Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Beeld, Mollige dame
Startpreis 4.750 EUR

Bronzen beeld van Theodore Gechter
Startpreis 4.500 EUR

Antiek bronzen figurengroep door Theodore Gechter. 1796 - 1844. Gevecht tussen Osmaan en kruisridder. Afmeting: 40 x 34,5 x 19 cm. In goede staat.

Zéér grote bronzen plaquette (ca. 50 kg.)
Startpreis 4.500 EUR

Zéér grote bronzen wandplaquette Jan and Joel Martel met afbeelding van muzikanten in art deco-stijl. Gewicht is circa 50 kg.!! Afmeting: 120 x 60 x 6 cm. In goede staat.

Antiek bronzen stier door I.J. Bonheur
Startpreis 4.500 EUR

Antiek bronzen stier door Isodore Jules Bonheur. 1827 - 1901. Met prachtige patina. In zeer goede staat. Afmeting: 60 x 20 x 40 cm.

Arabier te paard
Startpreis 4.500 EUR

Bronzen beeld
Startpreis 4.500 EUR

Bronzen beeld, Emmanuel Villanis 'Saïda'
Startpreis 2.500 EUR

Emmanuel Villanis. 1858 - 1914. Bronzen buste Saïda. Met gietstempel Societe des bronzes Paris. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Beeld, Zwanenpaar
Startpreis 1.500 EUR

Kiny Copinga Scholten,
Startpreis 1.500 EUR

Bronzen beeld, H 44 cm.
Startpreis 1.250 EUR

Bronzen beeld. C. Marioton. 1844 - 1919. Frankrijk. Dame met tamboerijn. Gietstempel Slot decouville Fondeur Paris. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Tijger
Startpreis 1.200 EUR

Bronzen tijger, voorzien van monogram. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 49 x 21 cm. In goede staat.

Antieke cupido op console
Startpreis 950 EUR

Zéér grote, 18e eeuwse, houtgesneden barok putti op vergulde console. Gepolychromeerd. Deel vergulde guirlande mist, verder in goede staat. Afmeting: 100 x 40 x 53 cm.

Beeld, Daphne
Startpreis 900 EUR

Bronzen beeld, Vechtende jaguars
Startpreis 900 EUR

Antiek bronzen beeld. Ongesigneerd. Circa 1900. Twee vechtende jaguars. Afmeting: 27 x 52 x 30 cm. In goede staat.

Piedestal met damesfiguur, H 103 cm.
Startpreis 850 EUR

Antieke Franse piedestal met figuur. Circa 1900. Korinthische marmeren zuil met dame en roos + spiegel. Compositie metaal. Afmeting: H 103 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, 1900
Startpreis 675 EUR

Antiek bronzen beeld. Frankrijk. Circa 1900. Getiteld: Clére. Jongen springt over boomstam. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Antiek bronzen tijger, R. Maison
Startpreis 600 EUR

Antieke bronzen tijger. Gesigneerd R. Maison. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Bronzen danseres, H 50 cm.
Startpreis 600 EUR

Bronzen danseres op marmeren basement. Door Duray. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Groot Maria beeld, H 153 cm.
Startpreis 500 EUR

Groot Maria beeld met kindje Jezus. Gips, gepolychromeerd. Afmeting: H 153 cm. In goede staat.

Bronzen buste
Startpreis 400 EUR

Antiek Frans bronzen damesbuste door V. Bruyneer Paris. Circa 1900. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

2x Weens brons, 1900
Startpreis 400 EUR

2x Weens brons. Circa 1900. 1x Kameel met figuur en kar. 1x Perzisch kleed. Afmeting: .............. In goede staat.

Antieke tazza, 1900
Startpreis 400 EUR

Antieke messing tazza met Weense bronzen vogels en kandelaar. Met polychromie. Eén vogel mist pootjes. Afmeting: 18 x 25 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Weens bronzen beeld, 1900
Startpreis 400 EUR

Antiek Weens bronzen figuur met kameel op Perzisch kleed. Circa 1900. Gemerkt Austria. Met originele polychromie. Afmeting: 6 x 13,5 x 7 cm. In goede staat.