Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

30. Oktoberveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 14. Oktober 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Trommel groot
Startpreis 70 EUR

Vooroorlogse hoge trommel, rood/wit, in goede staat 80x38øcm. Cond:G

Meissen knobbelvaasje
Startpreis 250 EUR

Duitse Meissen porseleinen knobbelvaas omstreeks 1850-1870, met figurendecor, stukje ingelijmd, 18cm. Cond;R

Inro met vissen
Ergebnis: 50 EUR

Oude Japans ivoren Inro met karperdecor, 1e helft 20e eeuw 5,5x4,3x2.8cm.Cond;G

4 Delen ijzerwerk
Startpreis 40 EUR

Vier delen antiek ijzerwerk, deurklopper, vleesmolen, snijapparaat, en veiligheidsslot hutra, 10-30cm. Cond:G

12 Deurkloppers
Ergebnis: 70 EUR

Twaalf oude messing deurkloppers, 1e helft 20e eeuw, leeuwenkopvorm, in goede staat 15x11x4cm.

6 Fam Rose borden
Startpreis 250 EUR

Zes x 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze borden, octagonaal met floraal en gouddecor( minimale chips alle borden) Cond:R/G

Engelse weegschaal
Startpreis 30 EUR

Antieke Engelse weegschaal omstreeks 1900 met messing weegschalen. 20x40x18cm. Cond:G

Kavel met 10 (oude) boeken
Startpreis 90 EUR

Kavel met 10 (oude) boeken: 1x Quistorp "Grundsätze des Deutschane Peinlichen Rechts" (2. Teil) 1794, 1x T.T. Kroon "Mythologisch woordenboek" 1875, 1x "Overijssel", samengesteld onder red. van van En...

Pors. dekselvaas, Helena Wolfsen
Startpreis 300 EUR

Duitse antieke porseleinen dekselvaas gemerkt, Augustus Rex, door Helena Wolfsen Dresden met militairia en floraal decor, handbeschilderd en gouddecor, omstreeks 1900 in goede staat 40,5cm. Cond:G

Porseleinen groep, valsspeler
Ergebnis: 250 EUR

Grote Italiaanse Napels porseleinen figurengroep, valsspelers bij kaartspel, gesigneerd Merli, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 31x55x35cm. Cond:G

Tinnen pelgrimsflesje, rond 1900
Startpreis 75 EUR

Antieke vroeg 19e eeuwse tinnen pelgrimsfles met monogram M. (lichtbedeukt) 18,5x14,5x4cm. Cond:G

Scheepslamp
Ergebnis: 110 EUR

Zeer grote roodkoperen scheepslamp, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Port, in goede staat 70x43x34cm.

2 Kunstglazen vazen
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude kunstglazen Murano vazen, 2e helft 20e eeuw (glas fusing) 24,5x36cm. Cond:G

2 x petroleumlamp
Startpreis 70 EUR

Twee antieke petroleumlampen, 1x messing en keramiek, 1x opaline met floraal decor. omstreeks 1900, 51x13ø en 51x11øcm. Cond:G

Glazen vaas Köck
Startpreis 40 EUR

Jugendstil vaas gesigneerd Köck, scheur bovenrand, 20e eeuw, 23,5cm. Cond:R

4 Antieke flacons
Startpreis 40 EUR

Vier grote antieke glazen flacons met beschilderde decors goud en vogels, handgeschilderd omstreeks 1930 13-23cm. Cond:G

Kristallen piece de mileu
Ergebnis: 160 EUR

Antieke 3 delige kristallen piece de milieu, facetgeslepen met guirlandes en sterren, omstreeks 1900. 53x30øcm. Cond:G

Venini design vaas, Taipo Wirkkala
Ergebnis: 350 EUR

Originele Venini mondgeblazen vaas (Incalmo techniek), design Taipo Wirkkala, gesigneerd "Venini TW 2013" Model 502.02 in de kleurstelling Verde Mela/Viola. Met originele doos en aankoopbon (€ 1.100,-...

Bronzen paardenhoofden
Ergebnis: 40 EUR

Bronzen beeld, voorstellende 2 paardenhoofden, 2e helft 20e eeuw 25cm. Cond:G

3 Bronzen beeldjes
Startpreis 60 EUR

Drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Amor en Psyche (Antionio Canova), 1x Naakte vrouw de haar voet droogt (Amié-Jules Dalou) en 1x De Kus (Auguste Rodin), ...

Beeld knielende dame
Startpreis 30 EUR

Oude gips gegoten figuur, zittende boerenvrouw, 20e eeuw 32cm. Cond:G

Antiek bronzen beeld, staande vrouw
Ergebnis: 360 EUR

Vroeg 19e eeuw bronzen beeld van een Romeinse vrouw, omstreeks 1830, 43cm in goede staat

Samac beeld muzikant
Startpreis 750 EUR

Prachtig groot beeld 2 kleurig gepatineerd, mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgevoerd, voorstellende een cello spelende Huzaar met wintermantel, 76cm Cond:G

Bronzen beeld "Vriendschap"
Ergebnis: 140 EUR

Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement, symbolisch, vriendschap, 21e eeuw in goede staat, 37cm.

Zuid Duitse barok heilige
Startpreis 250 EUR

Mooie Zuid Duitse barok heilige figuur met mooie originele polychromie, in goede staat, 25cm.

Handgeknoopt tapijt
Ergebnis: 75 EUR

Oud Perzisch kleed met floraal decor, blauw-bruin-pastel, in goede staat, 243-175cm.

Perzisch tapijt
Startpreis 50 EUR

Oud Perzisch kleed, rood-blauw etc. gerestaureerd en sleets. 196x127cm. Cond:M

Twee bronzen kandelaren
Ergebnis: 85 EUR

Twee bronzen kaarskandelaren, 20e eeuw in rococostijl. 22x22x10cm. Cond:G

Koraal tak
Ergebnis: 60 EUR

Stuk oud rood koraal, in goede staat 10.5cm Cond:G

Cloissone koro met deksel op houten voet, koninklijk geel
Ergebnis: 360 EUR

Zeer zeldzaam 19e eeuws Chinese cloissone Koro met originele houtgestoken basis, vergulde poten en drakenkoppen, keizerlijk geel met floraal decor, in zeer goede staat. 28x30x14,5øcm.

Antiek object
Startpreis 100 EUR

Zeer oude Perzische op Chinese kraker van ijzer en messing, vermoedelijk tussen 1500-1700, in de vorm van een paardenhoofd, op het paardenhoofd een swistaka motief (collecters item) in goede originele...

Engels theekistje, pallisander
Ergebnis: 240 EUR

Grote 19e eeuwse Egelse pallisanderhouten theekist met 3 compartimenten en parelmoerinleg bij slotplaten.(stukje parelrand mist, houten zijring mist) verder in goede staat. 21x34x20cm.

Groot authentiek Afrikaans spijkerbeeld
Ergebnis: 250 EUR

Groot authentiek Bakongo spijkerbeeld uit Congo met glazen ogen, gewei, ijzer, originele polychromie eerste helf 20e ,119cm. Cond:G

Sjoerd Bakker 2001
Startpreis 30 EUR

Sjoerd Bakker 2001 Rietveld Amsterdam, rots in de branding, ets aquatint 52x27cm Cond:G

Ets, Dirk Harting
Ergebnis: 25 EUR

Dirk Harting 1884-1970, Amersfoort zuidsingel, ets op papier 40x33cm. Cond:G

Antheils-Schein Handelsgesellschaft 1886
Ergebnis: 15 EUR

Antieke Duitse Antheils-Schein, Berliner handelsgesellschaft C.No 02293 8 april 1886 in lijst, 23,5x33cm Cond:G

Schilderij, naar Theofiel de Bock
Ergebnis: 40 EUR

Gesigneerd Th. de Bock omstreeks 1900, olieverf op paneel 20x15cm, Cond:G

Annica Koot
Startpreis 40 EUR

Annica Koot 1996, stilleven, olieverf collage op papier 48x68cm Cond:G

Schilderij, Louis Toffoli
Ergebnis: 40 EUR

Louis Toffoli Triest 1907-1999, Les Barques, kunsthandel Borzo, litho op papier 48x68cm Cond:G

F.A. Mooy, stilleven
Startpreis 120 EUR

F.A. Mooy 1884-1968 stilleven mand met peren, olieverf op paneel 41x35,5cm. Cond:G

Schilderij, Theo van Oorschot
Ergebnis: 120 EUR

Theo van Oorschot Schijndel 1920-1989 s'hertogenbosch, landschap met boerderij en schapen, olieverf op paneel 36x31cm Cond:G

Chris Lanooy, meertje
Startpreis 300 EUR

Chris Lanooy 1881-1948 toegeschreven aan landschap met rietkraag, olieverf op linnen 36x55cm. Cond:G

Schilderij, kippen op boerenerf
Ergebnis: 135 EUR

J.H. Kaemmerer slijpsteen en kippen bij een rivier, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G

B.H. Bolink
Ergebnis: 110 EUR

B.H Bolink 1876 Deventer-Enschede 1950 vaas met bloemen, olieverf op paneel. 32x40 Cond:G

Schilderij A. de Roo
Ergebnis: 350 EUR

A. de Roo 1959 Eindhoven, stilleven met pruimen en glas, olieverf op paneel 40x50cm. Cond;G

Bavaria servies
Startpreis 40 EUR

Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...

4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel
Startpreis 40 EUR

Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G

Zilveren dubbele fotolijst
Ergebnis: 70 EUR

Zilveren fotolijst voor een dubbele foto, 835/000. Langwerpige fotlijst voorzien van ribbelebwerking met 2 ovale medailonnen voor de foto's. 11x15 cm. Voorzien van houten achterzijde. In goede staat.