Kavel met 17 groene glazen o.a; roemers 20e eeuw 13-18cm. Cond.: G
Moderne mondgeblazen glazen schaal (glas-fusing) 2e helft 20e eeuw 7xø19cm. Cond.: G
Glazen 19e eeuwse schaal met plated beugel in goede staat 5xø26cm.
Antieke blauwglazen dekselpot met floraal decor, ca. 1880, 8xø10cm., Cond.:G
Twee prachtige antieke gegraveerde kristallen glazen ca. 1900; 1x gegraveerd met serpent en Gesundheit, 1x gegraveerd met twee figuren in landschap 13x7,5cm. In zeer goede staat.
Oude kristallen bewerkte dekselcoupe 20e eeuw in goede staat 19xø9cm.
Twee oude kristallen potten met plated deksel en hengsel, 1e helft 20e eeuw. In goede staat. 12xø13cm. en 14xø12cm.
Grote 19e eeuwse waaierkristallen dekselcoupe (stukje gelijmd en stukje af) 31xø17cm. Cond.: M
Vier oude bierpullen met tinnen deksel (Fayence, steengoed, glas) 20e eeuw 12-22cm. Cond.: R-G
Oud gebrandschilderd glas-in-lood venster 20e eeuw, voorstellend een man te paard 31x24cm. Cond.: G
Zes 19e eeuwse kristallen vaasjes met gouddecor (beschadigingen) 10-16cm. Cond.: M-R