14 delig Hollands zilveren 835/000 bestek: 2 groentelepels, 6 dessertlepels en 6 dessertvorken.. ca 680 gr. Cond. :U.
Brede GG ring 585/000, 9 mm breed. Aan de bovenzijde verhoogd met daarin diverse briljant geslepen diamanten pave gezet, welke doorlopen aan de zijkanten. De binnenzijde van de ring is mooi uitgewerkt...
Broche GG 585/000. Gedraaid, gematteerd model met op de rand 7 briljant geslepen diamanten, totaal 0.18 crt. SI. De rand waarin de stenen zijn gezet is gepolijst. De broche is voorzien van een kanonsl...
Oorstekers GG, 585/000. Rond-fantasie model met een driehoek, welke bezet is met 10 briljant geslepen diamanten, per oorsteker, totaal 0,20 crt SI, pave gezet. De oorsteker beschikt tevens over een kl...
Collier en hanger GG 585/000. Ronde fantasie hanger, ruw bewerkt met WG driehoek, welke bezet is met briljant geslepen diamanten, totaal 0.21 crt. SI, pave gezet. Bevestigd aan een fijn vierkant palmi...
Broche GG/WG 585/000, in de vorm van de vogel met GG en WG veren. De WG veren zijn bezet met 90 briljanten met div. groottes, ruim 1,00 crt. ca 23,3 gr.
Ring GG/WG 750/000. Breed ovale WG bovenkant met daarin 1 grote briljant in het midden en 2 wat kleinere briljanten aan weerskanten, totaal 0,55 crt. De randen van de zetkasten en de balken aan de zij...
Ring GG/WG/RG, 750/000 met 4 briljanten, 0.12 crt gezet in een GG balkje. Geplaatst bovenop een RG strikvorm. ø 50, ca. 3,7 gr.
Ring GG 585/000, breed, 25,5 mm, met licht blauw emaille. In het midden een markies geslepen blauw topaas ca 10,5x14,6mm, rondom bezet met een GG bollenrand, briljanten en 2 lichte topazen. In de bred...
Chatelaine bestaande uit een 4 rij-ig GG 585/000 jasseroncollier met in het midden een deel van een bijbelslot, uit een hoger gehalte goud.ca. 44 gr.
Ring GG 585/000, slagmodel met daartussen 9 briljanten, 0.40 crt, gezet in losse zetkasten. De middelste steen staat iets hogerop. ø 53, ca. 4,4 gr.
Streekbroche, GG 585/000, ovaal model met een sterbewerking midden met parel en onderaan kwarstjes, ca 3,5 mm, ca 6,7 gr.
RIng GG, 585/000. Brede fantasiering met diverse railszettingen bezet met 32 briljant geslepen diamanten, 1,00 crt. SI/P W. ø 56, 7,8 gr.
Engelse sterling zilveren presenteerschaal op zilveren voet. MT.E.V., Jaarletter:S, ø22.5 cm., H.9.5 cm., ca.444gr., Cond.:U
Bijzonder mooie antieke kristallen gembercoupe op zilveren voet en met zilveren knop op deksel, 835/000, ca.1880, MT.:van Kempen Voorschoten. voet ø12cm., coupe ø21 cm.. H.33cm., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren 835/000 gembercouvert met handgegraveerde stelen en achterzijde van de bak, grootkeur. Jaarletter:T:1878, MT.:Cornelis Ernst Held, Amsterdam. L.18.5 cm., ca.66gr., Cond.:U
Hollands zilveren bonbonschaaltje met opengewerkte florale- en faunamotieven. 2e gehalte grootkeur. Jaarletter I: 1943. MT: Zilverfabriek Voorschoten. Minervakopje C: Den Haag. 20x14x3 cm. ca.140 gr.C...
4-Armige kaarskandelaar zilver 835/000, 1e helft 20e eeuw, MT:Gebrüder Kühn, Schwäbisch Gmünd. 21xø32cm., ca.528gr.
Mooi zilveren emaille ei, met vergulde binnenzijde, bewerkt met half edelstenen, bloemmotieven en bijen. Losse zilveren houder gedragen door vissen.H.7 x ø5 cm., Cond.:U
Mooie antiek Engels zilveren 925/000 dekseldoos, geheel bewerkt met landelijke en visserij voorstellingen, 19e eeuw. MT.:BM, Jaarletter F., 8x5x3 cm., ca.100 gr., Cond.±U
Antieke Holland zilveren beugeltas met jasseronketting en binnenbeugel. Jaarletter C, 1812. Gehalte IO: 833/000 ( is 10 penningen) Beugelbreedte 18 cm. Cond.: U.
Zilveren armband met kala koppen, scharnierende schakels en middenstuk. Deze armband werd gebruikt tijdens huwelijken en gedragen op de bovenarm van de vrouw ca. 33gr. L.: 18,5cm., Cond.: G
Antiek Hollands zilveren835/000 jamlepel met gegraveerde spadel en getorste steel Jaarletter S, 1902. MT: onleesbaar. Lengte 15,5 cm, ca. 24 gr. Cond.: U.
Bijzonder mooi 12-persoons Hollands zilveren 835/000 hors d -oevrecouvert in bijbehorende cassette doos. MT:Fa.J.M.van Kempen&Zonen, Voorschoten. Begin 1900, ca.850 gr. Cond.:U