Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Lot Aziatica
Startpreis 80 EUR

Vier delen Chinees houtsnijwerk. Bestaande uit drie houten consoles t.b.v. Chinees porselein. En één Chinese godheid. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.

Chinese theepot Ø 6,5 cm.
Startpreis 200 EUR

Kleine 18e eeuws Chinees porseleinen theepot met floraal decor. Afmeting: 7,5 x 11 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Startpreis 100 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 20,3 cm. In goede staat.

Chinese Imari theepot
Startpreis 100 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen theepot. Octagonaal. Enkele chip. Handgrip gerestaureerd. Afmeting: 11 x 13,5 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Mandarijn/Fam. Rose oorbeker
Startpreis 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose oorbeker met mandarijn decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 11,5 cm.

Antiek Chinees schaaltje, 1900
Startpreis 80 EUR

Antiek Chinees schaaltje van emaille, met geisha in tuin decor. Circa 1900. Afmeting: 15,5 x 9 cm. In goede staat.

Chinese stemkom
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen stemkom met wit glazuur + ijzer oxide rood vissen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 27 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Ingekort + gaatje in de bodem. Voorheen gebruikt als vaaslamp. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.

Chinese bolvaas
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 19 x 18,5 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Startpreis 300 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Vaas met tuin/vogel decor. 1x Pot met berglandschap decor. Afmeting: 9 - 23 cm. In goede staat.

Familie Rose bord Ø 23,3 cm.
Startpreis 100 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met Europees + floraal decor. Randschade. Afmeting: Ø 23,3 cm. In redelijke staat.

Chinese Young Chen theebus, H 15 cm.
Startpreis 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Young Chen theebus met Familie Rose figuren in tuin decor. Chip + haarlijn onderrand. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Chinese stemcup Ø 9,4 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen stemcup met draak. Afmeting: H 8,5 - Ø 9,5 cm. In goede staat.

Yixing theepot Ø 14 cm.
Startpreis 80 EUR

Chinese yixing theepot met bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 16 x 22 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese stemkom Ø 16,6 cm.
Startpreis 80 EUR

Chinees porseleinen stemkom met symbolen decor + zes tekens bodemmerk. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 12 x Ø 16,6 cm. In goede staat.

Chinese stemkom Ø 14,6 cm.
Startpreis 80 EUR

Chinees porseleinen stemkom met blauw glazuur + reliëf draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 14,6 cm. In goede staat.

Stel Armorial borden Ø 23,7 cm.
Startpreis 300 EUR

Twee 18e - 19e eeuws Frans porseleinen Armorial borden (China) met wapen en goud decor en Chinese karaktertekens. Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.

Stel Armorial borden Ø 24 cm.
Startpreis 100 EUR

Twee 18e - 19e eeuws Frans porseleinen Armorial borden (China), voorzien van wapen en goud decor. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Chicken cup Ø 8 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen chicken cup met rondom kippen/kuiken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 3,5 x Ø 8 cm. In goede staat.

Chinese vissenkom Ø 43 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Chinees porseleinen vissenkom met onderwater decor. Veel gebruikssporen. Afmeting: H 36 x Ø 43 cm. In goede staat.

Chinees muntgeld (3x)
Startpreis 200 EUR

3x Divers oud Chinees muntgeld in houder. Afmeting: Ø 3,7 - 3,8 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 29 cm.
Startpreis 600 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap + waterval decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

2x Chinese pijpvaas op sokkels
Startpreis 200 EUR

Twee 17/e18e eeuws Chinees porseleinen pijpvazen op sokkel swatow Floraal/draak/decor. Eén vaas haarlijn. Eén vaas chips. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijke staat.

Twee delen celadon
Startpreis 150 EUR

Twee delen Chinees celadon porselein. 1x Wierookbrander met ribbels. 1x Waterschaal met reliëf vissen. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.