Zes delen Duits Stadt Meissen porselein omstreeks 1930, 5 borden en 1 vergulde dekselschaal 23-36øcm Cond:G
Zeven delen Duitse stadt Meissen porselein Zwiebelmuster omstreeks 1930, 2 presenteerschalen, kop en schotel, 3 kopjes, bonbonschaal 7-33cm. Cond:R/G
Antieke Hollandse Gouda glansplatelen vaas met floraal decor, 806 Gouda O/R Holland, in goede staat 19cm.
Twee Hummels: 1x Hummel 2087 "ABC Student" en Hummel 239 H.: 9cm. Cond.: G
Oud 5 delig Delftsblauw kaststel met landschappen en floraal decor, 20e eeuw 26-33cm. Cond:G
Twee Duitse porseleinen figuren omstreeks 1950, gemerkt: H.S halfnaakte dame en danseres 13-15cm Cond:G
Antieke Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen deksel 1e helft 20e eeuw, en antieke steengoed kruik B. Scherner, Hoorn (chip rand) 16-37cm Cond:R/G
Vijf oude Duitse Rosenthal porseleinen Weihnachtsteller, design Björn Winblad, 1977-1974-1979-1976-1978, in goede staat 18,7cm
Drie oude wit porseleinen figuren met gouddecor, 2e helft 20e eeuw, eenden capodimonte, paarden GDR, paarden Gerold Teltau 13-15cm.
Twee oude staffordshire honden, omstreeks 1930./ 13,5cm. Cond:G
Twee grote societe ceramique Maastricht kastkommen, decor nankim, in goede staat 10x18,5øcm.
Engels lampetset Staffordshire, 1 rowstone met bloemenrankendecor, omstreeks 1930 in goede staat 28x33x28cm. Cond:G
Grote antieke Petrus regout sierschotel met Chinees decor, omstreeks 1900, in goede staat 43cm. Cond;G
Hollands plateel herdenkingsbord, Zuid Holland Gouda. KNSM. 1856-1956 in goede staat 25,5øcm. Cond:G
Twee Duitse klepkannen met tinnen deksel, 20e eeuw, 1 maal porseleinen Kaiser, 1 maal Fayence handbeschilderd 25-35cm Cond:G
Drie oude Hollandse polychrome fayence bordjes omstreeks 1930, gemerkt Handwerk Altena Workum, geschulpte omranding en in goede staat. 19,6ø cm.
Zes antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels, omstreeks 1920+ 6 deksels. 7,5-12,5øcm. Cond:G
Twee delen oud Japan. erotische benen snuffbottle, en beschilderd albast ei met landschapsdecor. 6-7,5cm. Cond:G
Groot Delftsblauw bord, Porseleyne fles omstreeks 1930 met floraal en vogeldecor, in goede staat 42øcm.
Porseleinen figuur 18e 19e eeuws, gemerkt met F, mooie kwaliteit, vermoedelijk Duitsland (uiteinde blaasinstrument is eraf) 13cm. Cond:R/G
Grote antieke keramieken Duitse bowlpot, o0mstreeks 1920, in goede staat 30-27øcm. Cond:G
Zes x oud Chinees porselein, theepot, schenkkan, 2 schalen, schaaltje fam Rose, terracotta geglazuurde Chinese figuur(visei man met fluit en insekt. 18e-19e eeuws Cond:R/G 8-20cm.
Gemerkte 17e/18e eeuwse dekselvaas met landschapsdecor, Chip deksel, scherven bovenrand ingelijmd 31cm. Cond:R
Divers keramiek, kastkom, herdenkingsbeker 5 mei, tabaksset omstreeks 1930, in goede staat 5-29cm.
Antieke porseleinen beeldengroep omstreeks 1900, haarscheur in basis, gemerkt met anker, 19x17ø Cond:R
Vooroorlogs Japans Satsuma theeservies met draken en gouddecor, omstreeks 1930, gemerkt Herford, 9 delig (chip) in goede staat 16cm.
Groot oud Imari porseleinen schotel, 2e helft 20e eeuw, tuindecor, 46,5cm. Cond:G
Antieke Duits porseleinen K.P.M. verdeelschaalca 1900, handbeschilderd met bloemen en goud decor in goede staat. 13x30x26
Twee oude Duitse porseleinen en keramieken figuren, herder met schapen, en Hutschenreuther figuur 29-31cm. Cond:R
Antieke porseleinen koe, omstreeks 1800, ongemerkt, stukje hoorn af. 5,5x9x3.5cm. Cond;R/G
Twee 19e eeuwse porseleinen figuren putti met bloemenwanden, 2 minimale chips 9,5x11cm. Cond:R/G
Oude/ antiek Fayence plaquette, gemerkt A.T. Waarschijnlijk Frankrijk. Met een afbeelding van een vrouw in klederdracht met heilig kruis. ( breuk) door midden, 54 cm. Cond.: R
Drie delen oud porselein 20e eeuw, herend dekseldoosje, herend schaaltje, wedgwood, blue elephant dekseldoos 10-15cm. Cond:G
Twee maal oud serviesgoed. 1x kinderservies omstreeks 1900, 1x moccaservies Nikko Grün 2e helft 20e eeuw, minimale chip mogelijk 5-17cm. Cond:G
Lot antiek Chinees porselein, landschapsdecor, 3 capucijner schotels, 3 capucijner kopjes, en een 18e eeuwse schotel, Cond:R/G
Twee delen satsuma keramiek 20e eeuw goud en figurendecor, olifant en vaas(bovenrand gelijmd) 21-30cm.
Antieke bisquit porseleinen figuur met vergulde messing basis, vrouw met bloemenmand en putti, vleugel weg, voet beschadigd, vinger af, 17cm. Cond:R
Drie antieke porseleinen en aardewerken figuren, damesfiguur, jardiniere met putti, deksel met putti en vlinder, 14-24cm. Cond:R
Twee antieke Duitse Meissen borden met blauwe bloemen en insekten, omstreeks 1900, 25ø en 21,5ø Cond:G
Twee delen zeldzaam Hollands plateel, 1 maal Art Deco, Hollands handelsmerk 2036, 1 maal asbak BVK Soest 240 c.a Rose 18-14cm. Cond:G
Twee delen Chinees porselein: 1x Chinees porseleinen kom 17e-18e eeuw 5,5xø13,8cm. en 1x oude Chinese eierschaal porseleinen kom 1e helft 20e eeuw met draken- en floraal decor. Geel/roze/groen/blauw 4...