Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Yixing theepot
Startpreis 50 EUR

Chinees porseleinen yixing theepot met bloesem decor. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 9 x 18,5 x 10 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 15,2 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose schotel met berglandschap/figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 15,2 cm. In redelijke staat.

Lot China (3x)
Startpreis 50 EUR

Lot China. Antiek. Bestaande uit: 2x Celadon gemberpot met floraal decor. Messing overlay foo hond op houten console. 19e Eeuw. Afmeting: 9 x 10 x 5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 13,9 cm.
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen kom met geel glazuur en granaatappel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,9 cm. In goede staat.

Chinees Enre de Chine bord Ø 22,1 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen Encre de Chine bord met decor van vissende Europeaan + goud decor. Afmeting: Ø 22,1 cm. In goede staat.

2x Kang Xi bord met zilveren beugel
Startpreis 60 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen schotels met zilveren hengsel. Octagonaal van vorm. Afmeting: 10 x 10 cm. In goede staat.

Chinese pot Ø 22 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen pot met floraal decor + karakter tekens decor. Gat in bodem. Gerestaureerd. Afmeting: H 13 x Ø 22 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 42,3 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met ijzeroxide rood floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 42,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 33,6 cm.
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met krijger in landschap decor. Afmeting: H 33,6 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Startpreis 80 EUR

Vijf delen divers aardewerk. China. 1x Familie Verte gemberpot met bodemmerk. 1x Yixing theepot met draak + bodemmerk. 1x Porseleinen trekpot, floraal decor. 1x Dekselvaas, sepia landschap. 1x Schaal ...

Chinese schaal Ø 25 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen bloemvormige schaal met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 25 cm. In goede staat.

Setje kop + schotels
Startpreis 120 EUR

Vier 18e eeuws Chinees porseleinen Imari kop + schotels. Landschap/floraal/ goud decor. Afmeting: 5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese stemcup
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen stemcup met landschap/figuren decor. Afmeting: 15,7 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startpreis 100 EUR

Vier 19e eeuws Chinees porseleinen kommen met deksel + onderzetter, Familie Verte floraal + bodemmerk. En één pot met tuin/vlinder/pioenroos decor, met bodemmerk. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

Celadon vaas, H 23,2 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinese, octagonale porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 23,2 cm. In goede staat.

Kanton dienblad
Startpreis 80 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Kantonees dienblad met figuren/floraal/dieren en goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: 27 x 24 x 1 cm. In goede staat.

Sang de Boeuf vaas, H 29,5 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met ramskoppen. Bodemerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

2x Chinese plaquette
Startpreis 300 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose plaquettes. Met decor van figuren en tekst + signatuur. Afmeting: H 20,1 x B 13,2 cm. In goede staat.

3 Delen antiek familie rose
Startpreis 90 EUR

Drie delen antiek Chinees familie rose porselein. 1x Kom met floraal decor, haarlijn. 1x Schotel met floraal decor, geel, goed. 1x 19e Eeuws bordje met decor van vogels op bloesemtak, tekst en signatu...

Chinese brushpot van bamboe
Startpreis 150 EUR

Antieke Chinese, uit bamboe gesneden penselenvaas met kraanvogel decor. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Lot Japans/Chinees porselein (5x)
Startpreis 40 EUR

Vijf delen Japans/Chinees porselein. 1x bord, 18e eeuw, chips. 2x Japanse schotel, circa 1900, goed. 2x Chinees porselein, goed. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm.

Chinese tulpenvaas, H 39 cm.
Startpreis 50 EUR

Chinees porseleinen tulpenvaas in cheng lung-stijl. Pioenroos decor. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Stel kleine Chinese vazen, H 12 cm.
Startpreis 200 EUR

Twee vierkante Chinees porseleinen vazen met lichtblauw glazuur en reliëf decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Chinese dekselschaal Ø 15,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen dekselschaal met pioenroos decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.