Vroeg 19e eeuwse Duitse halspiegel, biedermeier omstreeks 1820, met cinkeldak, berkenfineer. in goede staat 89x39cm.
Twee Engelse mahoniehouten bijzettafels, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 1 rond, en 1 vierkant 70x59ø in goede staat. 56x63x63cm.
Grote Noordduitse mahoniehouten biedermeier spiegel met bandintarsia en bronzen versiering. Omstreeks 1820 142x50cm,.Cond:G
Duitse antieke Louis Philippe commode met berken fineer omstreeks 1860, lichte fineerschade(ongerestaureerd) 80x90x50cm. Cond:R/G
Hollands mahoniehouten klapbuffet omstreeks 1780 met gerilde deuren, drie lades met gebogen front 94x110x59 en 157x140x55cm Cond:G
Vier oude Hollandse keramieken borden, 2x Delfts, 2x Royal Sphinx, voorstellingen naar Otto Eerleman. 35-40cm.
Drie delen goud-imari porselein, 2e helft 20e eeuw, grote dekselvaas en 2 sierschotels. 30,5-47cm. Cond:G
Decoratieve Perzische sabel, met Turkoise en aluminium, 20e eeuw(wandversiering), 73cm.
Grote antieke hertenvanger omstreeks 1900, mahoniehouten heft, in goede staat 60cm.
Antiek groot Indonesisch kapmes 1e helft 20e eeuw met koperen en houten handvat 81cm.
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten lectuuropbergkast met drie uitklapbare compartimenten, dubbele getorste zuilen, in goede originele staat. 119x64x27cm.
Vier antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten stoelen, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gestoffeerd, in zeer goede staat 85x46x53cm.
Groot Engels Wedgwood of etruria servies met rankendecor, bestaande uit: 8 diepe borden, 6 soepkommen, 8 grote borden, koffiepot, 8 ontbijtborden, theepot, 8 grotere borden, 7 schalen, botervloot, 7 t...
Noord Duitse biedermeier mahoniehouten wangentafel, omstreeks 1830 met bandintarsia, lichte fineerschade, tip van 1 vierspantpoot is weg. 76x70x183cm. Cond:R/G
Zes antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels, omstreeks 1920+ 6 deksels. 7,5-12,5øcm. Cond:G
Lot van 11 diverse antieke brillen, verzilverd, baceliet, parelmoer, verguld etc. 8-15cm. Cond:G
Twee maal oud serviesgoed. 1x kinderservies omstreeks 1900, 1x moccaservies Nikko Grün 2e helft 20e eeuw, minimale chip mogelijk 5-17cm. Cond:G
Antieke Chinese ivoren met been gesneden parasol handgrip+steel, met snijwerk en Foohond, omstreeks 1900(gesigneerd op grip) 70cm. Cond:G
Franse vroeg 19e eeuwse noten of pallisanderhouten vitrinekast met lade en florale intarsia, omstreeks 1830. 150x105x40cm. Cond:G
Grote 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met klauwpoten en bronzen beslag(shellack) met prachtig binnenleven met bronzen kapitellen omstreeks 1780 in goede staat 116x110x...
Prachtig 18e eeuws Hollands Louis Quinze kabinet met 3 orgelgebogen lades, antiek vuurverguld bronzen beslag (niet origineel) staande op klauwpoten, lichte fineerschades, verder in goede staat. 235x15...
Antiek scheikundig messing meet-apparaat omstreeks 1900, in originele mahoniehouten kist 8x24x15cm. Cond:G