Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

31. Januariveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Uurwerk met emaille wijzerplaat
Startpreis 300 EUR

Groot 19e eeuws Frans pendule uurwerk Jacot+Cie omstreeks 1816, Lemaire a Paris mogelijk langlopend uurwerk, functies niet getest, opdraaiveren goed, behoeft reiniging, gave wijzerplaat 12,5øcm. Cond:...

Kavel tin
Ergebnis: 45 EUR

Groot lot antiek tin en koper, kannen, maten enz. 7-35cm. Cond;G

Gouden broche opaal
Startpreis 165 EUR

Gouden broche, 585/000, ovaal model bezet met 15 opalen, rond en ovaal cabouchon geslepen. Grootte 20x29 mm. ca 6,5 gr. In de middenste steen zitten 2 breuklijnen. Verder in goede staat.

3 werken C.G Verburgh
Startpreis 120 EUR

Drie werken van C.G. Verburgh(Cornelis Gerrit 1802-1879) 19e eeuw, portretten, tekeningen op papier, 15-22cm. Cond;G

Delfts bord, 18e eeuw
Startpreis 400 EUR

Groot 18e eeuwse Delfts keramieken schotel met Wanli decor, met leeuw, minimale randglazuurschade, in goede staat 5x35øcm. Cond:G

Bronzen hanglamp
Startpreis 80 EUR

Bronzen hallamp 4-lichts , naar antiek voorbeeld met geslepen glas, 67cm. Cond:G

Zilveren suikerpot
Ergebnis: 110 EUR

Prachtige zilveren suikerpot, voorzien van gegraveerde bloembewerkingen, gecontourneerde rand, fraaie kruloren, geplaatst op 4 voetjes gemaakt uit bloemenranken. De knop van de deksel is gemaakt van e...

Vuurvergulde pendule
Startpreis 250 EUR

Franse antieke bronzen vuurvergulde pendule, omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk, halfuuslag en touwtjesslinger, 2 kleurig, wijzerplaat iets beschadigd verder in goede staat 47cm.

Eendjes, onduidelijk gesigneerd
Ergebnis: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, eenden bij het water, olieverf op paneel, 13,5x10,5cm. Cond:G

Imari scheerbekken, 18e eeuw
Ergebnis: 500 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen scheerbekken met floraal en gouddecor, in goede staat 9x27cm. Cond:G

Gesigneerd Tholen? 1942
Startpreis 40 EUR

Gesigneerd Tholen? 1942, riviergezicht, houtskool op papier 18x28cm. Cond:G

Antieke koperen bakkers doofpot
Startpreis 50 EUR

Antieke 19e eeuwse doofpot roodkoper en messing, 1 messing haardscherm met facetgeslepen glas, in goede staat 31x28ø en 76x50x22cm.

Verzilverde kelk met figuur
Startpreis 100 EUR

Vooroorlogse verzilverde kelk met figuur en druiven. 24,6cm. Cond:G

2 Weense vaasjes
Startpreis 150 EUR

Twee antieke Weense ampfora vanzen met goud en portretdecor, gesigneerd, Vettens? omstreeks 1880, in goede staat.

Haardscherm + houtbak
Ergebnis: 55 EUR

Messing haardscherm, koperen houtbak en 2 delige haardset 40-100cm. in goede staat

Eiken tafelpendule
Ergebnis: 30 EUR

Oude eikenhouten pendule, omstreeks 1940, halfuurslag, slagwerk op drie gongstaven, in goede staat 27x46x13cm. Cond:G

2 Benen snuffbottles
Startpreis 110 EUR

Twee oude Japanse of Chinese benen snuffbottles, 20e eeuw, 1x apen in bomen, 1x vogels op tak en draak 7-8 cm.

2 landschappen 19e eeuw
Startpreis 70 EUR

Twee landschappen 19e eeuw, met figuren. 1x J.C.W Boudier, en 1x ongesigneerd 13-21cm. Sepia's op papier

Van Haanen dame bij vaas
Startpreis 40 EUR

Anna van Haanen 19e eeuw, dame met bloemenvaas, tekeningen op papier. 21x24,5cm. Cond;G

Antieke grammofoon
Startpreis 30 EUR

Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, Cond. M

Tafelklokje
Startpreis 100 EUR

Anhtieke Duitse pfeilkreuz notenhouten tafelklok, Gründerzeit omstreeks 1890 met messing beslag. 47cm. Cond;G

Gouden set met parels
Ergebnis: 120 EUR

Set sieraden met parels, bestaande uit een gouden ring, 585/000 met parel, een paar gouden pareloorknoppen, ø 5,5 mm, en een parelcollier, ø 5,5 mm, met kleine gouden bewerkte bolsluiting, 585/000. In...

Armband bezet met stenen
Ergebnis: 100 EUR

Armband, BWZG, slavenband model verlopend in breedte, 20-40 mm, versierd met stukjes koraal en turkoois. Voorzien van 2 scharnieren. ø 54x62 mm met bakslot

Speeldoos met 5 platen
Startpreis 700 EUR

Mooie grote antieke Duitse wortelnoten speeldoos omstreeks 1880 met 6 platen(kam heel) ongemerkt, in zeer goede werkende staat 24x36x42cm. Cond:G