Kapitaal Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek ca. 1900. Gesigneerd Dirk ter Haar Amsterdam. Kalender met dag-, datum- en maanstand. Wortelnoten opgelegd korpus van massief eikenhout. De de...
Zeldzame Franse pendule ca. 1870 (kameelpendule), Arabier op een kameel tweekleurig, compositiemetaal, emaille cartouches, originele patina en 8-daags uurwerk. gesigneerd defaut Paris in zeer goede st...
Zeldzame staande carrillon klok uit 1907 Jugendstil met zeventien bellen en vijf melodiën o.a. Wilhelmus, God save the King, zie de leliën des velds wij geven Holland nooit, wij willen Holland behoude...
Duitse notenhoutfineer Grunderzeit staande klok ca. 1880 met L.F.S. uurwerk in uitstekende werkende staat (Fürtwängler), geen fineerschade 230x36x40cm. Cond.: G
Oud Amsterdams staand horloge met speelwerk 2e helft 20e eeuw. gemaakt door J.M. Verbrugge. Met dagaanduiding, secondenaanduiding, datum- en maandaanduiding, maanstand, slagwerk en speelwerk. Westmins...
Grote notenhout fineer Weense regelateur met secondenaanduiding ca. 1880. Met dikke halve zuilen, 2 gewichten (lichte koplijstschade), verder in goede originele staat 150x50x22cm. Cond.: G
Zeldzame Franse empire pendule ca. 1800 2-kleurig, brons vuurverguld en brons/groen gepatineerd. Voorstellend een putti die een vlinder in het vuur houdt. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger, wijzerpl...
Grote Historisme bronzen klokkenstel met Neo Renaissance figuren ca. 1880, 6-lichts en 8-daags Lenzkirch uurwerk in zeer goede staat. 50x28x20cm. en 47x27x27cm.
Grote vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule ca. 1840 in zeer goede originele staat met mooie vergulding en 8-daags uurwerk 45x31x11cm. Cond.: G
Engels staand horloge 19e eeuw met 8-daags uurwerk en mahoniehouten kast met intarsia (lichte schades), dag- en secondenaanduiding. mooie originele beschildering op wijzerplaat 200x54x25cm. Cond.: R
Prachtige Duitse 3-gewichten staande klok met bewerkte eikenhouten kast (blank eiken) met geslepen glas ca. 1920. uurwerk met slagwerk en 8 gongstaven in zeer goede staat 209x60x27cm.
Grote Louis Seize pendule ca. 1780, zwart marmer (minimale chip) met vuurvergulde bronzen delen. In goede originele staat met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger 54x40x12cm. Cond.: R-G
Prachtig 3-delige pendulestel ca. 1870 Frankrijk. Wortelnoten met massief bronzen ornamentuur. Compleet en in zeer goede staat met functionerend 8-daags uurwerk 44x24x14cm. en 27x20x11cm.
Prachtige 19e eeuwse Friese staartklok met wekkerfunctie, originele spiegels, mooie beschilderde wijzerplaat en kast. In zeer goede staat 146x40x23cm.
Boulle klokje 19e eeuw met schildpad en koperinleg in koperen kast ca. 1800. gesigneerd Amaleric a Geneve met ketting (snek) en zeer gaaf emaille wijzerplaat. Eruit te halen als los zakhorloge. lichte...
Grote handgestoken tafelklok ca. 1900, rijk bewerkt met rozen en andere bloemsoorten. Uurwerk Lenzkirch 1 million nr. 474890. In zeer goede staat
Zeer grote majolica klok ca. 1950 met fazanten en herten. Polychroom glazuur (geweien gelijmd), uurwerk met batterij-functie 96x60x35cm. Cond.: R
Grote Franse Louis Seize pendule ca. 1780 van zwart marmer met vuurvergulde bronzen ornamentuur (minimale chips, en stukjes marmer ingelijmd). In originele staat met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger...
Grote vuurvergulde bronzen pendule met zwart marmer. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger ca. 1830. In zeer goede originele staat 44x30x11cm. Cond.: G
Zeldzame grote Franse pendule, voorstellend Joris en de draak ca. 1880 (historisme). Compositie metaal op houten voet met 8-daags uurwerk 62x42x20cm. Cond.: R-G
Oude Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw met maanstand, mooie beschilderingen en dagaanduiding. In zeer goede staat 80x40x26cm. Cond.: G
Grote bronzen vuurvergulde Charles Dix pendule ca. 1840 met een romein (mooie vergulding), 8-daags uurwerk met touwtjesslinger in goede staat 55x38x13cm.
Grote Franse kolompendule in uitstekende staat met intarsia, verzilverde wijzerplaat, vuurvergulde capitellen en slinger. 8-Daags uurwerk, goed functionerend met sleutel ca. 1870 50cm. Cond.: G
Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met putto, fakkels en coupe. Eerste vergulding, compleet en in zeer goede staat. Emaille cartouches, 8-daags uurwerk en touwtjesslinger ca. 1820 35x25x14cm.
Reusachtig klokkenstel ca. 1880 Frankrijk met compositie metalen figuur en kandelaren met zwart marmer. 8-Daags uurwerk (kandelaar beschadigd) 65x55x24cm. en 78x30x30cm. Cond.: R-G
Prachtige originele Russische marineklok met centrale secondenwijzer. Voorstelling van Russische onderzeeër 50-er jaren in uitstekende staat. Functioneerd goed 9xø20cm.
Notenhouten staande klok Tempus Fugit met 3 gewichten en 8 gongstaven in goede originele staat 202x40x24cm. Cond.: G
Franse Jugendstil pendule ca. 1900 met 8-daags uurwerk, compositie metalen figuur en roodmarmeren voet 60x28x21cm. Cond.: G
Duitse biedermeier staande klok ca. 1830 van berkenhout met berkenfineer. 8-Daags bronzen uurwerk, gewichten en pendel. In originele goede staat
Grote Duitse notenhouten Grunderzeit Junghans vrijslinger ca. 1890 met latoenkoperen beslag in goede originele staat 11x452x20cm.
Franse comtoise ca. 1880, wijzerplaat gecraceleerd en beschadigd 147x17x28cm. Cond.: R
Oude haancomtoise 2e helft 20e eeuw met maanstand, dagaanduiding en harpslinger in zeer goede staat 115x24x15cm. Cond.: G
Prachtige originele Franse 18e eeuwse Boulle pendule met vuurvergulde bronzen ornamenturen, kariatyden, cherubijnen, putti, gevleugelde paarden etc. Schildpad en boulle koperinleg in uitstekende origi...
Franse comtoise ca. 1880 met harpslinger in goede originele staat. A. Picard en Fils 140x32x17cm. Cond.: G
Franse pendule ca. 1870 met porseleinen beschilderde wijzerplaat en plaquettes, compositie metalen kast en 8-daags uurwerk (H. Molle Paris). In goede originele staat 36x23x12cm.
Duitse houten wandklok ca. 1880 met stil uurwerk en korte slinger. In goede originele staat 47x30x7cm. Cond.: G
Franse ossenoog wandklok ca. 1880 met parelmoer inleg en houtinleg. in zeer goede originele staat 60x48x14cm. Cond.: G
Oude Warmink (Wuba) tafelklok van notenhout met maanstand en dubbele bel in goede staat 2e helft 20e eeuw 25x15x11cm. Cond.: G
Franse comtoise ca. 1870 met slagwerk in zeer goede originele staat 150x25x16cm. Cond.: G
Grote CHarles Dix pendule ca. 1850 met bronzen musketier met sabel bij ballustrade. Wit marmeren voet met vergulde ornamentuur en 8-daags uurwerk in zeer goede staat 56x32x16cm. Cond.: G
Leuke oude wortelnoten Warmink (Wuba) tafelklok met goed uurwerk, dubbele bel en maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 26x17x12cm.
18e Eeuwse lantaarnklok met slagwerk, spillegang en grote balans. Klok heeft een wijzer, twee grote en twee kleine gewichten. IJzeren uurwerk. Zeldzaam exemplaar. H.40cm, D.19cm., B19cm.
Franse Neuchattel 18e eeuwse pendule in originele staat. Touwtjesslinger, dubbele bel, halfuurslag, geëboniseerde houten kast, latoenkoperen ornamentuur (uurwerk origineel) 70x36x14cm. Cond.: G
Prachtige kleine vuurvergulde bronzen pendule met touwtjesslinger ca. 1830. 8-Daags uurwerk met goede verzilverde wijzerplaat. In zeer goede originele staat 31x25x10cm. Cond.: G
Franse comtoise ca. 1880 met pronkslinger en dagaanduiding. In zeer goede oroginele staat 150x33x17cm. Cond.: G
Franse bronzen pendule ca. 1860 met putti en 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 37x26x14cm. Cond.: G
Franse bronzen vuurvergulde pendule ca. 1850 met als voorstelling een vrouwelijke jager met geweer en geschoten wild in haar hand. 8-Daags uurwerk in zeer goede staat 45x34x16cm. Cond.: G