6- Persoons plated bestek, Christofle, bestaande uit 6 tafelvorken en -lepels, en 6 dessertvorken en -lepels. In een cassette. In gebruikte maar goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900. Voorstelling: Mand met rozen. Aquarel op papier. Afmeting. 50x32 cm. In goede staat
Twee antieke gravures. Eén maal Grolla, Anno 1597, P. Boudartius, Leger Prins Maurits. Eén maal La Douane Duyvenvoorde, Tol-Huys. Ca. 1800. Gravures op papier. Afmeting . 14x18 cm. en 20x17 cm. In goe...
Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. Voorstelling: Een kloof van de Tessino met rivier. Olieverf op linnen. Afmeting 24x30 cm. In goede staat
Antieke Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900,Afmeting 77x91x62cm. Lichte krasvorming verder in goede staat
Twee gemerkte Chinees porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 30 cm. In goede staat.
Bijbel met bruin lederen kaft en goudsnede, voorzien van 2 zilveren sloten, 833/000, Palmetvormen met rozetknoppen op de kaft en rechthoekige stukken met lijn- en getorste randen met opgelegd bloemdec...
Lot met zilveren vorkjes en lepeltjes, 835/000. 10 Taartvorkjes met op de steel bloemen, een theelepel met schaap en Texel, en een suikerschep met kruideniersbak en vaasvormige steel. totaal ca 130 gr...
Drie oude porseleinen figuren. 'Officieren te paard'. Duitsland. (gemerkt). 20e Eeuw. (één pluimhoed af, één figuur chipje af, één figuur helemaal goed). Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek notenhouten kistje met messing beslag, omstreeks 1890, Historisme, met slot Afmeting14x25x20cm In goede staat
Twee antieke Neo Renaissance Historisme schenkkannen, omstreeks 1880, goudkleurig. Afmeting H.27cm. In goede staat
Ovaal geslepen tourmalijn, 4,62 ct. Steen is intensief groen van kleur. Afmeting: 13,87 x 9,83 x 4,74 mm.
Drie zilveren potloden, één potlood in de vorm van een zuil met getorste bewerking en bladversiering,L. 9 cm, één cilindervormig potlood met spiraalvormige bewerking, 835/000, L.9,5 cm en één potlood ...
Antieke geslepen kristallen coupe met geschulpte bovenrand en amandelslijpsel op zilveren, 835/000, voet met parelrand. MT.: J.Bloem, 's Hertogenbosch 10 cm.
Lang zilveren collier, 835/000, Venetiaans model met 4 lang ovaal cabouchon geslepen carneolen geplaatst tussen de ketting. Zonder sluiting. Lengte 90 cm. totaal ca 12,7 gram. In goede staat
Granaatarmband met gouden sluiting, 585/000. Armband met 4 rijen gefacetteerde granaatkralen, ø 4 mm., bevestigd aan een langwerpige sluiting met 3 carree geslepen granaten en 8 zaadpareltjes, grootte...
Lot diverse oude/antieke kruithoorns, tomahawks, krissen, holster DDR. Afmeting: 17 x 57 cm. In redelijk/ goede staat.
Amethist, ca. 15,65 ct. Smaragd geslepen. Steen is heel zuiver en bijzonder mooi van kleur. Afmeting: 17,9 x 12,9 x 8,9 mm.
Zilveren hanger, 925/000, met witte topazen, Ovale hanger bestaande uit 3 ringen met de middelste rand bezet met wit topaas. het hangeroog is ook bezet met wit topaas. Grootte 24x35 mm. Nieuw
Twee decoratieve boekensteunen met paardenhoofden, metaal, bronskleurig gepatineerd. 21e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Twee oude houten dekselkistjes met intarsia en zwaluwen decor. 20e Eeuw. (één zonder slot). Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.
Ring, 375/000, bezet met een ovaal cabouchon geslepen Paraiba apatit, 12x10 mm, ø 62/63 ca 5,1 gram. Nieuw