Diese Webseite verwendet Cookies

31. Januariveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Keramieken schelp 6275
Keramieken schelp

Ergebnis:

40 EUR

Snijwerk tafel adelaar 4159
Snijwerk tafel adelaar
Startpreis 250 EUR
Verkauft
Zilveren bonbonschaal 294
Zilveren bonbonschaal

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
2 Broches met haarwerk 815
2 Broches met haarwerk

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
2 Petroleumlampen 2425
2 Petroleumlampen

Ergebnis:

35 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas 6292
Grote Chinees porseleinen vaas
Startpreis 180 EUR
Verkauft
Draaibaar messing sierkrukje 4176
Draaibaar messing sierkrukje

Ergebnis:

30 EUR

Boulle likeurkeldertje 2442
Boulle likeurkeldertje
Startpreis 350 EUR
Grote smalle spiegel 4193
Grote smalle spiegel
Startpreis 170 EUR
Antieke porseleinen tafellamp 2455
Antieke porseleinen tafellamp
Startpreis 50 EUR
Bloemvaas met onderschaal 6309
Bloemvaas met onderschaal
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Reclamebord 2472
Reclamebord

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Parelcollier met gouden slot 311
Parelcollier met gouden slot

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Samovaar 2489
Samovaar

Ergebnis:

30 EUR

4 Toby Jugs 6326
4 Toby Jugs
Startpreis 50 EUR
Louis philippe tafel 4210
Louis philippe tafel
Startpreis 100 EUR
Chinese standaard, 19e eeuw 6343
Chinese standaard, 19e eeuw
Startpreis 60 EUR
2 Delftsblauwe schotels 6360
2 Delftsblauwe schotels
Startpreis 40 EUR
Design ring Novitum 832
Design ring Novitum
Startpreis 25 EUR
Porseleinen beeld, 19e eeuw 6373
Porseleinen beeld, 19e eeuw
Startpreis 125 EUR
Chinese vaas theeglazuur, Cheng Lung gemerkt 6377
Chinese vaas theeglazuur, Cheng Lung gemerkt
Startpreis 6.000 EUR
Verkauft
Hoekstoel 4227
Hoekstoel

Ergebnis:

30 EUR

Cornelis Le Mair 1008
Cornelis Le Mair
Startpreis 1.500 EUR
Gouden choker met diamant 328
Gouden choker met diamant
Startpreis 300 EUR