Prachtige zilveren bierpul, 925/000. Bewerkte bierpul gedreven met bloemen, krullen en en medaillon. geplaatst op 3 poten gemaakt van liggende leeuwen. Voorzien van deksel met leeuw als scharnier. Met Engels importteken , jl.: t: 1974. Grootte 15x11x16 cm. ca. 752 gr. In goede staat.