Oude tinnen beschilderde kraantjeskan en 1 Delfts presenteertablet met edeltin omranding (20e eeuw) 40-42cm. Cond.: G
Vier delen antiek tin, tinnen bord, klepkan, zoutstrooier, omstreeks 1800. 13-22cm Cond:G
Grote vroeg 19e eeuwse beschilderde kraankan in originele staat. 45cm Cond:G
Twee antieke tinnen dekselflacons, 18e eeuw met Indisch decor, floraal gegraveerd(gemerkt) licht bedeukt, mooie patina. 13x7 Cond:G
Antieke Engelse tinnen bierpul met glazen bodem en Engelse tekst anno 1878.Cond:G 13x11x8,5 cm
Grote Tiffany stijl tafellamp met bewerkte metalen voet en glas-in-lood kap met decor van waterlelies 2e helft 20e eeuw 56xø45cm. Cond.: G
Twee grote Chinese bewerkte vazen met decor van lijster in bessenstruik, compositie metaal 31xø15cm. Cond.: G
Chinese bronzen 19e eeuwse cloissone wierookbrander met drakendecor 28cm. Cond.: G
Kavel met 10 delen oud cloissone/keramiek: Vazen, dekseldozen, centimeter, kan en ei (1 keramieken schenkkan in cloissone stijl) 20e eeuw 5-15cm. Cond.: G
Drie delen oud cloissone: 1x dekseldoos met houten deksel en floraal decor, 1x schaal met drakendecor en 1x bord ca. 1900 in Jugendstil vormgeving ø14-ø18cm. Cond.: G
Mooie kwaliteit cloissone dekselpot met opgewerkt floraal decor 20e eeuw of ouder 24xø14,5cm.Cond.: G
Oude Japanse cloissone vaas ca. 1930 met floraal decor en ringen 31xø17cm. Cond.: G
Oude bronzen vaas (museumkopie naar een Griekse vaas uit ca. 1100 voor Christus) 15xø10cm. Cond.: G
Vijf oude Chinese Rotlak-vazen met diverse decors o.a: herten, floraal, dorpsgezicht en rotsen 13-26cm. Cond.: G
Chinees koperen bewerkt sierbord 20e eeuw, gegraveerd met Chinese voorstelling en druivenranken ø47cm. Cond.: G
Antiek Chinees handwerk op zijde ca. 1900, voorstellende een Chinese hoogwaardigheidsbekleder (met spiegels in koper) 48x20cm. Cond.: G
Gedetailleerd houtgesneden Chinees deurpaneel 20e eeuw met diverse gesneden figuren en gouddecor in goede staat 65x12x6cm.
Oude Indonesische houtgestoken wandreliëf, voorstellend 3 figuren in lianenbos 20e eeuw, kleurrijk beschilderd 62x36x4cm. Cond.: G
Jugendstil hang-petroleumlamp ca. 1900, schippertjes model met florale Jugendstil motieven (haarscheur in kap) 50xø47cm. Cond.: R-G
Grote vergulde 19e eeuwse houten kandelaar (lichte beschadiging) 165cm Cond:G
Grote oude messing tafellamp met glazen gematteerde kap 2e helft 20e eeuw (bewerkt) 55xø30cm. Cond.: G
Grote opalineglazen petroleumlamp met groenglazen reservoir ca. 1900 in goede staat 50xø20cm.
Antieke Jugendstil petroleumlamp met bewerkte compositie metalen voet en blauwglazen reservoir (1 laspuntje v.d. kaphouder zit los) 46x27cm. Cond.: G
Antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met groenglazen kap, Grunderzeit CondG