Diese Webseite verwendet Cookies

Januariveiling 2024

Versteigerung am Donnerstag, 11. Januar 2024 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese vaas, H 75 cm.
Ergebnis: 2.000 EUR

Chinese vaas, H 43,5 cm.
Startpreis 1.250 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 40,8 cm.
Startpreis 2.000 EUR

Zes Chinese borden Ø 23,5 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung borden met floraal decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Kang xi kom Ø 14,7 cm.
Ergebnis: 80 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 14,7 cm. In goede staat.

2x Chinese Mandarijn olielamp, H 42 cm.
Startpreis 400 EUR

Twee Chinees porseleinen olielampen met mandarijn decor en vergulde monturen. 19e Eeuw. Eén bovenrand gelijmd. Eén goed. Afmeting: H 42 cm.In redelijk/goede staat.

17x Divers Chinees porselein
Ergebnis: 275 EUR

Chinese dekselpot op console
Startpreis 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen voorraadpot met opengewerkt houten deksel, geplaatst op een houten console. Feniks + draak in landschap decor. Deksel beschadigd. Afmeting: 34 x 22 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese kom Ø 14,2 cm.
Ergebnis: 3.250 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen kom met goud glazuur en emaille floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 14,2 cm. In goede staat.

Familie rose knobbelvaas, H 31 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Chinees porseleinen familie rose knobbelvaas met floraal decor + goudrand. Met bodemmerk. Afmeting; H 31 cm. In goede staat.

Chinese tulpenvaas, H 20 cm.
Ergebnis: 800 EUR

Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor. Géén bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

2x Chinese vaas, H 42,5 cm.
Startpreis 150 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen familie rose vazen met figuren/tekst decor. Eén vaas goed. Eén vaas schade. Afmeting: H 42,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Familie Rose vaas(lamp), H 33 cm.
Startpreis 900 EUR

2x Chinese dekselkom + consoles
Startpreis 1.000 EUR

Twee zeldzame Chinees porseleinen dekselkommen met granaatappel decor. Met bodemmerk. Met consoles. Beide kommen gelijmd. Afmeting: H 10 x Ø 10,6 cm. In redelijke staat.

12x Capucijne kop+schotels
Ergebnis: 675 EUR

Lot Chinees serviesgoed
Startpreis 300 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen imari kop + schotels. Zotjes + goud decor in coulissen. Twee kopjes goed. Acht schotels, waarvan één schotel met chipje. Afmeting: 7 - Ø 11,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese trekpot
Ergebnis: 100 EUR

Chinese bloempot Ø 22 cm.
Ergebnis: 950 EUR

Antieke Chinees porseleinen bloempot met figuren in landschap decor. Randfrit + enkele chip. Afmeting: H 16,5 x Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Quan Yin, H 64 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Oude Chinees porseleinen quan yin op wolken. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.

Grote kang xi vaas, H 40,6 cm.
Ergebnis: 1.800 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met floraal decor. Afmeting: H 40,6 cm. In goede staat.

Chinese bolvaas, H 42,5 cm.
Ergebnis: 1.200 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met ijzer oxide rood decor. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.

Chinese familie rose vaas, H 62 cm.
Ergebnis: 450 EUR

Grote Chinees porseleinen kantonese familie rose vaas. Met krijgers, vrouwelijk gevolg en salamanders in landschap. Bijzondere kwaliteit. Met bodemmerk. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Familie rose vaas met brons, H 35 cm.
Ergebnis: 800 EUR

Chinees porseleinen familie rose vaas met bronzen montuur, floraal/vleermuis/karaktertekens/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein, 2x
Startpreis 1.500 EUR

Twee delen Chinees porselein, 17e eeuwse Kang Xy bord met tuindecor. Met bodemmerk. En een 19e eeuwse theebus met geisha's met dop en console. Voorzien van een bodemmerk. 11-21,6 cm. In goede staat.