Stel zilveren, 835/000, sauslepels met gecontourneerde bak en steel met fraaie Biedermeier graveringen. Met export keur. MT: J.v/d Ree Schoonhoven ca. 1858, L.17cm., ca 110gr.
Antiek zilveren pijpje met benen mondstuk 835/000 L.: 11cm. Cond.: U
Robijn Smaragd ring zilver-verguld, 925/000. In het midden een cabouchon geslepen robijn, ø 11,5 mm en 4 kleine cabouchon geslepen smaragden 1,0 mm. ca 4,85 gr. ø 56
Collier van Smaragdkralen met in het midden een GG, 585/000, hanger met 8 cabouchon geslepen Robijnen, ø 5-3 mm, gefacetteerde Smaragden en Briljanten, totaal 0,30 crt W/SIP. Lengte 42 cm. ca 14 gr.
Robijnenring zilver,925/000, verguld. De ring is bezet met 15 ovaal cabouchon geslepen robijnen in een rozet gezet. Bovenzijde ring 2,0x1,9cm. ca 4,75 gr. ø 56
Smaragdring zilver-verguld, 925/000. In het midden een grote cabouchon geslepen smaragd, ø 1,15 cm en rondom de steen 20 rond gefacetteerde smaragden, 2,00-1,50mm. ca 4,45 gr. ø 55/56
Ring WG/GG, 585/000 art-deco stijl. Rechthoekige WG kast met bewerkingen aan de zijkant en middenin 6 Diamanten, iets beschadigd. Het geheel is bevestigd aan een GG band. ca 2,3 gr. ø 56