Groot 19e eeuws 3-delig opaline glas kaststel met goud- en bloemdecor. Hanbeschilderd in zeer goede staat 46xø20cm. en 38xø18cm. Cond.: G
Zeven delen bewerkt kristal 20e eeuw; 1x bonbonschaal ø16cm. en 6x petit-four schaaltjes ø9cm. Cond.: G
Zes kristallen eieren op verschillende manieren bewerkt 20e eeuw (Presse papier?) 9-12cm. Cond.: G
Langwerpige glazen design schaal 60-er jaren (Murano?), 5x38x11cm. Cond.: G
Antieke kristallen karaf met olijfslijpsel op voet 31xø11cm. Cond.: U
Grote kunstglazen transparante fruitschaal, gesigneerd Daum France 50-er/60-er jaren 26x27x18cm. Cond.: G
Drie kristallen dekseldozen 20e eeuw in zeer goede staat, diverse slijpsels 15-21cm. Cond.: G
Tuitvormige vaas 50-er/60-er jaren, paars met neutrale voet 27xø8cm. Cond.: G
Drie oude kristallen karaffen, facetgeslepen 20e eeuw in goede staat 27x12x6cm., 24x11xø8cm. en 16x12x7cm.