Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

22. Oktoberveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 17. Oktober 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Groot slot
Ergebnis: 125 EUR

Zeldzaam groot 16e-17e eeuws gegraveerd slot van smeedijzer in goede staat 23x20x7cm.

Divers plated bestek
Startpreis 20 EUR

Divers plated bestek: 1x kindervork met inscriptie, 1x vorkje en lepeltje met zonnebloem op de steel, 1x suikerschep met vleugelbak en steel bekroond met wapen van Oldenzaal, 1x kwartslepel bekroond m...

3 Delen glaswerk
Ergebnis: 25 EUR

Drie delen antiek glaswerk, hoge vaas met gouddecor 19e eeuw, blauw kristallen geslepen bokaal ca. 1900 en bonbonschaal met bont floraal decor ca. 1930 of later 7-26cm. Cond.:G

Lot lepels zilv
Ergebnis: 50 EUR

Lot zilveren lepels en een plated Euromast lepel. Zilvergewicht ca. 125 gr., Cond.:G

Porseleinen Guan Ying
Startpreis 30 EUR

Oude Chinees porseleinen Quan Ying met lotusbloem 1e helft 20e eeuw 12,7cm. Cond.: G

Inktstel
Ergebnis: 60 EUR

Metalen Art Deco inktstel ca. 1920, gemerkt Disko metal 9x26x20cm. Cond.: G

Ivoren schildpad-stempel
Startpreis 150 EUR

Zware antieke ivoren bewerkte schildpad-stempel (zegelstempel) ca. 1900 6,5x6x7cm. Cond.: G

Brandewijn kom
Startpreis 425 EUR

Hollands zilveren ovale brandewijnkom met Amsterdams stadsmerk en florale bewerking. Randgravure met Engelse tekst uit 1951, 925/000, ca. 248gr. 24x12,5x9cm. Cond.: U

Theepot
Ergebnis: 150 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met rondom landschapsdecor en Chinese tekst in goede staat 13x19xø11,5cm.

Houten beeld met lamp
Startpreis 35 EUR

Oude Duitse houtgestoken nachtwachter lamp 20e eeuw met hellebaard in goede staat 75cm.

Div. pors. figurengroep
Ergebnis: 20 EUR

Oude porseleinen figurengroep bestaande uit 3 figuren Charles Dickens stijl 20e eeuw. Stukje paraplu mist, hoofd is gelijmd en vinger mist 17x17x10cm. Cond.: R

Hanger en coll zilver
Ergebnis: 30 EUR

Hanger en collier zilver 835/000. Lang koordcollier met een grote peervormige hanger, jaren 70, met druipsteen bewerking en een gladde bol. grootte hanger 66 mm Lengte collier 70 cm ca 34.4 gr

Gestoken tand, 19e eeuw
Ergebnis: 110 EUR

Antieke ivoren handgesneden tand met decor van krokodil, slang en overige figuren in goede staat 34x6x5cm.

2 Vuurvergulde kandelaren
Startpreis 500 EUR

Twee zware antieke vergulde drie-lichts bronzen wandkandelaren met slangendecor, ca. 1900. In goede staat. 51x35x16cm.

Notenhouten kist
Ergebnis: 25 EUR

Notenhouten kist ca. 1930 met slot 9x26x21cm. Cond.: G

Ring GG carneool
Startpreis 90 EUR

Ring GG 585/000 met carneool. Ring met grote grove bewerkte zetkast met getorste rand. In het midden zit een gefacetteerde carneeol, ø 14 x 10mm. ø 49 ca 4,4 gr

Krist. loddereinflesje
Startpreis 80 EUR

Geslepen kristallen loddereinflesje op voet met zilveren montuur en bloemknop. Tevens een ovaal zilveren gegraveerd schild op de voorzijde, compleet met zilveren binnenstopje. Nederlands gekeurd ca. 1...

Afrikaans vat
Startpreis 25 EUR

Oude Afrikaanse houtgesneden dekseldoos 20e eeuw, voorstellend een fabeldier met vleugels 33x30x11cm. Cond.: G

Messing petroleumlamp
Ergebnis: 35 EUR

Zeer grote antieke staande messing petroleumlamp (bewerkt) 75cm. Cond.: G

5x Royal Kopenhagen
Startpreis 15 EUR

Vijf delen oud Deens Royal Copenhagen porselein; 1x schotel Tivoli Kopenhagen (chip), 1x schotel Börsen, 1x schotel met sneeuwklokjes (B&G), 1x schotel met gebouw (B&G, chip), 1x bordje 1878-1918 Danm...