Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

31. Januariveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 benen beeldjes
Startpreis 60 EUR

Twee oude beengestoken beeldjes in goede staat 12-15cm. Cond:G

Russisch lakwerkdoosje
Startpreis 70 EUR

Grote Russische lakwerkdoos, jongen met paradijsvogel 2e helft 20e eeuw, kyrillisch gesigneerd, 19,5x6,5x3cm. Cond:G

Slot
Startpreis 60 EUR

Duits Barok Schnappschloss met gravering, in goede staat 18x11x6cm.

Tiffany lamp
Startpreis 60 EUR

Aparte grote Tiffanystijl tafellamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 90x45øcm.

3-Delige nertsbont-set
Ergebnis: 100 EUR

Drie delige bontset, bestaande uit jas, muts en stola. Cond:G 30-70cm.

2 Stola's, poolvos
Ergebnis: 60 EUR

Twee Poolvos stola's met glazen ogen 62-70cm. Cond:G

Korte dames-bontjas
Startpreis 60 EUR

Korte damesbontjas in goede staat 56cm.

Lamp en klokje
Ergebnis: 50 EUR

Oud klokje en olielamp, 2e helft 20e eeuw(klokje mechanisch) 22-54cm. Cond;G

Kandelaar met Putti
Ergebnis: 100 EUR

Negentiende eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaar met putti, 1 arm weg, met carrera marmer, 47cm. Cond;R

Inktset marmer
Ergebnis: 35 EUR

Antieke zwartmarmeren inktpot met bronzen armaturen, omstreeks 1910, in goede staat 11x35x19cm.

2 antieke vaasjes
Startpreis 40 EUR

Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder. 6,5x7 en 9x7cm. Cond.G

Wortelnoten reiskist
Startpreis 470 EUR

Negentiende eeuwse wortelnoten kist met intarsia en parelmoer met reisneccesaire met geheime lade, flacon en dekseldoos, schaar, kurkentrekker etc. 17x30x23cm. Cond:G

Oosters erotica boekje
Ergebnis: 60 EUR

Houten Oosters erotica boekje met teksten en 10 erotica schilderijen, olieverf op papier, houten band, 20e eeuw 14x7,5x3cm. Cond;G

Antieke precizie weegschaal
Startpreis 100 EUR

Antieke notenhouten precizie laboranten weegschaal omstreeks 1900 41x40x21cm. Cond:G

Chinees rood lakwerk snuffbottle
Startpreis 50 EUR

Oude Japanse of Chinese roodlak snuffbottle met drakendecor, 20e eeuw in goede staat 7,5cm.

Speeldoos met platen
Startpreis 250 EUR

Grote 19e eeuwse Duitse Louis Philippe draaiorgel met papieren speelplaten, speelt alleen bij draaien. 30x46x46cm. Cond;G

2 Kleine flacons, emaille op messing
Startpreis 50 EUR

Twee oosterse messing flacons met cloisonne 20e eeuw 9,5cm. Cond;G

Rol prenten, erotica
Startpreis 90 EUR

Chinese rol met 8 Chinese erotische afbeeldingen, 20e eeuw 29x190cm. Cond;G

Rol prenten, erotica
Startpreis 90 EUR

Chinese rol met 8 Chinese erotische afbeeldingen, 20e eeuw 31x210cm. Cond;G

Geldkistje met plaquettes
Startpreis 500 EUR

Prachtige koperen met verzilverde Historisme geldkist met gecompliceerd sluitwerk, medaillons met gezichten, origineel slot met sleutel, omstreeks 1880 in goede staat.

3 Antieke wandelstokken
Ergebnis: 100 EUR

Drie antieke wandelstokken, 2 met hoornen grip(gems) 1 met messing vergulde grip in de vorm van een hondenkop. 77x89cm. Cond;G

Fries kerkbankje
Ergebnis: 60 EUR

Negentiende eeuws iepenhouten Fries kerkbankje met naam: G.Boon, datering 1880. 16,5x26x18cm. Cond;G

Mahonie schrijfkist
Startpreis 100 EUR

Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met inktpotten, in zeer goede staat 12x31x22cm. Cond;G

3 verzilverde theekannen
Startpreis 40 EUR

Drie vooroorlogse zware verzilverde kannen, EPNS, omstreeks 1930 in goede staat 12-16cm.