Prachtig 19e eeuws Engels kabinet van mahoniefineer met intarsia van vazen etc. ca. 1830. Origineel beslag. In zeer goede originele staat, minimale fineerschade 194x122x54cm.
Twee zilveren miniaturen: "de eerste fiets"800/000 en "Hondekar" 835/000, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, samen ca. 75gr., Cond.:U
Vijfdelige zilveren tafelset, 835/000, bestaande uit vleesvorkje, zuurvorkje, sardinevork en twee botermesjes, als nieuw in originele cassette. MT.: 1x C.L.Begeer, Utrecht en 4x J.M.van Kempen, Voorsc...
Tanzaniet, ovale cabouchon geslepen steen, ø 10x7,5mm. ca 3,03 crt. De steen heeft bijzondere insluitsels.
Twee zeldzame Delfts blauwe 18e eeuwse dekselvazen met landschapsdecor. Bloemen, pauw en leeuw op deksel (chips af) 39,5xø17cm. Cond.: R-G
Chinees ivoren houthakker met bijl en mand met sprokkelset ca. 1900. In goede originele staat (gesigneerd) 23cm.
Oude Meissen porseleinen putti met hartje ca. 1900 "Je prends mon efser", 1mm chip bij teennagel verder in goede originele staat 13,3cm. Cond.: G
Zilveren loddereindoosje, 835/000 met gedreven dubbel opgehoogd deksel en voorzien van fraai floraal graveerwerk met dorpsgezichten. MT.: J.Schijfsma, Woudsend/Sneek, ca.1860. 4x3x5cm., ca. 34gr.
Blauwglazen likeurset (12-delig) ca. 1900 met goud- en bloemendecor, 1 karaf beschadigd, tablet met 2 chips 20x30x18cm. Cond.: R
Grote plated 5-lichts kaarskandelaar, nieuwwaardig in zeer goede staat 83x54x54cm.
Lot double bestaande uit een fotohanger en broche en een hanger met witte steen.
Twee groen-glazen roemers met brede voet en noppen ca. 1800 in goede originele staat 22,5xø7,5cm.
Zware Royal Leerdam glazen vaas 2e helft 20e eeuw, KristalUnie 12xø9cm.
Verguld heilig kruis met bisquit porseleinen corpus en lam Gods ca. 1880 in zeer goede staat 34cm.
Duits antiek jugendstil ca. 1900, Kaiserzinn (tin) 4-delig roomsetje bestaande uit een tablet met bloemen zweepslag motief, roompotje, suikerpotje en dekselpotje allen met het zelfde motief. In zeer g...
Jugendstil lamp ca. 1900 met kraanvogel, compositie metaal in goede originele staat 43x35x13cm.
Twee Hollandse 19e eeuwse goudsteen kastkommen met bloemmotief in zeer goede staat 7xø15cm.
Jan Voerman Sr. (Kampen 1857 - 1941 ), tekening op papier, studie paardenhoofd (uitnodiging Pulchri Studio) 14x10cm. Cond.: G
Zes zilveren moccalepeltjes, 835/000, met gedraaide steel en hanekamheften. Nederlands gekeurd, 1910, ca. 39gr.
Twee oude Copier Leerdam champagneglazen Anna Groen 19xø8cm. Cond.: G
Plateel vaasje met 2 oren van St. Lukas te Utrecht uitgevoerd in een blauw-gouden lusterglazuur. Gemerkt St. Lukas Utrecht Nr. 122, kleur K. (1910 - 1915). 1 Oor is gebroken geweest, H.: 16cm.
Felicien Bobeldijk (Koog aan de Zaan 1876 - 1964 Amsterdam), olieverf op linnen, twee boerenkinderen voor het huis 67x50cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, stijger Rotterdam 21x31cm. Cond.: G