A. Caullet, 1875-1950. Voorstelling: Landschap met boerderij en brug. Pastel op papier. Afmeting. 20x29 cm. In redelijke staat
Geelgouden armband, 585/000 met een ankerschakel, voorzien van drie witgouden koffieboonschakels verdeeld over de armband. Breedte 3,5 mm. Voorzien van carabijnsluiting. Lengte 18,5cm. ca 1,8 gram. Ni...
Twee grote Japanse cloissoné vazen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa 39 x 15 cm ø. In goede staat.
Twee antieke bronzen kaarskandelaren met Hollandse leeuw en Amsterdams stadswapen. Circa 1920. Afmeting: H.28 cm. In goede staat.
Mahoniehouten lessenaar met klepdeksel. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 43 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.
Twee antiquarische boeken. Eén maal 'berichten uit de andere waereld, 60 deel, 1752. Kon. Richard en de Gr. van Flemming, Amsterdam. In mooie originele lederen band. Eén maal 'Het heilige bruydt Ciera...
Twee antiquarische Duitse boeken. Eén maal Ludwig Knaus, Photografhien nach originalen des Meisters, Berlin. Oblong foli (band lichte slijtage, minimale vochtvlekken). Eén maal Kunsthistorische Bilder...
Vier maal antiek tin. 18e-19e Eeuw. Eén maal lepelrek met twaalf lepels (gemerkt), 18e-19e eeuw. peper en zout en een maal schroefdoos (gemerkt). Afmeting: 9 - 54 cm.
Grote koperen staande lamp. Vier-lichts, 20e eeuw. Afmeting: H.161 cm. In goede staat.
Antiek inktstel met houten basement, kristallen inktpotten en compositie metalen figuren. Circa: 1920. Afmeting: 35 x 41 x 22 cm. In goede staat.
Oude bakelieten accordeon in koffer. Circa 1930. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 25 x 45 x 42 cm. In goede staat.
Mooie goede onderhouden 'Fender' gitaar. Model Newporter, (Nr. 90406352), met standaard. Afmeting: 104 cm. In zeer goede staat.
Engelse mahoniehouten barometer met tinnen wijzerplaat (kleine wijzer bovenin mist). 19e Eeuw. (kwik is eruit). Afmeting: 100 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke geslepen kristallen bonbonkom met geschulpte bovenrand amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem. Met zilveren hengsel met parelrand. MT.: J.Held, Amsterdam jl.: l:1895, 11,5x15cm
Zilveren jamlepel, 835/000, floraal opengewerkte steel. MT.: Zaanlandse Zilversmederij Haarlem. L. 16 cm ca 16 gram.
Zilveren roomlepel, Art Deco, 835/000, met getorste steel en opengewerkt gegraveerd heft. MT.: A.Pelt, Schoonhoven jl.:R:1927 12 cm, ca 12 gram.
Heilig kruis met wijwaterbakje, 19e eeuw. Compositie metaal op houten plaquette. Afmeting. 35 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met 3 diamantjes. Fantasiering met oplopende kop, gespleten met bewerkte zijkanten. In het midden bezet met 3 diamantjes, briljant geslepen, in losse zetkastjes in een illusi...
Twee portemonneetjes, één met dubbele zilveren beugel met getorste rand en geschulpt motief versierd met gegraveerde randen. MT.: Willem de Pleijt, Schoonhoven, 1851-1878. Voorzien van zwart lederen b...
Lot met zilveren vorkjes en lepeltjes, 835/000. 10 Taartvorkjes met op de steel bloemen, een theelepel met schaap en Texel, en een suikerschep met kruideniersbak en vaasvormige steel. totaal ca 130 gr...
Lot zilver bestaande uit een theezeef, 835/000, met biedermeier motief, een lepel met zilveren heft, 830/000, en een zilveren potlood met guilloche ruit- en vlakbewerking. 11-12-16 cm.
Serveercouvert bestaande uit een voorsnijmes en -vork, met vergulde tanden en lemmet., voorzien van 2 zilveren heften, 800/000 met guirlande en cartouche. In originele cassette. 34x10x3,5cm.