Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, expressieve compositie met fantasiefiguren 57x70cm. Cond.: U
Tony Offermans (1854 den Haag - 1911 Laren) aquarel op papier, boereninterieur met meisje en koe in de stal. Mooie bladgouden lijst 62x43cm. Cond.: U
Icoon van het Heilig Mandulion (gelaat van Jezus Christus ) in Petersburgse stijl. De icoon is bekleed met een fraaie zilveren rizza met ingegraveerde en uitgehamerde motieven in Oud Russische en neo-...
Raphael de Buck (1902 - 1986 Gent), olieverf op linnen, vrouwelijk gezelschap 60x50cm. Cond.: G
Derk Meeles (Deventer 1872 - 1958 Hilversum), olieverf op linnen, pot met anemonen 53x57cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - Rekken 2002), acryl op papier, fantasiefiguur (nieuw ingelijst) 40x27cm. zichtmaat Cond.: U
Evert Moll (Voorburg 1878 - Den Haag 1955), olieverf op linnen, bospad met figuren 60x50cm. Cond.: G
Jan te Wierik 99 (Hengelo 1954 - Rekken 2002), acryl op papier, fantasiefiguur (nieuw ingelijst) 29x21cm. zichtmaat Cond.: U
Jan Altink (1885 Groningen - Lid van de Groninger ploeg), gemengde techniek op papier, dorpsgezicht 65x49cm. Cond.: G
Jan Altink (1885 Groningen - Groninger ploeg schilder), gemengde techniek op papier, in het dok 50x64cm. Cond.: G
Icoon van de Moeder Gods die door twee engelen gekroond wordt als Koningin van de hemel. De engelen dragen ronde schilden met de afkorting Mater Theou d.w.z. Moeder Gods. Russische icoon, eind 19e eeu...
Henk Schuring '68 (geb. Enschede 1928), Rijkscollectie, acryl op papier 40x49cm. Cond.: G
Frans Baaijens (Enschede 1896 - ) Leerling van B.H. Bolink, olieverf op linnen, bosgezicht in herfsttooi 50x70cm. Cond.: G
Bijzondere 15e eeuwse handingekleurde religieuze houtsnede met verzamelaarsstempel (B.R.) . Houtsnede op papier, scheurtje (0,8cm gerestaureerd) 13,5x9,5cm. Cond.: G
H van Leeuwen, olieverf op paneel, landschap met koeien 50x70cm. Cond.: G
Pieter Johannes Alexander Wagemans (Den Haag 1879 - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren en gracht 24x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw, olieverf op metaal, Italiaanse school met paarden en figuren 24x18cm. Cond.: R
Naar Jan H.B. Koekkoek, olieverf op linnen, strandgezicht met boten en figuren 37x28cm. Cond.: G
Paul Arntzenius (Den Haag 1883 - 1965 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met korenschoven 35x25cm. COnd.: G
Keith Haring 1986 Nr. 7/7, litho op papier 47x62cm. Cond.: G
Gesigneerd Paul Gauguin 20e eeuw, olieverf op paneel, landarbeiders 47x62cm. Cond.: G
Leon Stern (Dusseldorf), olieverf op linnen, wintergezicht bij avond 33x21cm. Cond.: G
D. Pelotti 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, Griekse godin Athene 23,5x19cm. Cond.: G
Marius Johannes Richters (1878 Rotterdam - 1955), olieverf op paneel, meisjes aan het dansen bij avond 47x64cm. Cond.: R
Josef Israels 20/40 (Groningen 1824 - 1911 Den Haag), gravure op papier, boerin bij haard 22x15cm. Cond.: G
Zeldzame vroege kaart van de stadmuren Oldenzaal Anno 1597. Aanval Maurits op de Spanjaarden, in zeer goede staat, gravure op papier. 1 Klein scheurtje in papier 32x23cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op paneel, staand vrouwelijk naakt 43x33cm. Cond.: G
Auguste Bompiani (1852 - 1930 Italië), olieverf op linnen, de gewonde Romein (oudere doublering en restauratie) 55x45cm. Cond.: G
D. Pelotti 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Map met een groot aantal etsen en gravures 18e-19e eeuw met diverse voorstellingen. Komt uit een verzameling 23x31cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Hongaarse school ca. 1930, olieverf op linnen, jagers met paarden en honden voor een huisje 35x50cm. Cond.: G
D. Pelotti 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
C.A.F. 20-09-1914, aquarel op papier (vouw in papier, midden-rechts), cavalerie te paard Cond.: G
Franse school 18e-19e eeuw, olieverf op linnen, zeegezicht (oude bedoeking) 55x84cm. Cond.: R
C. Cornelisz, olieverf op paneel, jonge kat met blauw lint 13x18cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs bij avond 50x60cm. Cond.: U
Signatuur F.T.A. ca. 1960, olieverf op paneel, havengezicht met schepen 35x50cm. Cond.: G
A. Nolling ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht bij Zaandam 34x19cm. Cond.: G
Dick Meester (Amersfoort 1897 - 1960 Amersfoort), olieverf op linnen, gezicht op een oud huis 65x45cm. Cond.: G
Grote landkaart Zwolle van Joan Blaeu (1571 - 1638) 17e eeuw. gravure op papier. Schuertje onderin bij de vouw 52x41cm. Cond.: G
Gesigneerd F.D.L. ca. 1930, olieverf op linnen, Giethoorn 50x70cm. Cond.: G
14 Etsen 18e eeuw. Portretten van het Hollands koningshuis, diverse formaten. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, mediterraanse dorpsstraat 60x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met boerderij en korenschoven 50x70cm. Cond.: G
Persenaire ca. 1920, olieverf op linnen, visser en vissersvrouw 15x20cm. Cond.: R
H. van Voorthuijsen begin 20e eeuw, olieverf op linnen, havengezicht met brug 55x61cm. Cond.: Us
Martin 80-er jaren (in de stijl van de Groninger ploeg), olieverf op linnen, boerderij met koeien 50x70cm.
Gesigneerd P. te Lintum ca. 1930, olieverf op paneel, poldergezicht met molens 50x70cm. Cond.: G
Johannes Janson "Fecit" 1780 (1729 - 1784 Leiden), aquarel op papier, Hollands landschap met vee 10x15cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, Oosterse vrouw 40x50cm. Cond.: G
Hendricus Anthonius Dievenbach 1901 (Haarlem 1872 - 1946 Laren), aquarel op papier, interieur met vrouw bij de vuurplaats 40x30cm. Cond.: G
Johan Rockx ca. 1930, olieverf op linnen, boerderij aan het water 45x36cm. Cond.: G
Meinert Volkers 1987 (Enschede 1927 - 2000), olieverf op linnen, abstracte compositie 33x38cm. Cond.: U
Nan Dam ca. 1920, olieverf op linnen, vaas met bloemen 27x40cm. Cond.: G
19e Eeuws wapen van de familie Moolenbergh en van Overklift ca. 1830, olieverf op paneel 39x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, meisje met bootje aan het strand 50x60cm. Cond.: U
Landkaart van Friesland ca. 1900, nadruk van een kaart uit 1568 50,5x33,5cm. Cond.: G
Elsa Rubbens 1939 (Waalwijk 1902- 1998 Delden), gemengde techniek op papier, de drie Koningen met Maria en kindje Jezus 60x80cm. Cond.: G
Gesigneerd L. Ansingh 1928, aquarel op papier, voorstelling met poppen 35x27cm. Cond.: G
M. Muller (Duitse school) begin 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap 30x18cm. Cond.: U
Hundertwasser, zijdedruk, "Le Jardin des Morts Heureux par" 83x84cm. Cond.: G
Landkaart van de stad Brievoort 17e-18e eeuw (scheurtje aan de kant), ets op papier 32,5x42,5cm. Cond.: R
J. van Huysen ca. 1900, olieverf op paneel, stilleven met bloemen 22x18cm. Cond.: G
Pester 21e eeuw, olieverf op paneel, vaas met bloemen in de stijl van de 17e eeuw 40x50cm. Cond.: U
Jan Toorop 1923, lithografie op papier, bezonkenheid, meditatie, vuur 16x14cm. Cond.: G
Antiek miniatuur schilderij met ivoren lijst ca. 1900. Voorgedrukt en opgewerkt 10x11cm. Cond.: G
Fulton 21e eeuw, olieverf op paneel, zeegezicht met driemasters 30x40cm. Cond.: G
R. Gefaner ca. 1920 (Duitse school), olieverf op linnen, gezicht op moestuin aan een meer 60x46cm. Cond.: G
Landkaart Zutphen 17e eeuw (Jansonius?), gravure op papier 21x17,5cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, portret Max Liebermann 25,5x20cm. Cond.: G
2x Boris Klein, ingekleurde etsen op papier, spotprenten met honden 44x18cm. Cond.: G
2x Boris Klein, ingekleurde etsen op papier, spotprenten met honden 44x18cm. Cond.: G
H.J. Klaassen, olieverf op linnen, bloemenpracht met vlinder 30x40cm. Cond.: G
Marthe Fassiaux België 20e eeuw (academie Brussel), olieverf op linnen, kind met teddybeer 47x39cm. Cond.: U
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, naakte vrouw 40x50cm. Cond.: G
J. Ruighaven ca. 1920, olieverf op linnen, wintergezicht met molens 30x40cm. Cond.: R
Meinert Volkers 1987 (Enschede 1927 - 2000), olieverf op paneel, abstracte compositie 42x40cm. Cond.: U
A. Zimmermann ca. 1900 Duitse school, olieverf op linnen, wijn drinkende priester 30x40cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - Laren), olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs 30x20cm. Cond.: G
W.A. Frederik ca. 1920, olieverf op linnen, glazen vaas met bloemen 70x44cm. Cond.: R
Duane 60-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch landschap 49x74cm. Cond.: G
Fulton 20e eeuw, olieverf op paneel, zeegezicht met driemasters in nieuwe lijst 50x60cm. Cond.: U
Toon Verplak, olieverf op linnen, waterlelies bij Giethoorn 35x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1810, aquarel op papier, Empire vaas met bloemen (beschadigingen) 60x70cm. Cond.: R
A. Prins 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met boerderij en zeilboot 40x50cm. Cond.: G
F. Berg ca. 1920, olieverf op linnen, polderlandschap met molens 60x40cm. Cond.: R
W. Michelbrink 20e eeuw, olieverf op linnen, abstracte compositie 40x60cm. Cond.: G
Fulton 20e eeuw, olieverf op paneel, zeegezicht met driemasters in nieuwe lijst 50x60cm. Cond.: U
Twee strandgezichtjes (pendant) 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezichten met figuren 7x9cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ,olieverf op linnen, ca. 1920, man spelend op accordeon 45x55cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands landschap met molen en kerk 10x14cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op paneel, portret Picasso 25 jaar 35,5x29cm. Cond.: U