Twee-delige Chinees porseleinen trechter met floraal decor. Afmeting: 15,5 - Ø 12,5 cm. In goede staat.
Set van vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren/vogels in tuin/goud decor. Twee borden goed, één bord gelijmd, één bord haarlijn. Afmeting; Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte dekselschaal + onderschaal. Floraal/figuren decor. Eén chip onderschaal. Afmeting: 25 x 36 x 29 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie verte borden met floraal decor. Eén bord gaaf. Twee borden minimale chip. Afmeting: Ø 23,4 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi borden met floraal decor + bodemmerk. Eén bord haarlijn + chip. Twee borden goed. Afmeting: Ø 24,6 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi dekselvaas met prunus decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung saucieres met landschap decor. Eén goed. Eén gelijmd. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotel met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Minimale chip. Afmeting: Ø 33,3 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schotel met landschap decor. In uitstekende staat. Afmeting: Ø 42,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose bord met figuren/kostbaarheden/goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Set van zes 18e eeuwse Chinees imari porseleinen borden. Floraal/goud decor. Twee borden gelijmd, rest heeft chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen sung wierookbrander met bruin glazuur en staande op drie poten. Afmeting: H 10,8 x Ø 16 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen cheng lung vleesschaal met haven/pagode decor. Randgrit. Afmeting: 25 x 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose vaas met visser en figuur te paard decor. Fijn gedecoreerd. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 27,8 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen pijpvaas met blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met ribbels. Met bodemmerk. Enkele chips bovenwerk. Afmeting: H 34 cm. In redelijke staat.
Antieke kleine Chinees porseleinen ghendi met berglandschap decor. Restauratie tuit + bovenrand. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen dekselschaal met kylins in wolken decor. Eén bakfout met retouchering. Afmeting: H 27,8 x Ø 29,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur en bloesemboom/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Vijf delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein met mandarijn, familie rose decor. Grote schotel gekramt, rest goed. Afmeting: 7 - 15,7 cm. In redelijk/goede staat.