Diese Webseite verwendet Cookies

57. Juliveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 6. Juli 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2-Delige Chinese trechter
Startpreis 400 EUR

Twee-delige Chinees porseleinen trechter met floraal decor. Afmeting: 15,5 - Ø 12,5 cm. In goede staat.

Vier Chinese borden Ø 21,5 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Set van vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren/vogels in tuin/goud decor. Twee borden goed, één bord gelijmd, één bord haarlijn. Afmeting; Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekselschaal
Startpreis 1.850 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte dekselschaal + onderschaal. Floraal/figuren decor. Eén chip onderschaal. Afmeting: 25 x 36 x 29 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden Ø 23,4 cm.
Startpreis 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie verte borden met floraal decor. Eén bord gaaf. Twee borden minimale chip. Afmeting: Ø 23,4 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese borden Ø 24,6 cm.
Startpreis 300 EUR

Drie grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi borden met floraal decor + bodemmerk. Eén bord haarlijn + chip. Twee borden goed. Afmeting: Ø 24,6 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekselvaas, H 45 cm.
Startpreis 3.000 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi dekselvaas met prunus decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

2x Chinese sauskom
Ergebnis: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung saucieres met landschap decor. Eén goed. Eén gelijmd. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese imari schotel Ø 33,3 cm.
Startpreis 500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotel met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Minimale chip. Afmeting: Ø 33,3 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese schotel Ø 42,2 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schotel met landschap decor. In uitstekende staat. Afmeting: Ø 42,2 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,5 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen familie rose bord met figuren/kostbaarheden/goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Zes Chinese imari borden Ø 23 cm.
Startpreis 200 EUR

Set van zes 18e eeuwse Chinees imari porseleinen borden. Floraal/goud decor. Twee borden gelijmd, rest heeft chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Chinese sung wierookbrander Ø 16 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen sung wierookbrander met bruin glazuur en staande op drie poten. Afmeting: H 10,8 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese vleesschaal, 25 x 32 cm.
Startpreis 350 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen cheng lung vleesschaal met haven/pagode decor. Randgrit. Afmeting: 25 x 32 cm. In goede staat.

Drie grote Chinese schotels
Ergebnis: 250 EUR

Chinese vaas, H 22 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen familie rose vaas met visser en figuur te paard decor. Fijn gedecoreerd. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Ergebnis: 400 EUR

Chinese kom met draken decor Ø 27,8 cm.
Ergebnis: 1.000 EUR

Chinees porseleinen schaal met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 27,8 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Ergebnis: 225 EUR

Chinese pijpvaas, H 37 cm.
Ergebnis: 550 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen pijpvaas met blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 34 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met ribbels. Met bodemmerk. Enkele chips bovenwerk. Afmeting: H 34 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese ghendi, H 13,5 cm.
Startpreis 200 EUR

Antieke kleine Chinees porseleinen ghendi met berglandschap decor. Restauratie tuit + bovenrand. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese dekselpot Ø 29,6 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselschaal met kylins in wolken decor. Eén bakfout met retouchering. Afmeting: H 27,8 x Ø 29,6 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 31,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur en bloesemboom/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.

Vijf delen Chinees porselein
Ergebnis: 350 EUR

Vijf delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein met mandarijn, familie rose decor. Grote schotel gekramt, rest goed. Afmeting: 7 - 15,7 cm. In redelijk/goede staat.