Aparte grote Tiffanystijl tafellamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 90x45øcm.
Drie delige bontset, bestaande uit jas, muts en stola. Cond:G 30-70cm.
Oud klokje en olielamp, 2e helft 20e eeuw(klokje mechanisch) 22-54cm. Cond;G
Negentiende eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaar met putti, 1 arm weg, met carrera marmer, 47cm. Cond;R
Negentiende eeuwse wortelnoten kist met intarsia en parelmoer met reisneccesaire met geheime lade, flacon en dekseldoos, schaar, kurkentrekker etc. 17x30x23cm. Cond:G
Houten Oosters erotica boekje met teksten en 10 erotica schilderijen, olieverf op papier, houten band, 20e eeuw 14x7,5x3cm. Cond;G
Oude Japanse of Chinese roodlak snuffbottle met drakendecor, 20e eeuw in goede staat 7,5cm.
Grote 19e eeuwse Duitse Louis Philippe draaiorgel met papieren speelplaten, speelt alleen bij draaien. 30x46x46cm. Cond;G
Twee oosterse messing flacons met cloisonne 20e eeuw 9,5cm. Cond;G
Chinese rol met 8 Chinese erotische afbeeldingen, 20e eeuw 31x210cm. Cond;G
Prachtige koperen met verzilverde Historisme geldkist met gecompliceerd sluitwerk, medaillons met gezichten, origineel slot met sleutel, omstreeks 1880 in goede staat.
Drie antieke wandelstokken, 2 met hoornen grip(gems) 1 met messing vergulde grip in de vorm van een hondenkop. 77x89cm. Cond;G
Negentiende eeuws iepenhouten Fries kerkbankje met naam: G.Boon, datering 1880. 16,5x26x18cm. Cond;G