Samengestelde antieke Franse pendule met bronzen basement en compositiemetalen klokhuis en figuur(huwelijk) omstreeks 1870-1890 8 daags uurwerk met halfuurslag 46x45x18cm. Cond:R
Negentiende eeuwse Franse pendule met porseleinen plaquettes en zuilen met putti, omstreeks 1870, compositiemetalen klokkast, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en slinger, 53cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse schildpad pendule met verguld brons 8 daags uurwerk, met halfuurslag, Vincent Cie, medaille d'argent(lichte reparabele schades een schildpad) verder in goede staat 53cm
Negentiende eeuwse iepenhouten Friese staartklok met maanstand, wekker en datum, in mooie originele staat 123cm. Cond:G
Grote antieke Franse brons met marmeren pendule, omstreeks 1870, met bronzen jonge geleerde met boeken en passer+haakse hoek, origineel 8 daags uurwerk met halfuurslag, in goede staat 59cm.
Zeventiende eeuws Frans bronzen vergulde pendule met sevres porseleinen plaquettes, geleerde met perkament en boeken, 8 daags Richmond Paris gestempeld uurwerk met veerslinger 39x50x15cm. Cond:G
Antieke notenhouten gesneden Black forest klok met korhoen, omstreeks 1870, met 8 daags Frans uurwerk en halfuurslag. In goede staat 54cm.
Grote 19e eeuwse Franse witmarmeren pendule met bronzen figuur(herderin met pamfluit) 8 daags uurwerk met halfuurslag, minimale chips 50x52x20cm Cond:G
Grote vroeg 19e eeuwse houtgestoken Weense wandklok met groot Weens uurwerk en kwartierslag. Voorstellend een figuur die het uurwerk draagt, omstreeks 1840, overgeschilderd, 8 daags uurwerk met touwtj...
Negentiende eeuwse Franse bronzen vergulde pendule, omstreeks 1850, voorstelling met twee puttis en florale guirlandes aan vaas. Origineel 8 daags uurwerk, met halfuurslag, veerslinger en vergulding. ...
Grote vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule omstreeks 1830, met prachtige vergulding, Arabisch prinsesje op canape met voetenbank, 8 daags Frans gestempeld uurwerk met touwtjesslinger, slinger bij ...
Oude Le coultre atmos klok 15 jewels uit Zwitserland, met vergulde messing klokkast in goede staat, functies niet getest, 24x21x16cm Cond:G
Zeer zeldzame grote Franse wandklok met speeldoos en mechaniek, barometer en klok. Functies niet getest, wijzerplaat licht beschadigd, 87x58x17cm. Cond:G
Grote antieke vuurvergulde Charles dix pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk en touwtjesslinger, voorstelling met edele heer, pen en schrijfpapier(wijzerplaat bij sleutelgaten beschadigd). Verder...
Grote 19e eeuwse Franse vergulde pendule, moeder met lezend kind omstreeks 1850, 8 daags uurwerk met veerslinger en halfuurslag, mooie vergulding en gave wijzerplaat 49x49x18cm. in goede staat
Zware antieke bronzen pendule met vuurvergulde bronzen ornamenten, 19e eeuws met 8 daags uurwerk, halfuurslag veerslinger bronzen figuur met knuppel(minimale craquele wijzerplaat) in goede staat 49x40...
Mooie vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde empire pendule met goede eerste vergulding(ongepoetst) herdersmeisje met lam, panfluit en lauwerkrans, 8 daags uurwerk, touwtjesslinger halfuurslag,(grote wi...
18e Eeuwse Neuchattel console klok met spillegang, halfuurslag op de grote bel, gave emaille wijzerplaat. Voorzien van touwtjesslinger, messing beslag en is groen gelakt. In goede staat. 66x40x14 cm, ...
Antieke vroeg 19e eeuwse Franse empire pendule, twee kleurig, originele vergulding, figuren die muziek maken, dwarsfluit mist, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, 46 cm Cond:...
Uiterst zeldzame Richard Freres tafel barometer klok, met notenhouten kast en zwaar groot bronzen uurwerk nr 141576 met hygrometer en temperatuurmeter, gecompliceerd uurwek 58x41x31cm. Cond:G
Zeer grote 19e eeuwse Franse notenhouten precisie regulateur met centrale secondenwijzer, zware slinger en groot gewicht, incl. sleutels, 220x64x25cm. Cond;G
Bretonse antieke eikenhouten staande klok met poppen, recentelijk vakkundig gereinigd en in uitstekende staat, met zuilen en kroon, prachtig gegraveerd uurwerk met gewichten en slinger, 235cm.
Zeldzame grote vuurvergulde bronzen Louis Seize, directoire pendule omstreeks 1780, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger, met korenschoven putti, werkende boer met zeis en vrouw met vogels en vogelnest...
Zeer grote 19e eeuwse Schwarzwald Black forrest klokkenstel, met goudfazanten en jongen, in goede staat, minimale beschadigingen mogelijk 76x52x25cm. en 36x20x16 Cond:G
Grote 19e eeuwse Boulleklok met rood schildpad, gesigneerd H.Luppens Bruxelles, gave emaille wijzerplaat met cartouches, 8 daags uurwerk met halfuurslag, veerslinger met grote zon, omstreeks 1870, in ...
Antieke Hindelopen beschilderde Duitse vrijslinger klok omstreeks 1920, in goede staat 70cm.
Wortelnoten Sallandse wandklok met maanstand 2e helft 20e eeuw, in goede staat 53cm.
Antieke metalen fotograafklok, omstreeks 1930 met uuraanduiding, opdraaimechanisme 7-20øcm. In goede staat
Antieke Duitse notenhouten tafelklok omstreeks 1880 Gründerzeit, wormbeval, wijzerplaat geoxideerd 42cm Cond:M
Oude Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw handbeschilderd, in goede staat 55x30x16cm Cond;G
Oude Handbeschilderde Friese stoelklok, 2e helft 20e eeuw in goede staat 56cm. Cond:G
Vijftiger jaren pendule met centrale secondewijzer(electrisch) en 2 electrische lantaarns marmer met messing, zeldzame aparte klok 23x45x10cm Cond;G
Kopie van een Neuchatel pendule met vernis Martin beschildering, 2e helft 20e eeuw met 8 daags uurwerk en halfuurslag gemerkt Du Chateau 41cm Cond;G
Napels porseleinen tafelklokje met putti en florale decors, sommige bloemen beschadigd, 2e helft 20e eeuw , mechanisch uurwerk 26cm Cond:R
Maurice Philippe skeletklok onder glazen stolp, 2e helft 20e eeuw 32cm. in goede staat
Oude Neuchattel stijl pendule 2e helft 20e eeuw gemerkt Schmid, in goede staat (mechanisch) halfuurslag 41cm Cond:G
Oude houten zonneklok goudkleurig met mechanisch uurwerk met bovenliggende balans 20e eeuw in goede staat 25ø
Grote antieke Duitse Schwarzwald wandklok, deels gerestaureerd omstreeks 1850, 40x30x14cm Cond:R/G
Kleine oude haancomtoise wandklok, 2e helft 20e eeuw met emaille cartouches, 27cm FHS uurwerk, halfuurslag 27x17x11cm. Cond:G
Drie oude messing miniatuur pendules, 2e helft 20e eeuw, firma Schmid, 8 daags zonder slag, in goede staat 21-22cm. Cond:G
Oude antieke Franse comtoise, omstreeks 1900 met watermolen voorstelling, Jacques Alnat, in goede staat 47x27x17cm.
Antieke Franse pendule omstreeks 1870 verguld en bronskleurig gepatineerd(compositiemetaal met albast) achtdaags uurwerk met halfuurslag(wijzer weg, slinger en bel weg) verder in goede staat 36cm Cond...
Drie delig oud klokkenstel met ridders, 2e helft 20e eeuw, compositiemetaal(oxidatie) 21-34cm Cond:R/G
Los antiek Engels 1 daags uurwerk omstreeks 1800, uurwerk moet schoongemaakt worden, 32x32x17cm. Cond:R
Kleine Friese stoelklok, 20e eeuw, handbeschilderd, in goede staat 39cm.
Vijf oude miniatuurklokjes, 2e helft 20e eeuw, 3 staande klokjes en 2 neuchattel klokjes, o.a firma Schmidt en blessing, 21-30cm Cond:G
Antieke Franse wandklok, koeienoog omstreeks 1870, met beschilderingen, 8 daags uurwerk met halfuurslag, 54cm. Cond:G
Oude Duitse Wempe scheepsklok met slagwerk, Chronometerwerke Hamburg, omstreeks 1930-1950 7-13ø in goede staat
Antieke notenhouten Josephine pendule omstreeks 1900 met stil uurwerk. In originele staat met koperen versieringen en papieren wijzerplaat, 30x20x8cm Cond:G
Negentiende eeuwse Franse pendule, herdersjongen met druiven, compositiemetaal met marmer, 8 daags uurwerk met halfuurslag 35cm. Cond:R/G
Antieke Franse drie delige marmeren klokkenstel, in goede staat. Omstreeks 1880, 8 daags uurwerk, halfuurslag 39-41cm Cond:G
Grote antieke Duitse Schwarzwald schilderijklok omstreeks 1840, zonder deurtjes, oude wormbeval, in goede werkende staat 39x28x13cm. Cond:R/G
Zeer grote eikenhouten tafelklok, Westminster, barokstijl omstreeks 1920, kwartierslag en Lorenz Furtwangen uurwerk(zonder slinger, glas kapot, zijkant beschadigd) 56x44x17cm. Cond:R
Negentiende eeuwse Franse bronzen pendule, met 8 daags uurwerk halfuurslag en veerslinger, omstreeks 1860, herdersjongen mist staf, verder in goede staat 42x44x16cm. Cond:G
Wortelnoten Warmink tafelklok, 2e helft 20e eeuw met maanstand en bronzen monturen 28cm. Cond:G
Electrische Siemens precisie klok, met decentrale secondewijzer omstreeks 1950, met schakelplan. In zeer goede staat 98cm Cond:G
Negentiende eeuwse Franse wandklok (Koeienoog), omstreeks 1860 met parelmoerinleg en gave wijzerplaat, in goede originele staat 50x50x16cm. Cond:G
Kleine Hollandse Friese stoelklok 20e eeuw in goede staat 45cm. Cond:G
Compositie metalen pendule met 3 putti, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 40x30x12cm Cond:G
Antieke Duitse messing reiswekker met monogram, gemerkt Dresden 1905, in goede staat 10cm
Drie delig Villeroy en Boch klokkenstel, omstreeks 1900 met Gustav Becker uurwerk, stil uurwerk met floraal decor 30-37cm. 1 vaas gelijmd, Cond:R/G
Nieuwe Empirestijl klok 21e eeuw met vrouwelijke Moor(batterij functie) in goede staat 28x18x6cm Cond:G
Antieke Franse vergulde pendule, omstreeks 1860 (compositiemetaal) van achteren voorzien van lamp, niet origineel, emaille wijzerplaat beschadigd 69x52x19cm Cond:R
Kleine antieke Engelse eikenhouten Westminster staande klok omstreeks 1900, gesigneerd JW benson London, slagwerk op vijf Gongstaven 139cm Cond:G
Grote 19e eeuwse Franse marmeren klok met Brocot-Visible, minimale chips, achterwand marmer gelijmd, 55cm. Cond;R
Junghans mahoniehouten Art Deco pendule met chrome afgezet, omstreeks 1930, 8 daags uurwerk met halfuurslag in zeer goede staat 22x28x14cm.
Antieke Franse comtoise, omstreeks 1800 met spillegang en gave emaille wijzerplaat, Morel a Attignat, 2 gaatjes in feuille, compleet met harpslinger, in goede staat 42x27x15cm
Antieke Duitse regulateur, 8 model, notenhout in goede staat, ongemerkt uurwerk omstreeks 1880, 106cm. Cond:G
Negentiende eeuwse comtoise Aurange a Villeneuve, gave wijzerplaat in goede staat 42x34x18cm. Cond:G
Antieke Franse vergulde comtoise omstreeks 1800 met spillegang, voorstelling ploegende boer, gave emaille wijzerplaat, in goede staat 41x25x17cm. Cond;G
Oude Engelse messing lantaarnklok met mechanisch uurwerk omstreeks 1980, halfuurslag op bel 25cm Cond;G
Antieke Duitse Jugendstil notenhouten tafelklok, omstreeks 1900, 38cm Cond:G
Empire stijl moorenklokje, tabaksrokende moor met lange tabakspijk, eind 20e eeuw in goede staat 22cm.
Antieke klok 18e eeuws , zakhorloge uurwerk, gemerkt Th.Writt London(huwelijk) functies niet getest, klokkast hout met brons, 32cm. Cond:G
Antieke Franse vergulde bronzen pendule met wit marmer omstreeks 1860, origineel uurwerk met veerslinger, halfuurslag, vrouw met bloemenkrans, 40cm. Cond:G
Antieke Schwarzwald koekoeksklok met kwartel, omstreeks 1900, stukje gewei mist, 55cm Cond:G
Grote 19e eeuwse Franse comtoise met datum aanduiding en vergulde feuille ( paard en wagen) harpslinger 46x28x15cm Cond:G
Grote Hollandse Friese stoelklok 20e eeuw in goede staat 70cm.
Antieke vergulde messing 6 zuilenpendule, omstreeks 1900 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 41cm
Vergulde Franse pendule omstreeks 1860, vrouw met kind, compositiemetaal, arm naar hand zit los, 8 daags uurwerk met halfuurslag, deuk achterkant 45cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse Franse vergulde pendule, voorstellende een vrouw in schelp met putti, drietand, stukje rocaille af, 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag 30x36x13cm. Cond:R/G
Oude Franse mini comtoise, omstreeks 1900-1950, Morbier, in goede staat 25x17x11cm. Cond:G
Antieke Franse pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk en touwtjesslinger, halfuurslag, Jeanne D'arc met lans 45cm Cond:G
Antieke blauw keramieken klokkenstel met vergulde bronzen monturen en stil Frans uurwerk, omstreeks 1870, in goede staat 29x49cm.
Negentiende eeuws Frans klokkenstel met marmer, voorstellende een engel met kruiwagen vol met rozen, omstreeks 1870, met 8 daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat37x16x37cm, en 32x16x11cm
Twee notenhouten tafelpendules, van Warmink 2e helft 20e eeuw met messing pootjes, 8 daags uurwerk en halfuurslag in goede staat 23-29cm.
Oude wortelnoten tafelklok met maanstand, bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 39cm.
Antieke wortelnoten franse regulateur met intarsia, omstreeks 1870, stil uurwerk, mooi emaille wijzerplaat in goede staat 83cm.
Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok met eikenhouten kast en beschilderde wijzerplaat. 8 Daags uurwerk met secondenaanduiding. In goede staat. Lengte 223cm Cond:G
Antieke Franse tafelklok met 8 daags uurwerk, facetgeslepen glas, boulle inleg, kwikslinger, bewerkt met leeuw en U.M 35cm. (lijst gelijmd) Cond;G
Grote oude antieke Friese stoelklok met wekker, latere beschildering 70cm. Cond:R/G
Antieke wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen omstreeks 1900 met 8 daags Frans uurwerk, 40cm Cond:G
Antieke eikenhouten staartklok omstreeks 1800 met dubbele kap, beschilderde houten panelen achter glas, landschapsdecors, originele patina in goede staat 165cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie wijzerplaat en originele poppen, in goede originele staat 147cm.
Negentiende eeuwse vergulde bronzen pendule, ongereinigd, 8 daags uurwerk met veerophanging, halfuurslag, sterk vervuild, vleugels vrouw missen 35cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse Hollandse beschilderde Friese stoelklok, in goede staat 70cm.