Chinees porseleinen drakenvaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.
Set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung borden met floraal decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen olielampen met mandarijn decor en vergulde monturen. 19e Eeuw. Eén bovenrand gelijmd. Eén goed. Afmeting: H 42 cm.In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen voorraadpot met opengewerkt houten deksel, geplaatst op een houten console. Feniks + draak in landschap decor. Deksel beschadigd. Afmeting: 34 x 22 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen kom met goud glazuur en emaille floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 14,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose knobbelvaas met floraal decor + goudrand. Met bodemmerk. Afmeting; H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor. Géén bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen familie rose vazen met figuren/tekst decor. Eén vaas goed. Eén vaas schade. Afmeting: H 42,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame Chinees porseleinen dekselkommen met granaatappel decor. Met bodemmerk. Met consoles. Beide kommen gelijmd. Afmeting: H 10 x Ø 10,6 cm. In redelijke staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen imari kop + schotels. Zotjes + goud decor in coulissen. Twee kopjes goed. Acht schotels, waarvan één schotel met chipje. Afmeting: 7 - Ø 11,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen bloempot met figuren in landschap decor. Randfrit + enkele chip. Afmeting: H 16,5 x Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen quan yin op wolken. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met floraal decor. Afmeting: H 40,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met ijzer oxide rood decor. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kantonese familie rose vaas. Met krijgers, vrouwelijk gevolg en salamanders in landschap. Bijzondere kwaliteit. Met bodemmerk. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose vaas met bronzen montuur, floraal/vleermuis/karaktertekens/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein, 17e eeuwse Kang Xy bord met tuindecor. Met bodemmerk. En een 19e eeuwse theebus met geisha's met dop en console. Voorzien van een bodemmerk. 11-21,6 cm. In goede staat.