Antieke rood emaille broodtrommel met koper sluitwerk 50x24x18cm. Cond.: G
Grote design silverplated kandelaar 2e helft 20e eeuw voor 4 kaarzen 32x38x8cm. Cond.: U
Oude handbeschilderde tinnen kraantjeskan eind 20e eeuw. Donkerbruin beschilderd met landschap (dorpsgezicht met figuren) 42xø13cm. Cond.: U
Grote koperen houtbak 2e helft 20e eeuw, handarbeid 58xø34cm. Cond.: G
Kaarsenkandelaar midden 20e eeuw, metaal verchroomt, 3 kaarshouders, 2 gezwarte houtkogels. L. 25 cm.
Grote keramieken zuil, creme- en goudkleurig 2e helft 20e eeuw 80xø32cm. Cond.: U
Antieke 19e eeuwse wandconsole in de vorm van een engelenhoofd met vleugels. Mahonie met eikenhout, vermoedelijk Frankrijk 27x20x38cm. Cond.: G
Twee grote messing zwanen 20e eeuw. 55x37x12cm. en 44x38x11cm. Cond.: U
Twee oude tangen. 1x Klemtang en 1x tang van de firma Belze ca. 15cm. Cond.: G
Groot blik begin 20e eeuw. Blik is geheel gedecoreerd met middeleeuwse plaatjes. Bodem met een teken GBC 41x29x17cm. Cond.: R-G
Antieke uitgewerkte snijmachine gemerkt C.G. Vermoedelijk Duitsland ca. 1890. 35x20x15cm. Cond.: G
Moderne spiegel met wortelnoten motief 8-kantig in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 72x53cm. Cond.: G
Antieke lederen tabakskoker anno 1882, gekerft "1882 Aen Albert" 11,5xø4cm. Cond.: G
Waaier 2e helft 18e eeuw gemaakt van been. 1 kant beschilderd met 4 personen in een landschap en 1 kant beschilderd met bloemen en landschappen 26,5cm.
Zeven oude en antieke brillen + 1 vergrootglas. Materialen; houtm verguld, koper en kunststof in zeer goede staat. 2 Glazen beschadigd. 7-10cm. Cond.: G
Tiffany lamp 21e eeuw. Gekleurd glas met een brons gepatineerde voet 31xø14cm. Cond.: U
Handbeschilderde Aziatische handpalmwaaier begin 20e eeuw gedecoreerd met bloemen 24x41cm. Cond.: G