Johan Hendrik van Mastenbroek ( Rotterdam 1875 - 1945, museale kunstenaar), olieverf op linnen, bijzonder havengezicht van oud Rotterdam met veel bedrijvigheid. 100x70cm. Cond.: G
Twee grote zeldzame empire porseleinen siervazen 19e eeuw met prachtige originele vuurvergulding (hoorn des overvloeds etc.). Uiterst gedetailleerde handgeschilderde landschappen met figuren en steden...
Prachtig 19e eeuws Amsterdams staand horloge van wortelnoten-fineer met intarsia. Gesigneerd Rutger van meurs Amsterdam. Scheepjesmechaniek met maanstand, dagaanduiding, maanaanduiding en secondenaand...
Antiek zilveren besamin houder eind 18e eeuw, gekeurd Frankfurt am Main (door R.H. Roetger Herfurth, keur is een adelaar met 13 eronder, 13 lood, zie tardij blz. 38). De besamin houder werd gebruikt b...
Grote antieke lindenhouten 3-delige handgestoken schouw met twee grote Atlas-figuren (135cm.). Prachtig fijn gestoken schouw-koplijst met ranken, vogels en vrouwenhoofd. Zijkanten ook bewerkt. Histori...
Zeer zeldzame Hollandse mahoniehout fineer (op eiken) bonheur ca. 1870. Grote uitvoering met gebogen front en zijkanten, prachtige grote tollen en handgestoken knieën. Grote kroon met rocailles en blo...
Zeldzaam 17e eeuwse Italiaanse Renaissance kabinet met prachtige handgestoken renaissance figuren. Notenhout met notenhout fineer, gesigneerd Bosolacoi of Rosolaccio. Origineel slotenwerk achter midde...
Prachtige hoge antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw, met rondom geisha;s in tuindecor. 43xø15cm., Cond.:G
Jan te Wierik 2000 (1954 - 2002), acryl op linnen, fantasiefiguur 90x70cm. Cond.: G
Jan te Wierik (1954 - 2002), olieverf op linnen, Happy Family 100x80cm. Cond.: G
Bijzondere zeldzame bronzen vuurvergulde empire pendule ca. 1820 met Diana en amfora met lauwerkrans. Voorkant onder; Diana vliegend met amfora en twee medaillons met Romeinse bustes. Origineel groot ...
Kavel van veertien 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose kop&schotels met floraal decor (8-kantig), 5x minimale chip en 2x haarscheuren 6,7-10,9cm. Cond.:
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, paarde slede met figuren 60x50cm. Cond.: G
Vierkante oude Chinese keramieken vaas, gesigneerd, 20e eeuw, in goede staat 28x12x12cm.
Oude Chinesese terracotta Yixing theepot met opgewerkt decor, gemerkt, 20e eeuw. In goede staat. 10x20x13.5cm.
Zeldzame grote vuurvergulde empire kolompendule met mesophanging ca. 1830, eerste vergulding geheel in originele staat 57cm. (chip emaille wijzerplaat) In goede originele staat 57x29x16cm.
Prachtige Duitse Danziger Neo barokkast ca. 1880 met sterintarsia, snijwerk, wapen, ranken, barokpanelen etc. Kast is uitneembaar met 2 lades. Kast is van eikenhout met noten-fineer in zeer goede orig...
Sierlijke slavenband, WG 585/000 met diamanten. Slavenband met aan de bovenzijde een bewerking met 3 krullen pave gezet en 2 rijen met b4 diamanten in chatons gezet. Totaal 51 diamanten, briljant gesl...
Grote broche/ hanger, 585/000, met bloedkoralen camee. Ovale camee uitgewerkt in bloedkoraal met daaromheen een brede GG rand met een getorste bewerking. ø 52 mm.
Franse vuurvergulde pendule met wit marmer ca. 1850 met putti en wapentuig, Lenoir A. Paris met origineel 8-daags uurwerk en veerophanger. In zeer goede originele staat 32x28x15cm.
Prachtige 18e eeuws Hollands Louis Quinze kabinet staande op klauwpoten met snijwerk op de deuren en koplijst, origineel beslag etc.. Alles in zeer goede originele staat 263x199x60cm.
Prachtige 19e eeuwse Chinese cloissone vaas (gesigneerd) met bloemen- en vlinderdecor in goede staat 11xø7,5cm.
Antieke Hollands zilveren presenteerbeker, rondom gecontourneerd, op ovale voet met gelobd drijfwerk. Gestempeld met oud belastingstempel voor oude grote werken (gekroonde V). Voet: 8x6cm., H. 12cm., ...
Ongesigneerd ca. 1800, Maria met kind en apostel (restauraties) 63x76cm. Cond.: R
Jan te Wierik '90 (1954 - 2002 Rekken), olieverf op paneel, fantasiefiguren 102x72cm. Cond.: G
Twee grote bronzen 19e eeuwse ridderfiguren (mooie kwaliteit) met originele patina; 1x figuur met grote knots en sabel en 1x figuur met hoorn en hellebaard in zeer goede staat 42-43cm. Cond.: G
Drie delen antiek ivoor; 2x bewerkte tanden met drakendecor en 1x Chinese oude man met drakenstaf en bloemen. Allen van mooie kwaliteit en gaaf 23-25cm.
Prachtige vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 in zeer goede staat (vergulding goed, geen beschadigingen). Schoon en werkend 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 33x25x9cm.
Prachtig zeldzaam Chinees porseleinen Fam. Rose 18e eeuws 8-kantig trekpotje met floraal- en gouddecor. minimale chip tuit 11,5x15x8,5cm. Cond.: G
Mooie strakke rijring, GG/WG 585/000. Ring met 5 mooie briljanten van een goede kwaliteit gezet tussen WG balkjes in een strakke ring. ca 0.80 crt. ø 57 ca 5,1 gr.
Broche hanger zilver 835/000 met bloedkoraalcamee. Vierkante camee uit bloedkoraal met eromheen een in jugendstil bewerkte zilveren rand met markasiet. ca 32,1 gr. Grootte 47x49 mm.
Oude Chinees porseleinen waterpot met rondom figuren- en tekensdecor, 20e eeuw. 9.5xø17.3cm. Cond.:G
Antieke Hollandse bijbel met Hollands zilveren beslag en sloten en jasseron draagketting, 835/000, begin 1800 MT.: Joh.Rooth, Amsterdam. 12x17x5.5cm., Cond.:U
Russisch ikoon 18e eeuw, Heilige monniken Iosimas en Savattij. Kloosterstichters van het beroemde Sovoletsky-klooster op het eilend Sovoletsk in de Witte Zee. Ikoon uit de 18e eeuw in zeer goede condi...
Prachtig zeldzaam Chinees porseleinen Fam. Rose 18e eeuws 8-kantig trekpotje met floraal- en gouddecor. minimale chip tuit 11,5x14,5x8,7cm. Cond.: G
Herenpolshorloge GG 750/000, Swiss made, briljant lunete. Automatisch horloge GG, ø 34 mm met centrale secondewijzer en aparte urenaanduiding. 0m de wijzerplaat zit een rand met briljanten, ca.0.70ct ...
Edmund Kosmowski (Russische School 1900 - 1985), olieverf op linnen, twee dames op een fiets 24x32cm. Cond.: G
Chinese terracotta trekpot Yixing ca. 1900 met opengewerkte dubbele wand en floraal decor. Gesigneerd en in goede originele staat 13,5x19,7x11,5cm.
Originele Duitse uitneembare Biedermeier kast van essenhout met toogpanelen en met ander houtsoort ingelegd, platte zuilen en lades ca. 1830. In zeer goede originele staat 168x66x213cm.
Grote oude massief eikenhouten boeken-vitrinekast ca. 1930 2-delig. Met 4 lades en 4 deuren onder. Slotenwerk gesigneerd J. Th. Drilling J.R. Amsterdam. In zeer goede originele staat 220x230x53cm.
Groot bronzen beeld 19e eeuw van L. gregoire, voorstellend een edele heer met zwaard. In goede originele staat met mooie patina 49cm.
Zeldzame zware antieke houten met ivoor wandelstok met familiewapen en zilveren rand. Opschrift "F. Ernst - R. Schedler W.S. Schedler W.S. 82/1883" In goede staat 85cm.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie roze presenteerschaaltjes met geschulpte rand, 1 minimale chip aan rand 12,5-14cm. Cond.: G
Hoge 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in landschapsdecor in goede staat 26,5xø7,8cm.
Willem Weissenbruch (Den Haag 1864 - 1941 Bloemendaal), olieverf op linnen, poldergezicht met windmolen 46x57cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten Grunderzeit openstaande klok met prachtige gegraveerde wijzerplaat, gewichten en bronzen beslag. Mooie getorste zuilen en uurwerk van Gustav Becker Freiburg ca. 1880 225x60x31cm. Co...
Willem George Frederik Jansen (Harlingen 1871- 1949 Blaricum), olieverf op paneel, havengezicht Rotterdam met twee wandelende figuren en hond 21x16cm. Cond.: G
Hollands grenen 19e eeuws beschilderd kabinet met ranken, vogels en bloemen beschilderd. Omgeving Hindeloopen 219x150x52cm. Cond.: G
Groot 2-delig etagere meubel ca. 1900, compleet bewerkt en uitgesneden. Tafel, poten, zijkanten en blad bewerkt met rocailles, medaillons etc. Bovenstuk opengewerkt met vogels en ranken (1 stukje snij...
Prachtige houtgesneden berenbank (gedetailleerd) 20e eeuw in goede staat 91x150x47cm.
Joris Verdonkschot (nr. 5/8), groot bronzen figuur op marmeren sokkel, gesigneerd Allegreho, in zeer goede staat 52x20x12cm.
Twee grote oude Chinese amuletten, opengewerkt 20e eeuw, in goede staat ø 7cm.
Ring WG, 585/000, art deco met diamanten. Sierlijke ring met aan de kop in een 8-vorm 2 grote diamanten, ø 5 mm, briljant geslepen omrand met 21 briljanten, ca 0.02 crt per stuk, pave gezet. ca 2,5 gr...
Groot bronzen figuur ca. 1910 van Paul Philippe ( 1870 - 1930 Frankrijk), voorstellend een naakte dame in goede originele staat 50cm. Cond.: G
Grote antieke porseleinen pendule (8-daags uurwerk) ca. 1870 met vrouwenfiguren, gouddecor en landschapsdecor. Handbeschilderd en onduidelijk Duits gemerkt. Mooie kwaliteit, geen beschadigingen ontdek...
Prachtige glazen gegraveerde wijnkoeler ca. 1800 met floraal-, kasteel- en vogeldecor 27xø23cm. Cond.: G
Collier, GG 585/000 met oog met bedels. De lang jasseroncollier waaraan een groot bewerkt oog zit met 5 bedels, Lengte 165 mm. ca 53,8 gr
Henk Lassche ( 1948 - ), olieverf op linnen, abstracte compositie 65x45cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen kom 1e helft 20e eeuw met drakendecor (bodem gesigneerd) 8,5xø18,5cm. Cond.: G
Oude Engelse kogelklok 20e eeuw, gemerkt Fema Sinclair Harding en Co Engeland van messing met hout in goede staat 36x21x21cm.
Prachtige 3-delige lederen zitgarnituur (stijlmeubels) 2e helft 20e eeuw van leder en mahoniehout. Klassieke stijl in goede staat. Leer van 1 stoel heeft lichte beschadiging 186x61x64cm. en 84x72x66cm...
Prachtige mahoniehouten uittrektafel met bandintarsia op blad en taps toelopende poten met intarsia, 2e helft 20e eeuw. Origineel tussenblad(ook met intarsia), in uitstekende gerestaureerde staat 81xø...
Adrianus Marinus Geyp ( 1855 Middelburg - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met vissers bij een sloot en koeien bij een molen. 50x70cm. Cond.: G
Brede Armband GG 585/000, met bewerking. Brede Frans Gourmet armband, 15 mm, met bewerking op de schakels. De armband heeft een bakslot en veiligheid. lengte 19.5 cm ca 35.6 gr
Ongesigneerd 18e eeuw (op de lijst een naambordje Van der Werff 1659 - 1722), olieverf op linnen, landschap met twee vrouwen en een beeld 40x48cm. Cond.: R
Zwaar antiek bronzen beeld, voorstellend een smid. Arquis par la Ville de Paris Le Travail. Mooie patina en in zeer goede staat 34x19x18cm.
Zeldzaam wortelnoten-fineer miniatuurkastje (hangkastje) met geslepen spiegels, mooi snijwerk en achter de deuren met lades en vakverdeling. In zeer goede staat 89x54x28cm.
Albert Wessels ( 1938 - 2010 Rijssen), olieverf op linnen, boerenschuur met pluimvee 109x80cm. Cond.: G
Russische School ca. 1970 (Kyrillische signatuur), olieverf op linnen, impressionistisch landschap 50x60cm. Cond.: G
Jan Wiegers (Kommerzijl 1893 - 1959 Amsterdam), olieverf op paneel, stilleven met perziken 32x37cm. Cond.: G
Historisme muziekstandaard ca. 1880 met wit marmeren bladhouder, rijkelijk bewerkt. Compositie metaal, bronskleurig in goede staat 110x35x28cm.
Oude Westminster staande klok met divers fineer en floraal intarsia ca. 1980 met veel bronzen beslag en porseleinen medaillons. FHS uurwerk met 5 hamers op gong. Zijkanten ook met brons en intarsia, i...
Hollandse 19e eeuwse wortelnoten-fineer porseleinkast. Krimpnaden in zijkanten, verder in originele staat 206x153x43cm. Cond.: G
Prachtige oude mahoniehouten empire-stijl aankleed spiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat (uitklapbaar) 211x130x50cm.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figurendecor (Familie Verte), bodem gemerkt. Mooie schilderkwaliteit 31xø23cm. Cond.: G
Notenhouten Polyphon speeldoos (met inlegwerk) ca. 1880 in goede werkende staat met 5 platen. 18x32x29cm.
Vroeg Duitse eikenhouten 18e eeuwse barokkast met sterren opgelegd. Waarschijnlijk pruimenhout. Kop afneembaar en platte zuilen op de lijsten. Originele schappen met lades. De kast is in goede origine...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen familie roze borden met vlinder-, bloesemtak, en gouddecor; 2x gaaf, 1x gelijmd, 2x minimale chip, 1x haarscheur met chip ø22,4cm. Cond.: M-R-G
Set GG, 585/000, met granaat. GG ring met ovale granaat en bewerkte rand, ø 55, Choker met in het midden een versiering met 5 rozen bezet met granaten en een grote bloem hangend in het midden met een ...
Prachtige grote antiek hertenvanger, gesigneerd De Beamont Maastricht. Gegraveerd lemmet en hertenvoorstelling. originele schede (ook gegraveerd met hertenvoorstelling) 68cm.
Twee 19e eeuwse empire-stijl kaarskandelaren van ijzer (goudkleurig gepatineerd) 29cm. en een gegoten mal van gips voorstellend een Louis Seize deurbeslag ca. 1800 36x10x3cm. Cond.: G
Zeer groot antiek beeld ca. 1880 "La Foprce domptee caput manum Ducit", gesigneerd E. Picault. Compositie metaal op marmeren voet 83cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen kom gesigneerd, ca. 1920, met rondom bloesem- en vogeldecor. In goede staat. 6.5xø22.7cm.
Ebbenhouten (met zilver) jat (Thorapointer) bezet met diverse half-edelstenen, met houten frame. L.61 cm., Cond.:G
Ring, GG 750/000 met briljant en saffier. Strakke massieve ring met in een bloem bezet met 1 saffier en 6 diamanten. Aan weerszijden van de bloem zijn 2 rijen met briljant gezet. ø 52 ca 5,4 gr.
Prachtige grote eikenhouten gestoken jachtkast ca. 1880 met volle zuilen, wildvoorstellingen en drakenconsoles. In zeer goede staat 250x137x60cm.
Apart eikenhouten gestoken 4-deurs kastje, compleet met lades. Divers snijwerk op panelen en ranken op de lijsten met leeuwenkoppen ca. 1880. In goede originele staat 111x36x95cm.
Broche/Hanger GG 750/000 in de vorm van een spin. Uniek exemplaar, mooi bewerkte spin met elegante poten, te dragen als hanger en als broche. ø 8,3 cm. ca 9,3 gr
Zilveren liggend nijlpaard met kleine robijntjes in de ogen. Russisch fabrikaat, 88 zolotniks ( 916/000). L. 8cm., ca. 67gr. Cond.:U
Choker met GG 585/000 stuk met bloedkoraal. Choker met een breder middenstuk met daarin 3 ovale en 1 ronde bloedkoraal, bevestigd aan collier. ca 30,8 gr Lengte 45 cm.
W. Keat ca. 1880, olieverf op paneel, strandgezicht met dorp 16x11cm. Cond.: G
W.J. Moriana UBUD, Indonesische School ca. 1970, olieverf op linnen, Indonesisch markttafereel met veel figuren 135x220cm. Cond.: G
Porseleinen pendule ca. 1890, handbeschilderd met bloemen- en gouddecor. Lenzkirch uurwerk, zonder slagwerk. Bovenkroon klok gerestaureerd 31x18x11cm. Cond.: R-G
Prachtige grote Art Deco schrijftafel van notenhout met wortelnoten blad ca. 1930. bevat 3 lades, zware vierkante poten met lijsten en voetsteun. In goede originele staat 78x220x120cm.
Vroege mahoniehouten fineer (op eiken) Louis Seize secretaire ca. 1810. Lades achter de schrijfklep en met vakverdeling. In goede originele staat (lichte fineerschade) 148x93x45cm.