Kristallen geëtste bowlpot op onderschotel met Hollands zilveren bowllepel met gecontourneerde en handgegraveerde steel, 835/000 grootkeur eind 1800, MT: Kalberg Den Bosch, ca. 47gr. L.: 26cm. Cond.: ...
Grote zware Villeroy & Boch kristallen 3-lichts kaarskandelaar ca. 1980 in goede staat 42x34x12cm.
Acht mondgeblazen glazen uit Venetië (Seguso) ca. 1900 met handgeschilderd decor van goud, figuren in landschap en flora 15,5-22cm.
Zeer grote oude kristallen geslepen bowlpot met originele geslepen lepel ca. 1930 in goede staat 49xø27cm.
Grote Baccarat kristallen vaas, model Diva in zeer goede staat (aankoopprijs: € 3.900,-) 49x25x11cm.
Antiek glazen Jugendstil Loetz schaaltje, 3-kleurig (neutraal/groen/bruin), gesigneerd en in goede staat 5x12x12cm.
Glazen Jugendstil bolvaas ca. 1910 (mogelijk Loetz), 3-kleurig en in goede staat 16,5xø14cm.
Venetiaanse mondgeblazen kandelaar (Seguso) ca. 1900 met decor van goud, flora en Romeinse (naakte) figuren. In zeer goede staat (losse lekranden) 37x33x17cm.
Twee zware kristallen geslepen druppelkaraffen 2e helft 20e eeuw in goede staat 31xø18cm.
Twee delen 19e eeuws kristal: 1x 6-delig azijnstel en 1x grote gembercoupe 23-30cm. Cond.: G
Prachtige Hollandse biedermeier kristallen 6-delige tafelset met amandelslijpsel 19e eeuw in goede staat met minimale chip 26xø19cm.
Prachtige oude facetgeslepen kristallen 7-delige bowlset met lepel en 5 glazen 20e eeuw 33xø25cm. Cond.: G
Grote zware kristallen geslepen fruitmand 2e helft 20e eeuw in goede staat 36x37x29cm.
Twee grote antieke Russische kristallen gegraveerde glazen met wapendecors (Tsaar) ca. 1900 in goede staat 23,5cm.
Twee delen ruit- en waaierkristal ca. 1910: 1x rozensteker en 1x karaf 15-18cm. Cond.: G
Zes delen ou kristal: 1x bonbonschaal ca. 1930 waaierkristal, 4x waaierkristallen schalen (chips) en 1x asbak 2e helft 20e eeuw
Twee oude/antieke Duitse kristallen gegraveerde bierpullen met tinnen deksel: 1x edelhert in landschap gravering ca. 1900 en 1x facetgeslepen 2e helft 20e eeuw 20-24cm. Cond.: G
Twee zware kristallen likeurkaraffen: 1x FC. Twente 1965 gegraveerd en 1x met wild in natuur graveringen 16-17cm. Cond.: G
Twee zware kristallen geslepen schenkkannen 20e eeuw in goede staat 26-29cm.
Kavel met 6 delen oud glaswerk o.a: 1 stel glasfusing vazen ca. 1930, 1x geschulpte vaas (rood/blauw/geel) Fusing, 1x kraagvaas ca. 1980, 1x gele vaas ca. 2000, 23-36cm. Cond.: G
Negen oude Duitse kristallen gekleurde roemers ca. 1930 20-22cm. Cond.: G
Twee delen antiek ruit/waaierkristal 19e eeuw: 1x marmelade dekselpotje 13xø10cm. en 1x rozensteker (2-delig) 13xø14,5cm. Minimale chip mogelijk
Kavel van 21 delen antiek geslepen waaierkristal met diverse schaaltjes ca. 1900 (minimale chips mogelijk) 8-30cm. Cond.: G
Jugendstil glazen vaas met geschulpte rand ca. 1910, ivoorkleurig met groen glas in goede staat 9xø13cm.
Groot antiek Duits roemer glas (wijnglas) met spreuk "Des Lebens Sonneschein oft Trinken, Lieben, Fröhlich Sein", paar chips bij voet 25xø13cm. Cond.: G
Drie delen glas ca. 1900: 1x bewerkte glazen karaf met beschildering , 2x glazen beker met beschildering, Bohemen 12-27cm. Cond.: G
Vier delen kristal en 4 glazen likeurglaasjes oud/antiek: 2 karaffen, 1x vaas, 1x bonboniere, 4x antieke mondgeblazen glaasjes (1 stopeinde beschadigd, 1x glaasje met chip), 2 karaffen ca. 1900 8-35cm...
Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x sodafled Jacon Haindle Wien, 2x cocktailshaker (plated), 1x houder met plated rand en 1x bonbonschaal met plated rand en voet 7-32cm. Cond.: G
Fraaie geslepen kristallen koekdoos met o.a. diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem, gemerkt in onderhoek aan de onderkant "Galway" 18x11x7cm.
Twee oude/antieke glas-in-lood vensters ca. 1900-1960 (1 venster met scheurtje) 60x45cm. en 60x47cm. Cond.: R-G
Twee grote Rosenthal glazen kerst-sierborden "StudioLine Björn Wiinblad" 29x29cm. Cond.: G
Mooie oude/antieke kristalglazen geslepen dekselcoupe ca. 1920 in goede staat 23xø12cm.
Oude kristallen buste 1e helft 20e eeuw voorstellend een dame 16x16x6cm. Cond.: G
Drie miniatuur likeurkaraffen 20e eeuw (1 chip) 16-17cm. Cond.: G
Kavel met vijftein ruitkristallen glazen (2 chips) 9-14cm. Cond.: R-G
Twee fraai geslepen kristallen karaffen met stoppen en geslepen ster op de bodem
Kavel met 18 facetgeslepen kristallen oude glazen ca. 1930 (3 chips) Cond.: R-G
Twee grote oude Boheemse kristallen vazen met geslepen voorstellingen 1e helft 20e eeuw (2 chips bij 1 vaas) 25-33cm. Cond.: R-G
Grote mondgeblazen glazen schenkkan ca. 1900 met vergulding en tweedimensionale emaille beschildering (floraal decor) 32cm. Cond.: G
Drie grote geslepen kristallen hangers van een kroonluchter 19cm. Cond.: G
Drie delen oud facetgeslepen kristal: 2x vaas en 1x bonbonniere 20e eeuw 18-27cm.
Zeven delen kristal: 4x ruitkristallen fruitschaaltjes, 2x geslepen schalen, 1x Rosenthal karaf 11-30cm. Cond.: G
Vier oude kristallen geslepen karaffen 20e eeuw: 1 set schenkkannen en 2 karaffen zonder stop 22-30cm. Cond.: G
Kavel antiek ruit- en waaierkristal: 1x schaal met zilveren veugel (ruit), 1x vaasje (waaier), 1x schenkkan(ruit), 3x schaaltje (waaier). Minimale chip mogelijk. 8-20cm. Cond.: G
Lot diverse kristallen glazen 919x) en 1 vaas, facetgeslepen en Boheems. 16-23cm. Cond.: G
Swarovski kristallen jaarstuk "Colombine": Tweede jaarstuk in de serie maskerade uitgevoerd in helder kristal. Hoofd, nek en armen zijn gematteerd kristal. In haar linkerhand houdt ze een geel masker ...
Swarovski kristallen jaarstuk 2001 "Harlekijn": Derde jaarstuk in de serie maskerade. Uitgevoerd in helder kristal. Zijn gezicht is gematteerd waarop een zwart masker is geplaatst. In zijn rechterhand...
Twee grote Swarovski kristallen draken: 1x jaarstuk 1997 met rode ogen op lossen sokkel en 1x "Fables en Tales" met losse bol. Cond.: G
Zwarovski kristallen Pierrot "Masquerade" 1999: Uitgevoerd in helder kristal. Zijn linkerbeen staat op een voet van mat kristal. Op zijn jas zitten drie knopen in de kleuren rood, geel en groen. Op zi...
Swarovski kristallen "Bald Eagle" (248003) in goede staat, ca. 12,5cm.
Swarovski kristallen zilverreiger (Silver Heron) "uitgave 1998" met amberkleurige snavel en heeft zwarte veren bovenop zijn kop, de rest van deze reiger is van helder kristal. 14cm. Cond.: G
Swarovksi kristallen rendier (ontwerper A. Hirzinger) (8,4cm.) met slede. Cond.: G
Twee delen oud Swarovski kristal: 1x driemaster (jaarstuk) 9x11x3cm. en 1x plezier-zeilboot. Beide gemerkt en in goede staat
Swarovski kristallen leeuw, jaarstuk 1995, ontwerper Adi Stocker, het puntje van de staart is gematteerd 12,7cm. Cond.: G
Swarovski kristallen baby-giraffe "uitgave 1999" (13,9cm.), ontwerper Michael Stamey. Uitgevoerd in helder kristal, gematteerde hoorns en met zwarte ogen. Cond.: G
Kavel van 2 Swarovski kristallen luipaarden: 1x zittende luipaard (uitgave 1994), 10,2cm. en 1x lopend luipaard uitgevoerd in helder kristal. Beide in goede conditie.
Twee delen Swarovski kristal: 1x toekan (uitgave 1999), uitgevoerd in helder kristal en zit op een tak van gematteerd kristal. De snavel is van Fire-Opal. Ogen zijn van Jet kristal (7,8x6,3cm.) en 1x ...
Zwarovski kristallen "Crystal Planet" 2000: Op de crystal planet staat een vredesduifje met een metalen lauwertakje. Het geheel staat op een aluminiumkleurig display H.: 11cm. Cond.: G
Twee delen kristal: 1x dekseldoosje (7xø7cm.) met gematteerd deksel, bekroond met helder kristallen bloem met blauwe gloed (Swarovski?) en 1x Swarovski kristallen ei in houder (6xø3cm.). Ei kan geopen...
Vier delen Swarovski: 1x helder kristallen dolfijn, 1x helder kristallen zeepaardje (uitgave 1993) op mat kristallen voet (8cm.), 1x 3 helder kristallen tropische visje op mat kristallen koraal (uitga...
Drie delen Swarovski kristal: 1x kristallen eekhoorn, 1x kristallen vos en 1x kristallen baby aapje. Cond.: G
4 Delen Swarovski: 1x geheel gefacetteerde kristallen vlinder (uitgave 1994) met metalen voelsprieten. Het blad is gematteerd, 5,8x4,8cm., 2x kristallen vlinders met goudkleurige sprieten (uitgave 19...
Vij delen Swarovski kristal: 1x harp (uitgave 1992) behorend bij het thema "Kristalmelodie" 10,2cm., 1x tafelbel met gematteerde bloemen ca. 11cm., 1x kristallen figuur met golfen, 1x roze gekleurde k...
Vijf delen Swarovski: 1x uil van helder kristal, ogen deels gematteerd, 1x staande poedel (uitgave 1992) 5,7cm., 1x pinguin (uitgave 1996) op ijsschots met matte poten en zwarte kop en vleugels 3,5cm....
Kavel met 19 kleine kristallen Swarovski beeldjes o.a: kogelvis, schildpadjes, zittende poedel, 2x os, kikker, zwaan, hondje etc. Allen in goede staat.
Erg mooi kavel Swarovski met ca. 30 delen uit de serie "Crystal Memories" o.a: bootje, kinderwagen, platenspeler, saxofoon, viool, boek, gitaar, kan en vele andere delen. Allen in goede conditie.
Drie oude/antieke karaffen 19e-20e eeuw: 2x handbeschilderd met paardendecor en datering 1830 en 1x met noppen en geribbelde omranding (2-kleurig) 21-26cm. Cond.: G
Twee moderne blauwe Orrefors (Zweden) kristallen schalen 2e helft 20e eeuw en 1x blauwe paperweight in goede staat 14-18cm.
Twee delen oud glas/kristal: 1x Jugendstil hoge vaas ca. 1900 met gouddecor en metallic effect (ongesigneerd) 23,5x7,5cm. en 1x zware kristallen schaal met plated beugel ca. 1930 21xø20cm. Cond.: G
Oude Franse Carl Faberge karaf met twee tortelduiven op de stop 40xø12cm. Cond.: G
Glazen design schaal ca. 1980 met panter-effect (stippen) 9,5xø35cm. Cond.: G
Twee delen oud/antiek glas: 1x 3-delige antieke boerenjongenspot met gravering 19e eeuw (minimale chips), en 1x gegraveerde wijnkaraf 19e eeuw, 22-31cm. Cond.: G
Zes delen modern glaswerk: 1x 3-kleurige bolle vaas Orrefors( Zweden) , 1x rode asbak Costa Boda, 1x kristallen transparante vaas Orrefors, 1x groenglazen vaas ca. 1900 (mondgeblazen) en 1x paperweig...
Drie Boheems kristallen gegraveerde vazen ca. 1900, robijnrood: 1x grote geslepen en gegraveerde vaas met decor van dansende figuren, 1x geslepen en gegraveerde vaas met auerhaan, hert en rocailles-de...
Twee antieke opaline glazen vazen met beschildering van landschapsdecors met takken in goede staat 30xø9cm.
Drie oude kristallen facetgeslepen Römer glazen, gekleurd en met gouddecor 20e eeuw in goede staat 19cm.
Oude glazen Art Deco schaal ca. 1930, 3-kleurig met cracele effect in goede staat, neutraal met oranje omranding W.M.F. Ikora Duitsland 8,5xø34cm.
Jugendstil glas-in-lood venster met tussenglas landschapsdecor (litho) ca. 1900 (4 barsten) 73x38cm. Cond.: R
Zes oude kristallen karaffen 1e helft 20e eeuw en later 13-33cm. Cond.: G
Twee delen oud glas/kristal: 1x groot kristallen wijnglas met geslepen stam 19e eeuw 23xø9cm. en 1x bokaal, gegraveerd met floraal decor ca. 1900 met brede voet en dikke bovenrand 20,5xø11cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek kristal: 1x Russisch kristallen ei (gegraveerd) met gouddecor, St. Petersburg, 1x vaas met gouddecor en messing ca. 1900 en 1x Boheems (amandelgeslepen) met gouddecor ca. 1900, 9...
Antieke karaf-set van 6 Roemer glazen voor wijn met wijnrankendecor ca. 1900 (Duitsland), 1 minimale chip en een karaf 15-37cm. Cond.: G
Drie delen antiek robijnrood Boheems kristal (geslepen) ca. 1900: 1x geslepen glazen dekselpot (goed), 1x gegraveerde vaas(chips) en 1x bonbonniere (gemerkt R) (goed) 13-16cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse kristallen borrelglazen, facetgeslepen met brede voet in goede staat 14xø6cm.
Twee delen antiek glas ca. 1880: 1x grote groenglazen mondgeblazen amfora 36xø16cm. en 1x grote groenglazen schaal met emaille beschildering, voorstelling met gouddecor en ruiters te paard 4xø29cm. Co...
Oude kristallen bowlset ca. 1950 (10-delig): 1x bowlpot, 1x sleef en 8x glazen 28xø20cm. Cond.: G
Vijf oude/antieke glazen vazen 1e helft 20e eeuw (1 minimale chip) 15-20cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek glas: 1x antieke opaline glazen vaas met handgeschilderd decor (minimale chip), 1x smalle moderne vaas ca. 1980 en 1x Gallé stijl lamp (kap gelijmd) 32-37cm. Cond.: M-G
Kavel van 9 delen oud/antiek glas: 1x 7-delige blauwe karaffenset ca. 1920, 1x neutraal glazen Jugendstil stijl vaasje en 1x glazen paddestoel 5-25cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek kristal: 1x facetgeslepen karaf, 1x kleine karaf met zilveren stop (barstje) en 1x amandelgeslepen karaf 19-25cm. Cond.: R-G
Twee delen ontwerp Versace ca. 1980: 1x lepel Rosenthal floraal decor ca. 1980 en 1x kristallen geslepen schaal Rosenthal met floraal decor 11-21cm. Cond.: G
Oude rood kristallen vaas van Villeroy & Boch 20e eeuw in goede staat 11xø8cm.
Drie delen glaswerk 2e helft 20e eeuw: 1x dolfijn Kosta Boda (chip) en 2x mondgeblazen fluitglazen (1x groot paars en 1x klein rood) 17-35cm. Cond.: R-G
Vier oude glazen figuren: 1x eendje, gemerkt Goebel, 2x mus, ongemerkt en 1x leeuwekop, ongemerkt 6-18cm. Cond.: G