Zes oude Oosterse benen snijwerken 20e eeuw met o.a. drakendecor (enkele beschadigingen mogelijk) 15-19cm. Cond.: R-G
Antieke Chinese ivoren paradijsvogel op stam op houten sokkel, in goede staat 17cm.
Antieke benen wandelstok met als handvat een zittende pijprokende man in goede staat 92cm.
Twee Chinese benen figuren van een keizer en een vrouw ca. 1900 in goede staat 27-28cm.
Twee antieke Chinese benen handgesneden figuren: 1x man met vis en 1x man met emmers 20cm. Cond.: G
Antieke ivoren handgesneden tand met decor van krokodil, slang en overige figuren in goede staat 34x6x5cm.
Oude Chinese buffelhoornen handgesneden figuur, voorstellend een boedha met kleinen 1e helft 20e eeuw 26cm. Cond.: G
Oude Chinese buffelhoornen handgesneden figuur, voorstellend een boedha met kleinen 1e helft 20e eeuw 27cm. Cond.: G
Oude staande Chinees ivoren geisha 1e helft 20e eeuw in goede staat 6cm.
Drie oude ivoren zittende geisha's met instrumenten 1e helft 20e eeuw 3,5-4cm. Cond.: G
Chinees ivoren 19e eeuws handvat met voorstelling van een man en vrouw bij muur 14cm. Cond.: G
Ivoren 19e eeuwse bureau- pennenhouder met gegraveerd monogram in goede staat 7x20x13cm.
Grote antieke Chinese/Japanse ivoren geisha met lotusbloem staand op houten sokkel in zeer goede staat 24cm.
Chinees ivoren flacon ca. 1900 (hoofd dient als stop), voorstellend een Chinese oude man 11cm. Cond.: G
Vier delen antiek ivoor en been China ca. 1900: 1x sigaretten mondstuk, bewerkt met gegraveerd panterdecor (van ivoor), 1x visitekaartenhouder van ivoor, bewerkt met figurendecor, 1x uil van ivoor en ...
Zeldzame antieke hoornen Chinese opengewerkte dekselpot met drakendecor (wierookbrander?) in goede staat 27xø6,5cm.
Antieke Chinees ivoren opengewerkte penselenbeker met huisjes, figuren en planten ca. 1900 in goede staat 11x6x4,5cm.
Prachtige antieke pronkschaal met 4 ivoren nijlpaard-tanden, bronzen monturen en geschulpte groenglazen schaal 26xø23cm. Cond.: G
Japans/Chinees ivoren voorwerp ca. 1880. Bewerkte standaard met drakenmotief en 4 draaibare opengewerkte ballen in elkaar verwerkt. Vermoedelijk een spel (stukje bij de voet mist) 23cm. Cond.: R-G
Oude houten wandelstokken-standaard met daarbij 4 wandelstokken: 1x antiek met ivoren grip, 1x met imitatie ivoor, 1c antiek met ivoren Zuid Amerikaanse buste en 1x antiek met porseleinen handvat 100x...
Antieke ivoren geisha (China of Japan), gesigneerd en in goede staat 18cm.
Prachtige antieke Chinese netsuke met draaibaar hoofd, voorstellend oude vrouw of heks ca. 1900. Gesigneerd en in goede staat 4,5cm.
Zware antieke ivoren bewerkte schildpad-stempel (zegelstempel) ca. 1900 6,5x6x7cm. Cond.: G
Origineel menselijk mannelijk skelet met standaard en contra-gewicht ca. 1960 in goede staat 180cm.