Zeldzame grote bronzen Empire kroonluchter, vuurverguld met groen, 6-lichts 19e eeuw 122xø55cm. Cond.: G
Antieke scheeps-telescoop van koper met opschrift "Presented to the pupils of the R.M.I.B. for their instruction and amusement by Bro. Walter F. Potter P.M. 1260 april 1907". gemaakt door H.H. Sharlan...
Zeldzaam kerkelijk gezangboek barok Anno 1744 Duitsland. "Der Grosse baumgarten abgekurzt in grossen druk, Darum Monasterii Westphal F.E.B. de Fürstenberg Vicarius Generalis". Met 12 barok gravures en...
Grote Japanse bronzen cloisonne vaas eind 19e eeuw. Bijzonder rijk gedecoreerd met 3 plaquettes met landschappen en florale motieven 47xø27cm. Cond.: U
Twee Empire -stijl vazen van koper met zwart metaal 20e eeuw in zeer goede staat 63xø22cm. Cond.: U
Grote antieke bronzen kroonluchter 12-lichts midden 20e eeuw. Louis Seize stijl met glazen versiering en lampekappen 77xø63cm. Cond.: G
Globus, P.J.Oestergaard Berlin, ca. 1910, gelitografeerde segmenten op een papier mache bol. Erg gevlekt en bruin. 54x33 cm.
Frans enkelloops voorlader geweer model 1848, "Manufactuur im Peru" M.I. 1858. Mist kruitstamper 142cm. Cond.: R
Duits 19e eeuw enkelloops jachtgeweer, voorlader. Met kogels in de kolf en een houder voor de kogels. Haan mist 118cm. Cond.: R
5-Delig oud metalen tuinset Franse stijl, 2e helft 20e eeuw. Groen geschilderd. 1x Bloemenconsole, 2 stoelen, 1 bankje en 1 tafel Cond.: G
Oud mahoniehouten likeurkeldertje met inhoud 20e eeuw. 4 Glazen bewerkte karaffen met daarbij 16 likeurglaasjes. Lichte fineerschade 23x35x26cm. Cond.: G
Stoof, noten fineer met inlegwerk,1e helft 20e eeuw,opp 4 gebogen poten. Met messing inzetpot. 51x31 cm.
Bronzen beeld voorstellend "De denker die te lang heeft gezeten" 21e eeuw. geheel staand op een zwart marmeren sokkel 32x20x14,5cm. Cond.: G
Antieke bronzen wandlamp Louis Seize stijl ca. 1880. Bijzonder mooi uitgevoerd 51x38x30cm. Cond.: U
Antieke zware bronzen hanglamp Hollands ca. 1900 met glazen kappen 59x60x60cm. Cond.: U
Grote antieke vuurvergulde kerkelijke 19e eeuwse kandelaar met opschrift "Exor Inte" 86xø20cm. Cond.: G
Antieke Franse houtkachel "Deville Charleville", gietijzer geëmailleerd ca. 1900 66x58x45cm. Cond.: G
Antiek bronzen lamp ca. 1880 in Louis Seize stijl. Plafondlamp 38x45cm. Cond.: G
Grote messing vernikkelde Godslamp 19e eeuw . Bijzonder mooi uitgewerkt. 75xø30cm. Cond.: G
2 Cloisonne kraagvaasjes midden 20e eeuw. Ingelegd met bloemen en vogels 26xø14cm. Cond.: G
Decoratieve Engelse theeset ca. 1900, staand op vier kogelvoetjes. Deksel gegraveerd met bloemmotieven. Interieur met 2 kopjes en 2 doosjes. Inclusief sleutel 61x27x13,5cm.
Antieke Duitse Jugendstil tinnen snavelkan met jachtvoorstelling. Auerhaan op het deksel ca. 1900. "Imperial Zinn B en G" 38x22xø15cm. Cond.: G