19e Eeuws Frans porseleinen servies met diverse figuren decors in landschappen en vergulding + monogram 'W'. Bestaande uit: Twee theepotten, één koffiepot, één schaal (gelijmd), roomkan, suikerpot, theezeef, elf kop + schotels. Enkele beschadigingen bij twee theepotten bovenop deksel. Kop + schotels goed. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.