Diese Webseite verwendet Cookies

29. Juliveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Juli 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Schilderij, Brandsma 1454
Schilderij, Brandsma

Ergebnis:

30 EUR

Schilderij, G. Schödl 1933 1453
Schilderij, G. Schödl 1933
Startpreis 25 EUR
Tekening, paarden 1452
Tekening, paarden
Startpreis 20 EUR
Verkauft
Onduidelijk gesigneerd, modern 1451
Onduidelijk gesigneerd, modern

Ergebnis:

95 EUR

5 Etsen, Kwint 1450
5 Etsen, Kwint
Startpreis 50 EUR
Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1449
Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startpreis 30 EUR
Verkauft
Schilderij, Alfred Zimmerman 1448
Schilderij, Alfred Zimmerman

Ergebnis:

30 EUR

Schilderij, Guy Fouget 1447
Schilderij, Guy Fouget
Startpreis 30 EUR
Schilderij, Helmut Grundner 1446
Schilderij, Helmut Grundner
Startpreis 35 EUR
P. de Bruin, Loosdrecht 1445
P. de Bruin, Loosdrecht
Startpreis 35 EUR
S. Tamisi, rozen 1444
S. Tamisi, rozen
Startpreis 35 EUR
Verzameling Duitse houtsnedes etc. 1443
Verzameling Duitse houtsnedes etc.
Startpreis 35 EUR
Oostrom 1975 1442
Oostrom 1975
Startpreis 35 EUR
Verkauft
2x Adrie Arendsman, zeefdruk 1441
2x Adrie Arendsman, zeefdruk

Ergebnis:

35 EUR

Diverse gravures, litho's, etsen. 1440
Diverse gravures, litho's, etsen.
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Landkaart Overijssel, 18e eeuw 1439
Landkaart Overijssel, 18e eeuw

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
2x Adrie Arendsman, zeefdruk 1438
2x Adrie Arendsman, zeefdruk

Ergebnis:

35 EUR

Landschap Le Luberon 1437
Landschap Le Luberon
Startpreis 50 EUR
Gesigneerd Verschuur, boomlandschap 1436
Gesigneerd Verschuur, boomlandschap
Startpreis 40 EUR
Gravure, 17e-18e eeuw 1435
Gravure, 17e-18e eeuw
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Schilderij, stilleven 1434
Schilderij, stilleven

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
Schilderij, zeegezicht 1433
Schilderij, zeegezicht

Ergebnis:

30 EUR

Schilderij, A. Selhorst 1432
Schilderij, A. Selhorst
Startpreis 40 EUR
Verkauft
A. Roskam 1431
A. Roskam

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Damesportret, 19e eeuw 1430
Damesportret, 19e eeuw

Ergebnis:

45 EUR

2-Luik, Nellie de Mulder 1429
2-Luik, Nellie de Mulder
Startpreis 40 EUR
Schilderij, Duitse soldaat 1428
Schilderij, Duitse soldaat
Startpreis 60 EUR
Verzameling Duitse lithografiën, scheepvaart 1427
Verzameling Duitse lithografiën, scheepvaart
Startpreis 50 EUR
Duitse tekening 1426
Duitse tekening
Startpreis 60 EUR
Verkauft
Schilderij ca. 1900 1425
Schilderij ca. 1900

Ergebnis:

45 EUR

Ets, Geert Maring 1424
Ets, Geert Maring
Startpreis 40 EUR
Bep Toscani '93, 22/35 1423
Bep Toscani '93, 22/35
Startpreis 40 EUR
Bep Toscani '93, 20/35 1422
Bep Toscani '93, 20/35
Startpreis 40 EUR
Modern, tulpen 1421
Modern, tulpen
Startpreis 40 EUR
Schilderij, J. Fehnendahl 1420
Schilderij, J. Fehnendahl
Startpreis 40 EUR
Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1419
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Schilderij, stilleven met kraanpot 1418
Schilderij, stilleven met kraanpot

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Schilderij, portret Saskia 1417
Schilderij, portret Saskia

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Damesportret 1416
Damesportret

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Schilderij, F. Riotte 1415
Schilderij, F. Riotte

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
3 Werken van Theo Goedvriendt 1414
3 Werken van Theo Goedvriendt

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Schilderij, R. Falkenberg 1413
Schilderij, R. Falkenberg

Ergebnis:

70 EUR

Stilleven 1412
Stilleven
Startpreis 40 EUR
Schilderij, B. Mügge 1411
Schilderij, B. Mügge
Startpreis 60 EUR
Ongesigneerd havengezicht 1410
Ongesigneerd havengezicht
Startpreis 45 EUR
Antieke landkaart 1409
Antieke landkaart
Startpreis 50 EUR
2 Engelse prenten, 19e eeuw 1408
2 Engelse prenten, 19e eeuw
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Ru van Rossum '86 1407
Ru van Rossum '86

Ergebnis:

40 EUR