Twee antieke Chinese marmeren boekensteunen met lachende boedha's. Circa 1900. (marmer en zeepsteen). Afmeting: 18 x 11,5 x 6,5 cm in goede staat.
Zilveren sauslepel, 833/00, Art Nouveau, voorzien van ronde bak met getorste steel met gekruld uiteinde. MT.: Van Kempen, Voorschoten 1858-1924. ca 62 gram. 16 cm. In goede staat
Antieke Jugendstil blaker. Messing met parelmoer lelieblad, circa 1910. Afmeting: 11 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Twee pistolen, 18e eeuw. Eén met bewerkt hout en graveringen. Beide pistolen hebben bewerkte loop. (beschadigingen). Afmeting: 50-52 cm. In redelijke staat.
Frans notenhouten dames schrijfbureau met opzet. Eerste helft 20e eeuw. Bureau heeft bronzen versieringen en florale intarsia (Louis Seize-stijl) Afmeting. 145x70x50 cm. In goede staat.
Twee zilveren theescheppen, 833/000, met vlinderbak. Eén met biedermeiergravures en één voorzien van ronde steel bekroond met een vaas met parelrand. ca 28 gram. In goede staat. 8-9,5cm.
Antiek 835/000 zilveren 8 kantig loddereindoosje met holle hoeken en opgehoogd deksel, voorzien van Biedermeier gravering. ca. 22 gr.
Groot lot plated bestek met o.a. 12 Christofle ijslepels, en een Christofle eierlepel, een WMF asperge schep en taartschep, kindercouvertje, 2 botermesjes en een lepeltje
Hollandse eikenhouten Groenlose kussenkast in Renaissance-stijl. Uitneembaar, met lades en schappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 172 x 60 x 190 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten 3 laden buikcommode met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 70 x 96 x 70 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse empire mahoniehouten speeltafel op vierspant poot (minimale fineerschades op blad) Afmeting 73x83x83 cm. In redelijk/ goede staat
Negentiende eeuwse zwart gelakte set met bloemendecor, bijzettafel en 2 stoelen,Afmeting 87x53x41 en 70x53øcm. In goede originele staat
Zes antieke mahoniehouten biedermeier stoelen omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, Afmeting 83x40x43cm. In redelijke staat
Dikwandige geslepen kristallen fruitschaal voorzien van zilveren gecontourneerde beugel, 833/000, met florale gravering en stippel gravure in ruitvorm. MT.: P.Binkes, Sneek. jl.: d:1863. 27x18x25cm. I...
Zeldzame zilveren kandelaar, 835/000, met spijlen en parelrand aan de boven- en onderrand. MT.: De Leeuw en Gieleam, 's Hertogenbosch 1892-1894. ø 6x4cm.
Mahoniehouten bijzettafel op vierspant poot. Geëboniseerd en blad mahonie. 19e Eeuw. Afmeting: 78 x 72 x 53 cm. In goede originele staat.
Antieke Empire krukkentrekker met parelmoer ingelegd en voorzien van een zilveren trekkerhuis.9x4cm. In redelijk goede staat
Zilveren armband, 835/000, gemaakt van een bijbelslot. MT.: B.E.A. Wientjes, Enschede, jl.: k:1844 ca 46 gram, L.19 cm. In goede staat
Antiek Hollands staand schippertje petroleumlamp, circa 1900. Jugendstil. . Afmeting: 54x30 cm. ø In goede staat
Engelse antieke mahoniehouten toiletspiegel. Met lades en klepdeksel (verlijming los). Afmeting: 80 x 56 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Lot houten miniatuur schildersezels met florale beschilderde palets. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.
Vijf-delige antiquarische Duitse Jugendstil boekenset, Hans Kraemer, 'Weltal und Menschheit', Bong + Co. Ruggenband bij sommige ingescheurd. (minimale vochtvlekken). Afmeting: 22 x 29,5 x 4,5 cm. In ...
Groot antiquarisch boek, Faust van Goethe. Eerste deel, München Berlin/Friedrich Brückmann. Ca. 1900 met medaillon in de band ingelegd. (heeft vochtvlekken). Afmeting. 51x37x5. In redelijk/goede staat...
Lot met zilveren vorkjes en lepeltjes, 835/000. 10 Taartvorkjes met op de steel bloemen, een theelepel met schaap en Texel, en een suikerschep met kruideniersbak en vaasvormige steel. totaal ca 130 gr...
Twee opdienlepels, één zilveren met schuitvormige gecontourneerde bak en ivoren bewerkte steel, 35x12 cm, en een plated lepel met tuit bevestigd aan een ivoren bewerkte steel, met breuk. 41x12 cm.
Lot zilver bestaande uit een theezeef, 835/000, met biedermeier motief, een lepel met zilveren heft, 830/000, en een zilveren potlood met guilloche ruit- en vlakbewerking. 11-12-16 cm.
Vroeg 19e eeuw Engelse mahoniehouten theetafel, ca. 1830. Afmeting. 75x77x43 cm Paar haarscheure v erder in goede staat.
Antieke vergulde messing schaal met renaissance decor van Romeinen met zwaarden. Rondom floraal- en ranken decor. Afmeting: 8,5 x 38,7 cm ø. In goede staat.
Drie delen koperwerk, 19e eeuw. Eén zeer grote appelketel en twee hengselbakken (één beschadigd). Afmeting: 35 -40 cm. In redelijk/goede staat.
Houtgestoken mahoniehouten piedestal uit de 20e eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten speelplatenkastje met drie schuiflades (voor polyphone) op wieltjes. Circa: 1900. Afmeting: 66 x 45 x 37 cm. In goede staat.
IJzeren zwart-witte lectuurbak "Pilastro" uit de 50e jaren. Afmeting: 43 x 41 x 27 cm. In zeer goede staat.
Antiek inktstel met houten basement, kristallen inktpotten en compositie metalen figuren. Circa: 1920. Afmeting: 35 x 41 x 22 cm. In goede staat.
Collier van zoetwaterparels met zilveren veeroog. 11-12 mm. Geknoopt lengte 45 cm.
Edelstalen collier gemaakt uit ronde strakke ogen, ø 10 mm, breedte 2,5 mm. Met klipsluiting. Lengte 46 cm. Nieuw
Witgouden oorhangers, 750/000, met briljanten. Oorhangers met vierkante knop, 5x5 mm., bezet met kleine briljant geslepen diamanten, met staafje en daaronder een cirkel bezet met kleine briljant gesle...
Antieke Engelse barometer met intarsia en tinnen wijzerplaat (London, F. Westley). Circa 1900. Afmeting: 99 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten barometer met tinnen wijzerplaat (kleine wijzer bovenin mist). 19e Eeuw. (kwik is eruit). Afmeting: 100 cm. In redelijk/goede staat.
Oud geemailleerd reclamebord met tekst Wingarwis medicinale drank. Eerste helft 20e eeuw. Emaille rechtsboven en linksonder licht beschadigd. Afmeting: 32,5 x 58,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse 'Alte Fritz' Frederik II van Pruisen. Eén maal tinnen buste. Eén maal lithografie 1786 - 1936, Seid Sozialisten der tat. En vijf maal eerste dag-envelop met postzegels. Afmeting: 13 - 22 c...
Fedor van Kregten, 1871-1937 Enschede. Landschap met boerderij en twee koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Johan van Gesine (pseudoniem Cor Bouter, 1888 - 1966). 'Larens interieur, moeder met kinderen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. 'Vrouw voert honden'. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 26 cm. In goede staat. Verso gesigneerd Banchiene 1881 ?
Ivar Kampke, 1912. 1882 - 1936 Zweden. Dorpsstraat met figuren. Algerije. Gouache op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.
Frank Arts, Portret naakte dame. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 122 cm. In goede staat.
Zeer groot fijn geknoopt Perzisch kleed met florale decors. Meerkleurig, creme/oker/turkoise etc. Afmeting: 248 x 330 cm. In goede staat.
Grote presenteerschaal van bakeliet-soort met parelmoer voorstelling met paradijsvogels. 20e eeuw. Afmeting. 78x47 cm. In goede staat
Paul Serrure. Twee werken (atelier). 19e-20e Eeuw. Eén maal naaktstudie jongen, en één maal naaktstudie vrouw. Houtskool op papier. Afmeting: 44 x 60 cm. en 50 x 70 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch handgeknoopt tapijt. Fijn geknoopt met meer kleurige florale decors. Decor Moed, Iran. Afmeting: 195 x 195 cm. In goede staat.
A. Korneck. Circa 1900. Jugendstil. Mogelijk laat werk Albert Friedrich Korneck, 1813 - 1905. 'Mediterane dorpsstraat met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Grote tinnen kraantjeskan met gravering op deksel, floraal en Maria Clijssen 1639. 17e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Noir dekselvazen met zilveren dop (gekeurd). Vazen zijn voorzien van florale decors, mooie kwaliteit. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Oude Celadon keramieken madonna met kind. 20e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Teruo Onuma, 1933 Italië. 'Surrealistisch landschap Onuma'. Olieverf op linnen. Afmeting. 116x90 cm. In goede staat.
Eikenhouten gestoken lijst met 'hoorn des overvloeds', fruit en vogels. 19e Eeuw, Renaissance-stijl. Circa 1880. Afmeting: 136 x 110 x 18 cm. In goede staat.
C. de Bruin, circa 1910. 'Landschap met paardenkar'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Krokelew 1996. Russische school. 'Besneeuwd bosgezicht met schuurtje'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm.
Drie maal oud/antiek houtsnijwerk. Eén maal antieke Schwarzwald lijst, circa 1900. Eén maal verguld houten ornament, één maal lambrisering verguld. Afmeting: 90 x 80 cm., 108 x 25 cm. en 116 x 35 cm. ...
Negen maal diverse antiek messing wandkandelaren (pianokandelaren). Circa: 1900. Hoofdzakelijk Jugendstil.,sommige stiften voor verbinding missen Afmeting: circa 15 x 25 cm. In goede staat.
Groot Frans antiek grafstuk/bloemstuk. Gemaakt van glasparels. Afmeting: 107 x 47 x 25 cm. In goede staat.
C.J. Mensioni 1882-1950. 'Rennende wolven'. Gouache op papier. Afmeting. 60 x 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. 'Riviergezicht met stad en zeilboten'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee maal bronzen paradijsvogels met wandbevestigingen. 19e Eeuw. China of Japan. (stukje van staart af). Afmeting: 37-40 cm. In goede staat.
Prachtige antieke bronzen figuur door H. Moreau. Hippolyte 1832-1929 op messing basement.. Titel: Reveuse. Dame zittend op boomstronk . Afmeting H. 44 cm. In goede staat.
Antieke plated bronzen goudfazant op zwart marmeren basement (giet fout/naad) Circa: 1920. Afmeting: 28 x 50 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek Japans en Chinees porselein. Onder andere: Eén Imari dekselbeker + schotel, twee kopjes (18e eeuw), één schotel, één vaasje met deksel, één vaasje (deksel chip), één Imari zalfpotje (minima...
Prachtige antieke bronzen figuur op marmeren basement. Ca. 1900. Voorstelling: Boeren jonge dame met mand en schoenen in haar hand. Gesigneerd L. Perzinka, Leon 1887-1903.
Afmeting. 52 cm. In goede...
Delfts keramieken wandbord met bloemenvoorstelling op vaas. 18e Eeuw. Gemerkt: 'de Klaauw'. Omranding ingekort. (randglazuur schade). Afmeting: ø 29 cm. In redelijke staat.
Zeer groot antiek Chinees houtgesneden beeld. 'Chinese wijsheer met staf op boomstronk'. Mooie kwaliteit. (lichte beschadiging). Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Antieke keramieken hanglampmet witte glazen kap en met florale Jugendstil decor plafond bevestiging.. Ca. 1910. Afmeting. 45x27 cm. ø. In goede staat
Kleine miniatuur antieke notenhouten vitrinekast met verguld messing beslag. Circa 1890. Kastje staat vol met Chinese emaille vaasjes en porselein. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur met roeipeddel en prijsbeker op marmeren basement (ongemerkt). Circa: 1920. Afmeting: 41 cm.
Chinees porseleinen kom met florale decors. (gemerkt). 18e Eeuw. Afmeting: 7 x 14,6 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen vergulde boedha met verso tekst. Ca. 1900 of ouder. Afmeting 24 cm. In goede staat.
Twee Keulse steengoed kruiken met blauwe florale decors, 19e eeuw. Afmeting. 23-27 cm. In goede staat.
Wandkastje met elf (1 vaasje mist) ChineesJapanse porseleinen miniatuur vaasjes. Japan ge-etiketteert. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 47x28x8 cm. In goede staat
Antieke bronzen vogel met hagedis. Gemonogrammeerd 'J.M'. Toegeschreven: Jules Mené, 1810-1879. Afmeting. 11x17x13 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste. H.F. Iselin 1871, door Ferdinand Barbedienne Fondeur Paris. Tekst A.F. Potin Ses Amis. Afmeting. 40 cm. In goede staat.
Duits Meissen porseleinen vaasje met blauw floraal-, insect- en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 14.5 cm. In goede staat.
Daum France. Glazen bureau-klok met old timer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 24 x 6 cm. In goede staat.
Duitse bisquit porseleinen plaquette Berlin , in cassette. 20e Eeuw. Afmeting. 8.5 cm. ø. In goede staat.
Acht delen antiek Duits zwiebelmuster (uien decor) porselein. Villeroy en Boch, ca. 1900. O.a.: Villeroy en Boch kan (zonder deksel). 7borden (één chip, één haarlijn) Afmeting. 20-24 cm. In redelijk/...
Oud vier-delige keramieken lampet-stel met blauw-wit floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting 14-34 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten meidenkastje ca. 1870 Afmeting 158x110x47cm.In goede staat
Bijzondere handgeschilderde opaline schaal met accoladevormige goudkleurige rand geplaatst op zilveren vierkante voet, gestanst en versierd met dolfijnenkoppen en acanthusbladeren. Deels gevuld. ca 18...
Lot antiek opaline-glas serviesgoed. Ca. 1800. Drie kopjes, vier schotels (één kopje gelijmd). Handbeschilderd. Afmeting: 5 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote kunstglazen vazen.: oranje-rood.,en geel-bruin-rood. Tweede helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 40-41 cm. In goede staat
Twee kunstglazen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal bruin-rood-transparant, gemerkt Salv. Eén maal geel-transparant ongemerkt. Afmeting: 24-30 cm. In goede staat.
Twee moderne kunstglazen vazen. Eén maal Jugendstil-stijl, zilver iriserend (gemerkt). Eén maal glasfusing (ongemerkt). Afmeting: 27-32 cm. In goede staat.
Zeer grote zeldzame antiek Chinees porseleinen voorraadpot met vijf diverse coullissen decors en florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting: 32 x 25 cm ø. In zeer goede staat.
Twee Chinees porseleinen pijpvazen met draken en paradijsvogel decors (gemerkt). 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Daoguang (diepe) schotel met zeldzame florale decor. 19e Eeuw. Afmeting: 6 x 28,3 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal met uien (zwiebelmuster )decor. Heeft randschade en is gelijmd Afmeting: 6,5 X 23 cm ø. In redelijke staat.
Acht Duitse Meissen porseleinen ontbijtborden met diverse florale decors en goudrand. 20e Eeuw. 1e Keus. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Twee delen oud porselein. Eén maal Duitsland, Dresden, mand (twee stukjes eraf). Eén maal Napels, dame met parasol. (minimale beschadigingen). Afmeting: 26 - 18 cm. In redelijke staat.