Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 14. Juli 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

A. Caullet, landschap
Startpreis 30 EUR

A. Caullet, 1875-1950. Voorstelling: Landschap met boerderij en brug. Pastel op papier. Afmeting. 20x29 cm. In redelijke staat

Gouden armband
Startpreis 50 EUR

Geelgouden armband, 585/000 met een ankerschakel, voorzien van drie witgouden koffieboonschakels verdeeld over de armband. Breedte 3,5 mm. Voorzien van carabijnsluiting. Lengte 18,5cm. ca 1,8 gram. Ni...

2x Cloissonné vazen
Startpreis 200 EUR

Twee grote Japanse cloissoné vazen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa 39 x 15 cm ø. In goede staat.

2 Bronzen kandelaren leeuw
Startpreis 100 EUR

Twee antieke bronzen kaarskandelaren met Hollandse leeuw en Amsterdams stadswapen. Circa 1920. Afmeting: H.28 cm. In goede staat.

Lessenaar, mahonie.
Ergebnis: 30 EUR

Mahoniehouten lessenaar met klepdeksel. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 43 x 36 cm. In redelijk/goede staat.

Meerschuimpijp
Startpreis 100 EUR

Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.

2 Antiquarische boeken
Ergebnis: 100 EUR

Twee antiquarische boeken. Eén maal 'berichten uit de andere waereld, 60 deel, 1752. Kon. Richard en de Gr. van Flemming, Amsterdam. In mooie originele lederen band. Eén maal 'Het heilige bruydt Ciera...

2x Antiquarische Duits boek.
Ergebnis: 50 EUR

Twee antiquarische Duitse boeken. Eén maal Ludwig Knaus, Photografhien nach originalen des Meisters, Berlin. Oblong foli (band lichte slijtage, minimale vochtvlekken). Eén maal Kunsthistorische Bilder...

4 Delen tin.
Startpreis 35 EUR

Vier maal antiek tin. 18e-19e Eeuw. Eén maal lepelrek met twaalf lepels (gemerkt), 18e-19e eeuw. peper en zout en een maal schroefdoos (gemerkt). Afmeting: 9 - 54 cm.

Staande lamp, (koper)
Ergebnis: 70 EUR

Grote koperen staande lamp. Vier-lichts, 20e eeuw. Afmeting: H.161 cm. In goede staat.

Inktstel/schrijfset
Startpreis 180 EUR

Antiek inktstel met houten basement, kristallen inktpotten en compositie metalen figuren. Circa: 1920. Afmeting: 35 x 41 x 22 cm. In goede staat.

Accordeon , instrument
Ergebnis: 50 EUR

Oude bakelieten accordeon in koffer. Circa 1930. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 25 x 45 x 42 cm. In goede staat.

Fender gitaar + standaard
Ergebnis: 260 EUR

Mooie goede onderhouden 'Fender' gitaar. Model Newporter, (Nr. 90406352), met standaard. Afmeting: 104 cm. In zeer goede staat.

Barometer
Startpreis 50 EUR

Engelse mahoniehouten barometer met tinnen wijzerplaat (kleine wijzer bovenin mist). 19e Eeuw. (kwik is eruit). Afmeting: 100 cm. In redelijk/goede staat.

Kristallen bonbonkom met zilveren hengsel
Ergebnis: 45 EUR

Antieke geslepen kristallen bonbonkom met geschulpte bovenrand amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem. Met zilveren hengsel met parelrand. MT.: J.Held, Amsterdam jl.: l:1895, 11,5x15cm

Zilveren jamlepel
Ergebnis: 25 EUR

Zilveren jamlepel, 835/000, floraal opengewerkte steel. MT.: Zaanlandse Zilversmederij Haarlem. L. 16 cm ca 16 gram.

Zilveren roomlepel (Art Deco)
Startpreis 25 EUR

Zilveren roomlepel, Art Deco, 835/000, met getorste steel en opengewerkt gegraveerd heft. MT.: A.Pelt, Schoonhoven jl.:R:1927 12 cm, ca 12 gram.

Crucifix
Startpreis 30 EUR

Heilig kruis met wijwaterbakje, 19e eeuw. Compositie metaal op houten plaquette. Afmeting. 35 cm. In goede staat.

Gouden ring met briljant
Ergebnis: 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met 3 diamantjes. Fantasiering met oplopende kop, gespleten met bewerkte zijkanten. In het midden bezet met 3 diamantjes, briljant geslepen, in losse zetkastjes in een illusi...

Portemonnee 2x
Ergebnis: 45 EUR

Twee portemonneetjes, één met dubbele zilveren beugel met getorste rand en geschulpt motief versierd met gegraveerde randen. MT.: Willem de Pleijt, Schoonhoven, 1851-1878. Voorzien van zwart lederen b...

Lot vorkjes en lepeltjes
Startpreis 40 EUR

Lot met zilveren vorkjes en lepeltjes, 835/000. 10 Taartvorkjes met op de steel bloemen, een theelepel met schaap en Texel, en een suikerschep met kruideniersbak en vaasvormige steel. totaal ca 130 gr...

Lot zilver 3 delen
Startpreis 30 EUR

Lot zilver bestaande uit een theezeef, 835/000, met biedermeier motief, een lepel met zilveren heft, 830/000, en een zilveren potlood met guilloche ruit- en vlakbewerking. 11-12-16 cm.

Serveerbestek
Ergebnis: 25 EUR

Serveercouvert bestaande uit een voorsnijmes en -vork, met vergulde tanden en lemmet., voorzien van 2 zilveren heften, 800/000 met guirlande en cartouche. In originele cassette. 34x10x3,5cm.

Robijn
Startpreis 100 EUR

Lot van robijnen in verschillende afmetingen. Samen ca. 19,68 ct. Afmeting: 7,7 - 4,9 mm.