Prachtig 19e eeuws rococo damesbureau ca. 1880 in bijzondere kwaliteit met extra uitschuifbaar schrijfblad. Zeer verfijnt uitgesneden met rocailles en bloemmotief. Beschildering op het deurtje, gesigneerd Fabri. Het meubel is in goede originele staat 131x95x47cm. Cond.: G