Prachtige zilveren tafelschaal, 800/000, Gecontourneerd model, schelpvormig, met een geschulpte uitgewerkte rand, binnenin voorzien van floraal graveerwerk. De schaal heeft een uitgewerkte vissenkop door middel van bloemen verbonden met de schaal. Het geheel is geplaatst op een voet met 4 gekrulde poten. ø27x20cm. De schaal is iets uit model en heeft enkele scheurtjes. ca 625 gram. In redelijk goede staat.