17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Wan Li kom.binnenkant gedecoreerd met coulissen en vogels (minimale randglazuur schade, en haarlijn in bodem) 5x14,5 cm Cond: R
Oude Chinese jade tempel dekselvaas met drakenkoppen en floraal decor 20e eeuw (minimale chips) 90cm. Cond.: G
Grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen kom met signatuur en decor van figuren in landschap (2 chips rand) 8xø18,8cm. Cond.: R-G
Twee grote porseleinen 6-armige kaarskandelaars met opgewerkte porseleinen bloemen en musicerende putti, gemerkt A.B. 20e eeuw, minimale chip mogelijk 55cm. Cond.: G
Grote oude Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette getiteld: "Die Schäferin nach Hofner handgemahlt", gemerkt met G en kroon en '97, 35x25cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse Japanse kutani porseleinen dekselpot met lezende monnik. Fijn gedecoreerd met bloemen, vlinders en gouddecor (gesigneerd) 32cm. Cond.: G
Twee prachtige grote 19e eeuwse porseleinen Japanse kutani vazen (gesigneerd). Decor van fijngeschilderde vogels, bloemen en goud. 31xø15cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met decor van goud en figuren (onduidelijk gemerkt). Beide beschadigd, aan de bladeren bakfout 31x27x15cm. Cond.: R
Oude Meissen porseleinen putti met schep en zeis 2e helft 20e eeuw (bovenste gedeelte steel mist) 9cm. Cond.: R
Oud Meissen porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een putti met jurk en hoed in goede staat 9cm.
Prachtige Duitse antieke Meissen porseleinen theekan ca. 1900 uit de Knauzeit met gouddecor en handgeschilderde figuren in landschapsdecor 23cm. Cond.: G
Grote Italiaanse keramieken panter met jong, gesigneerd Ronzan-of Bonzan. 51x22x23 Cond:G
Grote 17e-18e eeuws Delfts blauw bord met Chinees decor (lichte randschades) ø35cm. Cond.: R
Buitengewoon grote Japanse Imari kraagvaas, 19e eeuw met rondom krijgers in landschapsdecor(oude haarlijn in kraag, en chip) Cond: R\G. 123x44 cm
Groot antiek majolica keramieken borstbeeld, voorstellend een vrouw met duif op haar schouder. Gemerkt K.U. 1213 (ca. 1900) in goede staat 56x35x23cm.
Grote antieke Delftse keramieken plaquette met handgeschilderde voorstellingen naar de bekende Haagse School schilder Anton Mauve, door Joost Thooft en Labouchere (Letter CK.J.K. Porseleyne Fles Delft...
Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen schaal met gouddecor en floraaldecor. 21x28,5x14,5 Cond:G
Drie grote zeldzame 18e eeuws Delftse borden met spreuk "Ziet wat hier van Agtere staat" en verso "Bid eer gij aan 't eete gaat", lichte randschades ø34cm. Cond.: G
Zeer grote zeldzame antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw (gesigneerd, en tekst) huis in gebergte en vogel in boscage decor. Cond:ZG 45,5x34 cm
Antieke France Fayence wandplaquette, gemerkt Lille 1767 met voorstelling van haven, figuren en gouddecor. Handbeschilderd in goede staat 39x33x1cm.
Grote 18e eeuwse Delfts keramieken plooischotel met Chinees decor (ongemerkt), lichte randglazuur-schades ø34cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Duitse Meissen porseleinen kandelaren met vogels en vlinders, bloemen en gouddecor (minimale restauraties) 28cm. Cond:R\G
Zeldzame antieke Familie Roze kop en schotel. inscriptie: V.O.C Crescunt 1728 Concordia. De afbeelding die op de schotel staat is afkomstig van een zilveren ducaat van de VOC companie. O.a. te vinden ...
Uiterst zeldzame 16e-17e eeuwse Italiaanse Fayence Albarello (apothekerspot) beschilderd met floraal decor en een man met hoofddeksel. Bovenrand gaaf, onderrand 2 kleine chips, verder in goede origine...