Jan te Wierik 2000 (1954 - 2002), acryl op linnen, vrouwelijk naakt 70x90cm. Cond.: G
Hendrik Heijligers (Batavia 1877 - 1967 Nice), olieverf op linnen, Larens interieur met familie 60x73cm. Cond.: G
Arnold Marc Gorter (1866 - 1930), olieverf op linnen, koe (met taxatierapport) 56x44cm. Cond.: G
Arnold Marc Gorter ( 1866 - 1933), olieverf op linnen, boer met kalf (met taxatierapport) 56x44cm. Cond.: G
Toon Ninaber van Eyben '34 (Scheveningen 1869 - 1977 Boxtel), olieverf op linnen, bergdorp 103x87cm. Cond.: G
Toon Ninaber van Eyben (Scheveningen 1869 - 1977 Boxtel), olieverf op linnen, bergdorp bij Lago Maggiore 64x84cm. Cond.: G
Johan Hendrik van Mastenbroek ( Rotterdam 1875 - 1945), olieverf op linnen, stadsgezicht Rotterdam met figuren 40x32cm. Cond.: G
Aris Knikker (Haarlem 1887 - 1962 Den Haag), olieverf op linnen, zeldzaam stadsgezicht Utrecht 100x80cm. Cond.: G
Evert Moll ( 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 30x40cm. Cond.: G
Louis Apol (Den Haag 1850 - 1936), aquarel op papier, bospad met wandelende vrouw 26x34cm. Cond.: G
Jan te Wierik '90 (1954 - 2002 Rekken), olieverf op paneel, fantasiefiguren 102x72cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, 3 koeien bij boerderij 60x80cm. Cond.: G
Oene Romkes de Jongh ( Makkum 1812 - 1996 Amsterdam), olieverf op linnen, Hollands stadsgezicht in de winter met vele figuren 54,5x67,5cm. Cond.: G
Herman Brood 92 (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), gemengde techniek op papier, twee gezichten (inclusief taxatierapport en echtheids-verklaring) Cond.: G
V. Latour 19e eeuw, olieverf op paneel, 2 damesportretten "Favouritin en Scherkessin" 24x30cm. Cond.: G
Adrianus Marinus Geyp ( 1855 Middelburg - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met vissers bij een sloot en koeien bij een molen. 50x70cm. Cond.: G
Karel Appel '82 (Amsterdam 1921 - 2006 Zurich), lithografie op papier (epreuve d'artiste), "Lignes de vie de personages" 52x70cm. Cond.: G
Otto Eerelman ( 1839 - 1926), olieverf op linnen, paardenstal met twee paarden en hond 36x26cm. Cond.: G
Jan Wiegers (echtheid onduidelijk), olieverf op paneel, stilleven met perziken 32x37cm. Cond.: G
Theophile de Bock (Den Haag 1851 - Haarlem 1904 ), olieverf op linnen, figuur op landweg 32x42cm. Cond.: G
Edward Armfield (Engelse School 1817 - 1896), olieverf op linnen, twee jachthonden met vos en fazant 40x30cm. Cond.: G
Johannes Weiland ( 1858 Vlaardingen 1909 Den Haag), olieverf op paneel, boerenvrouw met kruik 36x26cm. Cond.: G
Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman ( 1897 - ), olieverf op linnen, meisje met boek 50x60cm. Cond.: G
Ton van Tast '65 (Antonius v.d. Valk, 1884 Delft - ), aquarel op papier, fantasievoorstelling met vele gezichten 47x36cm. Cond.: G
Kichrhoff (Duitse School ca. 1950), olieverf op paneel, bergachtig landschap bij avond 45x35cm. Cond.: G
Jan Frederik van Deventer ( 1822 - 1886), olieverf op paneel, koeien langs de Waal 30x45cm. Cond.: G
Jan Toorop (1858 - 1928) ongesigneerd, ets op papier, religieuze voorstelling met figuren en stadsgezicht 20,5x14,5cm. Cond.: G
G.J. Delfgaauw ( 1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 30x40cm. Cond.: G
Josef Wopfner ( 1843 - 1927 Duitse School), olieverf op linnen, rivier met landarbeiders en boten 30x40cm. Cond.: G
Roma (verso Raoul Haerens op etiket), olieverf op linnen, vrouwelijk naakt 50x60cm. Cond.: G
Wim Izaks (1950 Eibergen - 1989 Enschede), olieverf op linnen, vrije compositie 50x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, druk op papier, 2 Jugendstil prenten van bloemenmeisjes in originele lijst 16x30cm. Cond.: G
Hendrik Albertus Willem van Trigt (Dordrecht 1829 - 1899 Heiloo), olieverf op linnen, moeder bij wieg in interieur 30x40cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2000 (1954 - 2002), acryl op linnen, fantasiefiguur 90x70cm. Cond.: G
Pit van Loo (1905 Winsum - ), olieverf op paneel, uiterwaarden met wolkenlucht bij avond 72x98cm. Cond.: G
Pit van Loo (1905 Winsum - ), olieverf op linnen, Fifi's droom 1971 (etiket Groninger museum) 80x100cm. Cond.: G
Pit van Loo (1905 Winsum - ), olieverf op paneel, zon door de bomen 50x40cm. Cond.: G
Wim Bos (1906 - 1977), olieverf op paneel, winters stadsgezicht met figuren 33x23cm. Cond.: G
Evert Moll ( 1878 - 1955), aquarel op papier, Frans havengezicht 22x15cm. Cond.: G
Marek Oberlander (Szcerzec Polen 1922 - 1978 Nice), gemengde techniek op papier, abstract figuratief mens met geraamte 64x44cm. Cond.: G
Richard Matouschek ( Wenen 1920 - 1976), olieverf op paneel, duinen (met boek) 37x28cm. Cond.: G
Richard Matouschek ( Wenen 1920 - 1976), olieverf op paneel, landschap met wolkenlucht 37x28cm. Cond.: G
Paul Em Leconte (verso pour mon ami lola S. Moret), olieverf op paneel, Spaanse Flamenco danseressen met figuren op de achtergrond 17x12,5cm. Cond.: G
Jan Gerrit Jordens (1883 - 1962, ongesigneerd), olieverf op paneel, abstracte compositie 61x47cm. Cond.: G
Jan Gerrit Jordens (1883 - 1962, verso gesigneerd), olieverf op paneel, abstracte compositie 44x60cm. Cond.: G
Francois Pieter ter Meulen (Bodegraven 1843 - 1927 Den Haag), olieverf op linnen, geit in de wei 35x50cm. Cond.: G