Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

42. Oktoberveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 4. Oktober 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Houten crucifix
Ergebnis: 70 EUR

19e Eeuwse houtgestoken Schwarzwald crucifix met polychromie. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

2 Bijbels met zilver
Startpreis 100 EUR

Twee bijbels met lederen kaft voorzien van zilveren slot. bijbel met lichtbruine kaft: het nieuwe testament, MT.: Onduidelijk jl.:O:1848 13x8cm. en een bijbel met donker bruine kaft het nieuwe testame...

2x Antieke wandblakers
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke bronzen wandblakers in Barok-stijl. Twee-lichts. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

2x Franse vazen met wild decor
Startpreis 225 EUR

Twee grote kobalt blauwe porseleinen dekselvazen. Handbeschilderd met wildvoorstellingen. Gemerkt Frie Onnaing. Circa 1920. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Zwitserse Reuge speeldoos
Startpreis 360 EUR

Grote wortelnoten gepolitoerde Zwitserse Reuge speeldoos met florale intarsia. Met drie melodieën. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x 44 x 19 cm. In goede staat.

Gouden ring met peridoot
Ergebnis: 120 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met bewerkte ronde zetkast voorzien van een rond gefacetteerde peridoot, ø 16 mm. ca 5,2 gram. ø 58, in goede staat

Antieke Franse stokbroodmand
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Franse rieten vlechtwerk stokbroodmand. Afmeting: 78 x 23 x 20 cm. In goede staat.

Unterweissbach papegaai
Ergebnis: 275 EUR

Duitse Unterweissbach porseleinen papegaai met maiskolf op piedestal. Gesigneerd AST. Hünninger. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Gouden ring met kleurstenen en diamant
Startpreis 100 EUR

Kleine geelgouden ring, 585/000, met kleurstenen. Ring met 3 cabouchon geslepen stenen, peridoot, granaat en amethist, gezet in een bloemvorm met aan één zijkant 6 kleine diamantjes in de band gezet. ...

Simon Rynbende likeurfles
Ergebnis: 30 EUR

50er - 60er Jaren vier-delige likeurfles met inhoud van Simon Rynbende & Sons. Fles bevat: Creme de Menthe, Apricot brandy, Cherry brandy, witte curacao. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein (10x)
Startpreis 100 EUR

Tien delen antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 9x schotels + 1x tassa. Enkele chips. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren tabaksdoos & pijpschraper
Startpreis 140 EUR

Zilveren tabaksdoos & pijpschraper, 833/000, rechthoekige tabaksdoos met guilloche gravure en lijnbewerking langs de zijkanten, MT.: C.v.Dam Kooijman. Schoonhoven, jl.:O:1823, 12x7x2cm, gevuld met een...

Lot antiek koper, Divers
Ergebnis: 35 EUR

Lot antiek koper. Divers. Onder andere: Twee kandelaren, houten emmer met banden, tabaksdoos, twee kolentangen. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.

3x Antieke Friese kerfsnede
Startpreis 50 EUR

Drie antieke Friese kerfsnedes met houtwerk. Bestaande uit: Voorbeeld plank, dekseldoos, brievenhouder. Afmeting: 19 -36 cm. In redelijk/goede staat.

18e - 19e Eeuws Chinees bord met boeddha's
Ergebnis: 250 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen schotel met bodemmerk en Familie Rose keizer decor. Afmeting: 5 x ø 27,5 cm. In goede staat.

Gouden ring met parel
Startpreis 75 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met parel. Fijne gouden slagring met een cultive parel, ø 5 mm. ø 56 ca 1,7 gram. In goede staat

Antieke Japanse bronzen vaas
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Japanse bronzen vaas met florale + vogel decor. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese kop en schotel
Ergebnis: 120 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen mandarijn kop en schotel met figuren in tuin decor. Kopje haarlijn. Afmeting: 5,5 x ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Japanse cloissonné siervazen, 1880
Startpreis 250 EUR

Twee grote antieke Japanse cloisonne siervazen met draken en paradijsvogels. Meiji. Circa 1880. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Gouden ring diamant
Startpreis 65 EUR

Gouden ring, 585/000, met diamant. Ring vorkmodel met deel witgoud en een deel geelgoud, in het midden bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,03 ct. ø 53 ca 1,3 gram. In goede staat

2x Grote Imari vazen, 19e eeuw
Startpreis 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse geribbelde Imari porseleinen siervazen met florale/paradijsvogel decor. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.

Parfumhoorn
Ergebnis: 35 EUR

Kristallen parfumfles in de vorm van een hoorn met slijpwerk met onedel deksel en hangeroog. Voorzien van binnenstopje. 7 cm. In goede staat.

2 Zilveren miniaturen
Startpreis 50 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, vrouw op een bankje met hand en een ijscokar met figuur, 3,5x3x3cm en 4x3x2cm. totaal ca 28 gram. In goede staat

2x Imari vazen
Startpreis 150 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met florale decor. Bij één vaas rand gelijmd. Afmeting: 33 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.