Twee grote oude Chinees porseleinen plaquettes met vogels in boom decor en schrift. 1e helft 20e eeuw. 86x33cm., Cond.:G
Vier Frans porseleinen figuren, gemerkt Samson 1e helft 20e eeuw met Romeins-Griekse voorstellingen. Alle delen licht beschadigd en/of gelijmd 14-15cm. Cond.: R
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemdecor (lichte randschades bij 3 borden). 4.5xø23cm.. Cond.:G
Grote Chinees porseleinen gemberpot, 20e eeuw, met blauw bloemen-en tekens decor. 24xØ23cm., Cond.:G
Grote Chinees porseleinen vaas, 2e helft 20e eeuw, met bont bloemendecor. 58xØ24cm. Cond.:G
Chinees porseleinen 17e eeuws trekpotje, transition. Stukje uit het deksel van binnerand en chip met haarscheur 12x16x11cm. Cond.: R
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemvaas decor (beide lichte randschade)ø23.4 cm. Cond.:G
4 Prachtige antieke Chinese porseleinen sierborden, ca.1900, met bloemen- en gouddecor. ø25 en ø28 cm., Cond.:G
Vijf imari porseleinen schotels 18e-19e eeuw met bloemdecor ( 1 oude haarscheur) Cond.: G