Antieke fotocamera op statief omstreeks 1910, notenhout met metaal, in hoogte en graden verstelbaar, in goede staat 121x60x60cm. Cond:G
Modern kunstvoorwerp, boomstronk met metaalinleg op chrome voet 70cm Cond:G
Drie miniaturenportretten, 19e eeuws, handgeschilderd in originele lijsten 12-14cm. Cond:G
Zes antieke messing fotolijsten omstreeks 1900, twee met beschildering en 4 met foto 10-12cm. Cond:G
Lot diverse kroontjespennen, 6 oude kroontjespennen, 1 zilveren pen, 1x waterman vulpen, en een driedelige schrijfset met been Cond:G
Zes x 19e/20e eeuwse merklappen, haakwerk 1853-1961-1920-1885 Cond"G
Vier juweliers display bakjes, 20e eeuw, 14x17x17cm. Cond:G
Twaalf oude messing deurkloppers met leeuwenkoppen (oude winkelvoorraad) in goede staat, ongebruikt 14x11x4cm
Antieke viool in koffer omstreeks 1920, viool in goede staat met twee strijkstokken, 77cm Cond;R/G
Houten modelschip, 20e eeuw, driemaster naar 17e eeuws voorbeeld, in goede staat 87x110x18cm.
Antieke Friese mahoniehouten kerfsnede EL in goede originele staat 90cm Cond:G
Antiek plated azijnstel met kristallen flacons omstreeks 1920, mosterd, olie en azijn, 28cm Cond:R
Vier antieke fotoalbums met diverse foto's in goede staat 22-26cm.
Antiek dienblad, mahoniehout met intarsia en decor van tropische vlinders achter glas, in goede staat 46x29x7cm.
Joodse tol uit wit en geelmetaal met een handvat voorzien van getorste bewerking en diverse bewerkingen met greinen op de tol. Grootte 7x3 cm.
Lot antieke boeken, 5x over zilver, 1x Delfts aardewerk, J. de Bree Zeeuws zilver, oude Nederlandsch Majloica en delftsch aardewerk, Nederlands zilver 1580-1830, Gelders zilver, monumenten in zilver e...
Drie boeken, meestertekens 1814-1963 goud en zilversmeden, zilvermerken, tinwerken 20-24cm. Cond:G
Oude houtgestoken schildersezel in rococco vormgeving 20e eeuw 112cm. Cond:R/G
Antiek opgezet wildzwijn kop met houtsnijwerk, omstreeks 1916 Dannenberg, in goede staat 64x86x45cm. Cond:G
Antiek wortelnoten bestekkist, ca 1900, compleet met slot en sleutel en voorzien van bandintarsia. In goede staat. 6x25x18 cm Cond.:G
Antieke Biedermeier wortelnoten opbergkist omstreeks 1840 recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 14x34x26cm
Zware antieke bronzen leeuw op houten wandplaquette omstreeks 1900, in goede staat 54x30x7cm. Cond:G
Oud houtgestoken wapenschild met twee zwaarden. Decoratief, 2e helft 20e eeuw 54x62x7cm.
Oude kersenhouten kaart speelkist, met daarin 4 kersenhouten opbergkistjes en kaartspellen omstreeks 1930, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 6x28x15,5cm.
Verzilverd toastrek op 4 bolpootjes en met handgreep Mt Elkington en Co nr. 15552 15,5x18cm.
Stel oude friese doorloperschaatsen, met ijspret beschildering, in goede staat 35cm.
Hollandse gegraveerde messing tabaksdoor 18e-19e eeuws, in goede staat 12x8x3cm.
Negentiende eeuwse Russische bronzen reisikoon met emaille decor, in goede staat 10,5x13cm.
Antiek bronzen heilig kruis, omstreeks 1900 in goede staat 44cm.
Vooroorlogse Gestetner drukmachine, ongeveer 30kg.(handelsmaatschappij Amsterdam) in goede staat 45x90x38cm.
Twee roodkoperen scheeps/seinlampen gemerkt S.W.M.F Port en Starboard, 20e eeuw in goede staat 31cm.
Antieke Neogothische tafellamp omstreeks 1900 met Jezus figuur, in goede staat 25cm
Handbeschilderde dekseldoos en antiek ijzeren graanmand 5 liter Cond:G
Leuke kleine antieke papieren Globus met notenhouten voet, messing en kompas, omstreeks 1900 in goede staat (neuer Erdglobus Stuttgart) 37xø16cm Cond:G
Twee Art Deco stijl tafellampen van messing, 2e helft 20e eeuw in goede staat
Negentiende eeuws tinnen reliëf in notenhouten lijst, lauwerkrans, bijbelse figuur met leeuw, verso evangelis 12x2ø Cond:G
Oud Chinees ivoren schaakspel met grote fijngesneden speelstukken 2e helft 20e eeuw 52x52 en 53x24x10cm. Cond:G
Twee tropisch houten kistjes, 20e eeuw pallisander en noten, in goede staat 30x22x8cm.
Drie delen antiek 2 maal ivoor, brillenkoker en dekseldoos met monogram, 1 maal Oosterse benen waaier 11-27cm. Cond:G
Twee antieke wolhouders 19e eeuw, notenhout en Japans lakwerk in goede staat 6-17cm.
Twee antieke documenten kisten 18e-19e eeuws, 19e eeuws, notenhout met slot, 18e eeuws eikenhout met slot 52-55cm Cond:G
Oude Duitse gokautomaat, omstreeks 1980, Totamint duplex, in goede staat 90x59x30cm.
Karta Segelleden, antiquarische kaart , Stockholm, 19e eeuw maritieme kaart kanaalwegen till Göhteborg, in goede staat 11x24x1cm.
Negentiende eeuwse Neogothische bijbelstandaard, 40x42x30cm. Cond:G
Antieke Spaanse Kruithoorn, notenhout met messing plaquettes, naam Ottone Fillipo de Pajat 18cm Cond:G
Antieke Duitse historisme schildersezel met krijgsheer decor op zwaan omstreeks 1880 58cm. in goede staat