Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Groot lot treinen + toebehoren (4 boxen vol)
Startpreis 300 EUR

Zeer groot en interessant lot treinen + toebehoren. Totaal in 4 grote boxen, meeste is HO. Onder meer; Fleischmann locs met de volgende nummers: 1379, 1321, 1347, 1390, 4375. Tevens een box vol met sm...

Bord + tegel
Startpreis 50 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence schotel met chinoiserie decor, gecontourneerd, restauratie. Plus een 17e eeuwse tegel met afbeelding van pijprokende man, goed. Afmeting: 13,3 - 18,5 cm. In redelijk/goede s...

Koppel Hollandse pistolen, L 38 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Koppel met antieke Hollandse cavalerie pistolen. Model 1820. Percussie. Gegraveerd M 1820. Keurmerken op de kolfkap 1846/3D/76. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.

H.C. van Mourik, Vaas met bloemen
Startpreis 50 EUR

H.C. van Mourik. 1877 - 1944. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 38 cm. In goede staat.

T. de Jongh, Grachtengezicht Amsterdam
Startpreis 100 EUR

Tinus de Jongh. Circa 1920. Grachtengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Gouden armband
Startpreis 250 EUR

Geelgouden armband, 750/000, breed model met opengewerkte schakels. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. breedte 18 mm. ca 16,3 gram. lengte 19,5 cm. In goede staat.

Chinese Young Chen theebus, H 15 cm.
Startpreis 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Young Chen theebus met Familie Rose figuren in tuin decor. Chip + haarlijn onderrand. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Startpreis 200 EUR

Drie delen Chinees porselein. 1x Pijpvaas met diverse figuren en tekst, met bodemmerk. 2x Bord met diverse figuren/teksten, met bodemmerk. Afmeting: 22,3 - 30 cm. In goede staat.

6x Chinees bord (divers) Ø 11 - 15 cm.
Startpreis 100 EUR

Zes diverse antiek Chinees porseleinen schotels/borden. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; Familie Rose, Imari, Familie Verte. Haarlijn en/of chips. Eén keer gelijmd. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijke sta...

Antiek Rozenburg Den Haag herdenkingsbord Ø 22,4 cm.
Startpreis 60 EUR

Antiek polychrome Rozenburg Den Haag herdenkingsbord. Neerland's Onafhankelijkheid, 1813 - 1913. Nr. 321. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.

Rozenburg Den Haag herdenkingsbord Ø 22 cm.
Startpreis 70 EUR

Antiek Hollands polychrome platelen Rozenburg Den Haag herdenkingsbord. 1813 - 1913. Neerlands onafhankelijkheid 1913. Nr. 321. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

2x Antiek glaswerk
Startpreis 100 EUR

Twee delen antiek glaswerk. 1x Beker met edelman + annotatie 1656. 1x Dekselbokaal Augustus Rex emaillebeschildering, 19e eeuw of ouder. Afmeting: 14 - 22,7 cm. In goede staat.

Lot paperweights (5x)
Startpreis 80 EUR

Vijf oude glazen paperweights, onder meer Millie Fiori. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 5 - 8 cm. In goede staat.

Loetz vaas, 1910
Startpreis 200 EUR

Antiek glazen Loetz vaas. Jugendstil. Circa 1910. Met iriserend paars/oranje/gele gloed. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

2x Slingerglas, H 13,5 - 14,8 cm.
Startpreis 200 EUR

Twee 18e eeuwse mondgeblazen slingerglazen. Afmeting: H 13,5 - 14,8 cm. In goede staat.

Gallé vaas, H 13 cm.
Startpreis 100 EUR

Antieke Gallé vaas met varen decor. Circa 1910. Afmeting: H 13,1 cm. In goede staat.

Glas (vrijmetselarij)
Startpreis 100 EUR

Antiek groen kristalglazen vrijmetselaars glas. Octogonaal, met monogram en symbolen. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 16,2 cm. In goede staat.

Antiek eiken kist
Startpreis 100 EUR

Kleine antiek eikenhouten kist met toog-panelen, slot + sleutel. Houtgepind. Afmeting: 70 x 86 x 54 cm. In goede staat.

Mahonie commode, 1760
Startpreis 200 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten commode met vier lades. Louis Quinze. Circa 1760. Afmeting: 82 x 90 x 54 cm. In goede staat.

Betaaltafel
Startpreis 250 EUR

16e - 17e Eeuws eikenhouten gotische betaaltafel met briefpanelen rondom, schuifbaar origineel blad. Afmeting: 87 x 78 x 107 cm. In goede staat.

Franse stationscomtoise
Startpreis 50 EUR

19e Eeuwse Franse stationscomtoise met ankergang en halfuur-slag op grote bel. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 45 x 30 x 19 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1900
Startpreis 150 EUR

Antieke pendule met bronzen figuur. Jongen met vis aan hengel. C. Anfine. Geplaatst op marmeren basement. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Twee antieke poppen
Startpreis 80 EUR

Twee antiek porseleinen poppen. Duitsland. Circa 1920 - 1930. 1x Armand Marseille, 351-5 K met echt haar en babylichaam. 1x ABG, Altback + Gottschalck?, 1361/42 met echt haar en babylichaam (bakfout a...

Pistool (randvuur), L 18 cm.
Startpreis 70 EUR

19e Eeuws randvuur pistool met lange loop. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.