Grote 19e eeuwse mahoniehouten vijzel met stamper en bandintarsia. Afmeting: H 24 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Gotische bronzen knopenkandelaar. 16e Eeuw. Bovenkant ingekort. Afmeting: H 21 cm. In redelijke staat.
Twee antieke papieren bouwpakketten. 1x Messerschmitt 109 F. 1x Potez 63. Editions Chagor. In mint conditie. Afmeting: 35 x 19,5 cm. / 35 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Chinees kamerscherm met reliëf decor van been, edelsteen et cetera. Met signatuur. 20e Eeuw. Afmeting: 132 x 150 cm. In goede staat.
Drie gebrandschilderde ruiten. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder meer galjoen, heren portret, spreuk. Gebarsten. Afmeting: 14 x 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse wortelnoten inktset met brievenhouder + lade + glazen inktpotten. Circa 1880. Afmeting: 27 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Antieke dekseldoos met intarsia. Circa 1880. Fineerschade. Afmeting: 26 x 31 x 59 cm. In matige staat.
Drie oude/antieke samovaars. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 34 - 49 cm. In goede staat.
Lot oude + antieke bierpullen. 20e Eeuw. Onder andere van kristal, porselein, keramiek. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse kratervazen van koper en verguld messing met rood marmer basement. 22 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten historisme hangkastje met messing plaquette. Circa 1890. Afmeting: 66 x 46 x 22 cm. In goede staat.
Antieke koloniale kist met wit metalen beslag + origineel slot en sleutel. Circa 1880. Afmeting: 25 x 51 x 28 cm. In goede staat.
Romaanse stijl (14e eeuw) zandstenen gestoken kist op twee slede poten. Figuren/leeuwenkoppen decor. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 20 x 15 cm. In goede staat.
Chinese, hardhouten sieradenkist met lades, deksel en koperen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 37 x 24 cm. In goede staat.
Twee antieke houten Tramp Art deksel naaidozen. Circa 1900. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten biedermeier handwerkkist met floraal intarsia decor. Met diverse compartimenten met deksels. Circa 1850. Afmeting: 17 x 40 x 27 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Schwarzwalder houtgesneden (handwerk)kist met 16 lades. Druivenrank decor. Afmeting: 24 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Oude Marokkaanse theedoos versierd met been en parelmoer mozaïek. Afmeting: 14 x 24 x 16 cm. In redelijk/goede staat.