Grote Hollandse 18e eeuwse mahoniefineer op eiken pastoorskast (uitneembaar) met lade. Bevat origineel slot en sleutel. Geheel staand op originele bolpoten. Lichte fineerschade en krimpnaden 201x195x7...
Hollands mini kabinet vitrinekast ca. 1800 van eikenhout staand op klauwpoten Louis Quinze. Origineel bronzen beslag, geheel in goede originele staat 80x64x20cm.
Vroeg Biedermeier mahoniehouten 19e eeuwse uitneembare kast ca. 1840, lichte fineerschade 205x140x47cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor in coullissen (lichte randschades) ø37,2cm. Cond.: R-G
Antieke Chinese Yixing theepot, gesigneerd en met decor van Chinese tekens in goede staat 12x16x10cm.
Klein Chinees celadon vaasje ca. 1900, gesigneerd en met floraal decor in goede staat 7xø8cm.
Prachtig zilveren theeservies met mooie bloemgravures en uitgewerkte bloemen op de deksels en bladversieringen aan de oren. Bestaande uit: theepot, melkkan en suikerpot. 835/000, MT: Fa. P. Hereens en...
Martin van Waning ( Den Haag 1889 - ), olieverf op linnen, naakte danseressen in een park bij kampvuur met andere figuren 40x30,5cm. Cond.: G
H. Schjeafbeck 1912?, gemengde techniek op papier, portret met bloem 40x40cm. Cond.: G
19e eeuwse Griekse icoon met voorstelling moeder gods Eleousa naar 16e eeuws voorbeeld. Icoon verkeerd in goede originele staat, 48x36x3 cond.G
Drie oude Mont-Blanc pennen. Mont Blanc Meisterstuk Duitsland, in goede originele staat. 13-14cm.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse halve-maan tafel, noten gefineerd met floraal intarsia op blad, poten etc. Geheel in goede originele staat 70x82x40cm.
Groot Chinees tapijt met decor van Chinese voorwerpen (kop & schotels), dieren en flora. Veelkleurig en in goede staat 295x410cm.
Chinees ivoren wijsheer met kraanvogel ca. 1900 in goede staat 24cm.
Oude eikenhouten gestoken kast ca. 1930 in renaissance stijl. Prachtig snijwerk en in goede originele staat 164x61x165cm.
Horloge GG 585/000 met milanese band. Rond horloge, ø 21 mm, met parelmoerplaat, merk Rochemont met milanees gevlochten band. De band vertoond wat gebruikssporen. Lengte 17 cm ca 29.9 gr
Collier GG 585/000 met munthanger. Collier met daaraan een royaal bewerkte hanger met GG fl 10,- munt, 1913. Lengte 60 cm, ca 23.4 gr
Gesigneerd Emil Charlsen, stilleven met kreeft, fruit etc. (barst in paneel) 59x30cm. Cond.: R
Russische School ca. 1940 (Kyrillisch gesigneerd), olieverf op linnen, damesportret 40x50cm. Cond.: G
Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Empire stijl 2e periode. Gemaakt van marmer ne compositie metaal met vergulding (Sphinxen en adelaar met lauwerkrans). Bevat 8-daags uurwerk met veerslinger en ...
Zware Engelse mahoniehouten eethoek ca. 1920 (kwaliteitsmeubels), bestaande uit: tafel (75x103x146cm.), 2 armleunstoelen (95x60x63cm.) en 8 stoelen (95x50x60cm.). Alles in goede originele staat.
Engels 19e eeuws kabinet van mahoniefineer op eiken ca. 1880 met bandintarsia rondom. Origineel beslag en sluetels en geheel in zeer goede originele staat 195x126x58cm.
Antiek bronzen figuur voorstellend een Bachus met luit en korf met druiven. 38x25x14cm. Cond.: G
Russisch porseleinen vaas ca. 1900 (Moskou) in empire stijl met decor van goud, ramskoppen en flora in goede staat 24,5xø18cm.
P.J.A. Wagemans (1879 - 1955), olieverf op linnen, Hollands grachtengezicht 45x35cm. Cond.: R-G
Prachtig 19e eeuws ijzeren haard (scheur in bovenplaat). Zeldzaam model inclusief twee 19e eeuwse pannen 165x90x55cm. Cond.: R
Prachtig Art Deco beeld ca. 1920, gesigneerd Lorenzl, beschilderd en plated. Voorstellend een moeder met kind en bloemen. Geheel gemonteerd op marmeren voet (diverse soorten marmer) in zeer goede orig...
Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G
Twee tekeningen op papier 18e eeuw: 1x heilige (rood potlood) 25x20cm. en 1x oude boom (rood potlood) 34x21cm. Cond.: G
Zesdelig antiek bankstel ca. 1890 van notenhout in Louis Quinze stijl met gobelin stoffering op de bank en velours stoffering op de stoelen bestaande uit 3 stoelen, 2 armleunstoelen en 1 bank 90x130x6...
Twee zeldzame Duitse Louis Philippe jachtstoelen met intarsia ca. 1870, voorstellingen met gemsen op rotsen. In zeer goede staat 100x46x47cm.
Zware bronzen gesigneerde Jugendstil schaal ca. 1900, gesigneerd Kossowski nr. 103 B.D. (1855-1921), voorstelling van een vrouwenhoofd met lang haar en pauwenveer 4x26x18,5cm. Cond.: G
Groot 17/18e eeuws Chinees porseleinen bord met pioenroos decor. Minimale randschade, oude haarlijn, ø36.5cm.
Negen 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long schotels waaronder 1 grotere: 1x Grote schotel ø25-ø26cm. met haarlijn en randschade, 5x schotel ø23cm. met minimale randschade (waaronder 1 met stukje ...
Kavel van 26 delen Chinees porselein 18e-19e eeuw o.a: Kang Xi, Queng Long etc. Gemerkt en ongemerkt met diverse decors (interessant lot). Enkele delen minimaal beschadigd) Cond.: G
Gouden 585/000 naaigarnituur in ivoren etui met gouden beslag. Bevat: schaartje, vingerhoed, stopnaald, naaldenkoker. Hollands , MT: van Kempen, afmeting etui: 11x6x2,5cm. Cond.: U
Prachtige Duitse eikenhouten Art Deco staande klok (3-gewichten) met Westminster uurwerk (Nummer 1125630), kwartierslag met speelrol en slagwerk met 8 hamers op 8 staven. Mooie wijzerplaat, gewichten ...
Brede herenring GG 585/000 met Lapis Lazulli en briljant. Herenring met in het midden een Laps Lazulli, 14x12 mm en darnaast 8 briljanten totaal ca 0.12 crt W/SI-P, ø 63 ca 8.5 gr
Fraaie ring GG/WG met briljant en amethist. Brede volle ring met in het midden een gefacetteerde 6 kantige Amethist, 10 mm in zeer goede kleur met daarnaast briljanten pave gezet in de ring, ctotaal c...
Van Noort, olieverf op papier, strandgezicht Zandvoort met figuren 24x30cm. Cond.: G
Berry Brugman (Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, impressionistisch landschap 70x85cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd en AE 19e eeuw, olieverf op velours, landschap met diverse putti 130x192cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse tekeningen op papier (rood potlood) 16x12cm. , 18x15cm. en 17x13cm. Cond.: G
Grote Duitse houten handbeschilderde dekseldoos, historisme ca. 1880. Rondom en binnenin diverse figurenvoorstellingen betreffende Alexander de Grote met miniatuur geschilderde teksten. Mooie kwalitei...
Antieke Amerikaanse Navi Colt (voor 1870) in goede originele staat 27cm.
Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast 1e helft 19e eeuw (2-delig). Staand op hoge klauwpoten, 2 orgelgebogen lades en origineel beslag, sleutels en sloten. Lichte fineerschades 210x120x33cm. Cond.: ...
Marmeren figuur ca. 1900, voorstellend een jongen aan het tekenen. Gesigneerd Ganova (stuk bij sokkel gelijmd) 44cm. Cond.: R
Twee grote zware oude Afrikaanse houtgesneden figuren voorstellend een krijger met zijn vrouw 20e eeuw 126-127cm. Cond.: G
Zeldzame antieke Emile Gallé vaas ca. 1900 (Emile Gallé 1846 - 1904 Frankrijk) 9,8xø4cm. Cond.: G
Zeldzame Chinese porseleinen Kang Xi karpervaas 17e-18e eeuw. Waarschijnlijk Ching dynastie (1622 - 1723), gemerkt. Bovenop een liggende draak (stukje vleugel mist, verder in zeer goede staat) en jong...
Chinees porseleinen schaal 19e-20e eeuw met drakendecor. Verso ook met drakendecor en gesigneerd. In goede staat 4,5xø26cm.
Driedelig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel Kang Xi met floraal- en vogeldecor (gesigneerd) 1 vaas is beschadigd 21-22cm. Cond.: R
Grote 16e-17e eeuwse steengoed baardmankruik met stadswapen en van Amsterdam met rondom medaillons. In zeer goede staat 46xø27cm.
Oude Chinese Yixing theepot in de vorm van een boomstam. Gemerkt en met decor van bloesem 1e helft 20e eeuw (of ouder) 10x10x19,58cm. Cond.: G
Koordcollier en Armband, GG 585/000. Verlopend GG koordcollier 3-8 mm, lengte 50 cm, met bijpassende armband, ø 4.5 mm, lengte 20 cm. Totaal gewicht 21.6 gr
Armband met munt en broche GG 585/000. Armband van 2 rijen gourmetschakel met GG fl 5,- munt, 1912 en een broche gemaakt van 2 stukjes schakel. totaal ca 21.4 gr. Lengte armband 20 cm, lengte broche 3...
Grote Chinese antieke celadon schotel met groen cracele glazuur en floraal decor 18e-19e eeuw 7xø43cm. Cond.: G
Grote antieke Franse roodmarmeren pendule ca. 1870 met figuur van zeeman op boeg (compositie metaal). Marmeren hoekje is gelijmd en bevat 8 daags uurwerk. 82x50x23cm. Cond.: G
Oud porseleinen figuur, voorstellend een zittende clown met schommelend hoofd en bewegende handen, gemerkt met twee gekruisde zwaarden (geen meissen), 1 voet afgebroken 31x25x17cm. Cond.: R
Armband GG 585/000 met Alexandriet. Elegante armband met 3 grote alexandrieten, 17x13 mm, gezet in een bewerkte sierlijke rand, door ogen verbonden. 2 Tapslopende stukken GG zorgen voor een mooie over...
Manchetknopen RG/WG met diamant. Manchetknopen met RG bewerkte stukken en WG gladde stukken met in het midden een baquette geslepen diamant. ca 9.2 gr Grootte 10x14 mm
Gesigneerd Hendrik Dirk Kruseman van Elten olieverf op linnen, winters landschap met bos, paard en koets (restauraties linksboven en rechtsboven) 65x48cm. Cond.: R
Jan Mankes ( 1889 - 1920 Eerbeek), houtsnede op papier, kraai 24x18cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws uurwerk van een Boulle pendule (uurwerk incompleet), gesigneerd Gerrade. Vigner Horlogerie Rue Commines 7 Paris, tevens losse uurwerk-delen erbij. 14xø23cm. Cond.: R
Antieke Hollandse Friese staartklok met bruidskrans 19e eeuw. In goede staat met wekkerfunctie en eikenhouten kast 143x36x23cm.
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Louis Quinze barok-secretaire met origineel beslag in originele staat (oudere restauraties) 103x103x60cm. Cond.: G
Hollandse kleine 4-deurs kast ca. 1800 van eikenhout met halve zuilen, messing capitellen en schappen. geheel in zeer goede originele staat (Louis Seize) 152x111x46cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen dekselvazen 17e-18e eeuw met floraal decor en met salamanders en foohond op de deksels. Lichte randschades bij de deksels 23xø8,5cm. Cond.: R-G
Chinese Yixing theepot in de vorm van een pompoen met een zilveren tuittop en met binnenhouder. Gesigneerd en in goede staat 11,5x15x9,5cm.
Ring GG 585/000 Lapponia met groen steen. Fijne Lapponiaring met bekende bewerking en daartussen een groene berylkraal. ø 53 ca 4.2 gr
Zilveren tafelstuk in de vorm van een fraaie ekster, 925/000, ca. 193gr., 21x13cm.
Grote Perzische keramieken vaas 17e eeuw "Isphanan", voorstelling van 3 figuren tussen lover (boven randschade) 28xø23cm. Cond.: G
Hendirkus Balman, olieverf op paneel, bomschuiten en figuren op het strand 20x40cm. Cond.: G
Horloge GG 585/000 met grove band. Fijn rond dameshorloge, mechanisch ø 14 mm, met grof gevlochten band. Lengte 15 cm ca 23 gr
Ring GG 585/000 met Saffier en Opaal. Ring met grote markiesvorm, 21x17mm, bezet met Saffieren en Opalen. Totaal ca 2.61 crt. ca 4.7 gr ø 56
Sabel 19e eeuw met bronzen heft en lederen schede. Gravering met rocailles (oxidatie lemmet) 100cm. Cond.: R-G
Prachtige bronzen figuur ca. 1900, gestempeld Susse Freres (Parijse bronsgieters). Voorstellend een slang bij vogelnest met mooie originele patina 16x15x13cm. Cond.: G
Grote antieke ivoren Chinese geisha met lotusbloem in goede staat 23cm.
Ring GG 585/000 met grote diamant. Ring met aan de bovenzijde een opengewerkte bloem met daarin een briljant, ø 5.4 mm, gezet in een WG lage spiegelchaton. ca 4.3 gr ø 59
Elegante ring GG 585/000 met briljant en smaragd. Fijne ring met in het midden een smaragd, ø 5 mm. Om de smaragd zitten 14 briljanten totaal ca 0.42 crt W/SI in een slag gezet. ca 3.6 gr ø 55
Edzard Willem Koning (Winschoten 1869 - 1954 Den Haag), olieverf op linnen, gezicht op boerderij (verso annotatie familielid E. Th. Yates-Koning) 30x24cm. Cond.: G
Cornelis Johannes Snoeijerbosch (Zutphen 1935 - ), olieverf op paneel, bomen in de duinen 100x75cm. Cond.: G
Pendant Wijnberg '78, olieverf op paneel, twee maal landschap (verso galerie polder en prijskaartje) 14,8x10cm. Cond.: G
Boulle theekistje ca. 1900 met schildpad en been inleg en koperen beslag (1 binnendeksel mist). Mooi exemplaar compleet met slot en sleutel in goede staat 15x24x13cm.
Kleine Duitse Louis Philippe kinder-commode ca. 1870 van notenhout fineer op vurenhout in zeer goede staat 31x39x19cm.
Mooie antieke vergulde Jugendstil pendule met floraal decor, vrouwengezicht en vlinderslinger ca. 1910. bevat 8-daags uurwerk en halfuurslag. In goede originele staat 45cm.
Wortelnoten staande klok met Westminster uurwerk, 8 hamers op gong en kwartierslag. Fries model, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 215x40x23cm. Cond.: G
Oude wortelnoten staande klok (3-gewichter) 2e helft 20e eeuw van Warmink met kwartierslag en maanstand. Amsterdams model in zeer goede staat 190cm.
Chinese/Koreaanse gesigneerde oude notenhouten kast met bronzen beslag en handgrepen ca. 1930. Kwaliteitsmeubel in goede staat (verso koperen plaquette met signatuur, K. Jnouye Kobe Japan.) 100x143x45...
Eikenhouten Louis Philippe schrijftafel met opstand, groen schrijfblad, 2 lades en 2 deuren ca. 1870 in goede staat 75x130x160cm.
Mahoniehouten secretaire ca. 1820 met zwarte zuilen en messing capitellen. In ongerestaureerde staat 152x95x50cm. Cond.: R
Mooie Duitse eikenhouten Grunderzeit commode ca. 1880 met 3 lades en bronzen beslag in zeer goede staat 60x96x100cm.
Oud Russisch geslepen glas met adelaarswapen (ca. 1900?), mooie kwaliteit 16,5xø8,5cm. Cond.: G
Stel grote oude porseleinen figuren ca. 1930 (onduidelijk gemerkt), vermoedelijk Duitsland. Voorstellend een edele heer en dame, handbeschilderd en met gouddecor in goede staat 41-42cm.
Oude Chinees porseleinen schaal, Familie Rose met vergulde armaturen. Voorstellingen van een welgestelde Chinese familie 25x35xø25cm.