Diese Webseite verwendet Cookies

Januariveiling 2024

Versteigerung am Donnerstag, 11. Januar 2024 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Jan ter Wierik, Abstract
Startpreis 2.100 EUR

Russisch ikoon
Ergebnis: 50 EUR

Handgeschilderd Russisch ikoon met bladgoud. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 x B 31,5 cm. In goede staat.

J. Soleil? Riviergezicht
Startpreis 650 EUR

J. Soleil?, Riviergezicht
Startpreis 650 EUR

Paul Rouwette, Elegant paar met fiets
Ergebnis: 750 EUR

Paul Rouwette. 1955 - . Elegant paar met fiets. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Spelende kinderen
Startpreis 1.000 EUR

Onduidelijk. Circa 1900. Franse School. Spelende kinderen met bootjes bij de dorpsvijver. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32,5 x B 52 cm. In goede staat.

Eef de Weerd, Abstract
Startpreis 750 EUR

Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Kleurrijke abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 122 x B 89 cm. In goede staat.

G. Krol, Buurse meer
Ergebnis: 250 EUR

Groot werk van Gerard Krol. 1882 - 1950. Gezicht op Buurse meer. Olieverf op paneel. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 53 x B 120 cm. In goede staat.

Eric Jan Kremer, Racing Art
Startpreis 400 EUR

Eric Jan Kremer. Haarlem 1962 - . Racing Art. Mercedes Ralley auto AMG. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 120 cm. In goede staat.

Cobra-stijl sculptuur
Startpreis 350 EUR

Houtgezaagde en beschilderde sculptuur in Cobra-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 22 x 83 cm. In goede staat.

D.J. van Haaren, Kalveren in weiland
Startpreis 250 EUR

Dirk Johannes van Haaren. 1878 - 1953. Kalveren in weiland. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 22 x B 24 cm. In goede staat.

2x Rond schilderij Ø 23 cm.
Ergebnis: 400 EUR

2x Franse of Engelse School. Circa 1880. Ongesigneerd. 1x Rots in de branding. 1x Landschap met vee en figuren op brug. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boeren interieur
Startpreis 300 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Boereninterieur met twee dames. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 23 cm. In goede staat.

Edith Hume, Handwerkende moeder met kind in de duinen
Startpreis 1.000 EUR

Edith Hume. 1862 - 1906. Engelse School. Handwerkende moeder met kind in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 26 cm. In goede staat.

Pol Dom, Potret van Elise Dom
Ergebnis: 500 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Portret Elise Dom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 82 x B 63 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Bosgezicht met zandpad
Startpreis 500 EUR

Alois Arnegger, Zuid Duits berglandschap
Ergebnis: 1.200 EUR

Alois Arnegger. Duitse School. Gesigneerd A: München, 1879 - 1963. Zuid Duits berglandschap met dorp en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 61,5 cm. In goede staat.

J.J. Hovener, Romantisch strandgezicht
Startpreis 250 EUR

Johannes Josephus Hovener. 1936 - . Romantisch strandgezicht met figuren en schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.

J.J. v.d. Sande Bakhuisen, Bosgezicht met herderin en schapen
Ergebnis: 300 EUR

Draagt signatuur J.J. van de Sande Bakhuisen. Circa 1880. Bosgezicht met herderin en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 54 cm. In goede staat.

Lucebert, Fantasiefiguren
Startpreis 200 EUR

Lucebert. 1924 - 1994. Nr. 4/30. Fantasie figuren. Litho op papier. Afmeting: H 50 x B 64 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstract
Startpreis 150 EUR

Theo Wolvecamp. '89. Cobra. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 92 x B 62 cm. In goede staat.

Karel Appel, Abstract
Startpreis 700 EUR

H.J. Wijngaard, IJsselgezicht bij avond
Startpreis 650 EUR

H.J. Wijngaard. 1922 - 2012. IJsselgezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

M. de Jongere, Rotterdamse haven
Startpreis 450 EUR

M. de Jongere. 1912 - 1977. Rotterdamse haven met schepen. Aquarel op papier. Afmeting; H 56 x B 89 cm. In goede staat.