Elf diverse gekleurde glazen parfum flacons, diverse maten, kleuren en leeftijden 7,5-22cm. Cond:G
Zes oude antieke rode boheems kristallen glazen met gravures, minimale chip mogelijk 12-17cm Cond:G
Groot 18e/19e eeuws slingerglas met brede voet, in goede staat 26,5cm.
Kristallen karaf met zes glazen coupes 20e eeuw 10-30cm Cond:G
Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met gouden floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G
Oude antieke Schneider France glazen Art deco vaas( gesigneerd) in goede staat 21x15ø
Drie prachtige Italiaanse gesigneerde mondgeblazen glazen voorwerpen, flacon, bokaal en schenkkan 21-26cm. Cond:G
Twee delen modern kunstenaars kristalglas, grote orrefors schaal, en vaas sevres France 14-26cm Cond:R/G
Twee antieke Duitse W.M.F karaffen met tinnen monturen, druivenrankendecor, floraal decor, en vlinders, omstreeks 1900, 30cm. Cond:G
Zes Duitse Rosenthal glazen kerstborden ( Weihnachtsteller,) Bjorn Winblad, 1976-1978-1979-1981-1980-1980 in goede staat 29x29cm.Cond:G
Grote moderne kunstglazen vaas, met mille fiori effect en opgewerkte glaspasta en draden, zeldzame uitvoering, in goede staat 33cm
Vijf antieke glazen, 4x boheems kristal, 1 gegraveerde empire kristallen bokaal, omstreeks 1800 14-22cm. Cond:G
Vier delen boheems robijnrood boheems geetst kristal 20e eeuw, 1 grote vaas, en 2 kleine vaasjes, dekselpot, in goede staat 6-40cm.
Twee 18e eeuwse glazen met gematteerde strepen en facetgeslepen stam, in goede staat 12,5x6,8øcm
Drie Costa Boda kristallen schalen met blauw gesluierd decor in het transparantie glas verwerkt 11,5x21,5cm. Cond:G
Twee delen geslepen kristal 20e eeuw, hoge vaas zwart transparant, 6 kantige fruitschaal, 1 chip 30-31cm Cond:G
Drie maal glaswerk, Valerie Saint Lambert, cassis kleurig, kristal vaas transparant cassis, gedraaide vaas, langwerpige schaal 19-60cm Cond:G
Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G
Lot van 23 diverse kristallen glazen met diverse slijpsels en afbeeldingen. 5-14 cm Cond.:G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 1 zonder dop, en stuk uit hals. Cond:R/G
Acht diverse glazen parfumflacons, 2 opaline met bloemdecor, 3 gekleurde met zandeffect, 2 beschilderde stopflesje en een goudkleurig flaconnetje, 20e eeuw, 11-15 cm Cond.:G
Zeven glazen parfumflacons, 2 oranje gekleurde flacons met witte stop, 1 matglazen flacon met handbeschilderde voorstelling, 1 antieke grote flacon mat rose van kleur en 2 wit geribbelde flacons, 1x h...
Vijf glazen flacons/karafjes, 2 van Frans melkglas versierd met bloemendecor, 1 karaf met gouddecor en handbeschilderd met bloemenguirlande, gemerkt Dicot Main, 1 karaf met goud omranding met bloemen ...
Twee grote antieke opaline glazen vazen met florale decor, in goede staat 27cm Cond;G
Plated Engels olie en azijnstel, omstreeks 1900, chip karaf 18x10x10cm.
Drie kristallen bollen met luchtbellen door Royal Leerdam ontwerp Floris Meydam, doorsnee 8, 9 en 11 cm in goede staat Cond:G
Twee antieke opaline vazen met landschapsdecor, omstreeks 1900, 1 gelijmd 26xø13cm Cond:R/G
Zeer grote glazen kom met 7 bowlglazen en sleef, 20e eeuw in goede staat 9-40cm, minimale chip, Cond:G
Zes oude kristallen glazen met 925 sterling zilveren medaillons, 20e eeuw, in goede staat, 22cm Cond:G
Oude ruitkristallen parfumverstuiver met 925 sterling zilveren montuur, in goede staat 18cm.
Antieke kristallen geslepen kaasstolp met klaverdecor in goede staat 18x23ø Cond:G
Grote boheemse kristallen dekselschaal met goud en floraal decor, chips bovenrand 10,5x14øcm
Lot divers kristal 20e eeuw 12x, vazen, schalen, manden,1 vaas gelijmd, minimale chips Cond:R/G
Tien 19e eeuwse kristallen amandelgeslepen Biedermeier schalen, 1 groot ø18cm. rest 12cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse Hollandse kristallen kandijsuikerstel, stam bij voet gerestaureerd, minimale chip 24cm Cond:R/G
Twee oude glazen, paper weights, 20e eeuw 5,5x7cm. in goede staat
Vijf oude mondgeblazen glazen naar 17e eeuws voorbeeld, o.a Roemer, groot glas gesigneerd Bonat, in goede staat 12,5x23cm.
Twee mooie glazen kandelaren door Val, Saint Lambert, Madonna met kind, in goede staat minimale chip mogelijk Cond:G
Grote 19e eeuwse beschilderde glazen monnik met kind, verso tekst bonbons John Tavenier, in goede staat 40cm.
Antieke glazen boerenjongens bowlpot+sleef met floraal en gouddecor omstreeks 1900, 35xø15cm. Cond:G
Acht diverse kristallen flacons/parfumflessen, met diverse slijpsels 1e helft 20e eeuw Cond:G 9-21cm.
Vijf bol karaffen waarvan 1 set en 3 losse flessen, met verschillende slijpsels 13-18cm Cond:G
Tien diverse kristallen parfum flacons met diverse vormen en slijpsels, een met bijzondere dop en steen 8-16cm. Cond:G
Negen diverse kristallen flacons/theebussen, diverse vormen en slijpsels 14-18cm Cond;G
Oud Frans Lalique vaasje, omstreeks 1930, met ribben en vogeldecor. ( Chip in de bovenste rand)ø11,5x12,5 cm Cond.:R.
Negen diverse flacons meeste in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 3-10cm Cond:G
Zes diverse rose gekleurde parfum flacons in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 11-16cm. Cond:G
Tien diverse blank glazen parfum flacons in Art Deco stijl 10-21cm Cond:G