Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

31. Januariveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Petroleumlampen
Ergebnis: 35 EUR

Twee antieke glazen petroleumlampen omstreeks 1900, waarvan 1 geelectrificeerd, in goede staat.

Heilige Sava
Startpreis 300 EUR

Schilderij heilige Sava met gelovigen, 19e eeuw, olieverf op linnen 70x55cm. Cond:G

Theetafel
Ergebnis: 70 EUR

Wortelnoten theetafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, Queen Anne poten, in goede staat.

2 Zilveren pronkringen
Ergebnis: 120 EUR

Twee zilveren pronkringen, 925/000. een ring met een langwerpig vergulde kop met een in lak gelegd wapen en bewerkte zijkanten. En een ring met rond vergulde kop met een rand met witte stenen en een g...

Boulle likeurkeldertje
Startpreis 350 EUR

Negentiende eeuws Frans likeurkeldertje, inlegwerk, floraal, minimale schade. 23x31x21cm. Cond:R/G

Johannes Weiland
Startpreis 950 EUR

Johannes Weiland, Vlaardingen 1856-1909 Den Haag, landschap met waterpartij en eenden, olieverf op linnen, 65x98cm. met lijst 101x133cm. Cond:G

Willem III naaitafel
Ergebnis: 180 EUR

Mooie wortelnoten Hollandse Willem III naaitafel, binnenwerk, extra bladen(hangoor) en wollade, 70x53x34cm. Cond;G

Gouden broche opaal
Startpreis 165 EUR

Gouden broche, 585/000, ovaal model bezet met 15 opalen, rond en ovaal cabouchon geslepen. Grootte 20x29 mm. ca 6,5 gr. In de middenste steen zitten 2 breuklijnen. Verder in goede staat.

Ongesigneerd meisje met papbord
Startpreis 700 EUR

Ongesigneerd Duitse school,19e eeuws, meisje met papbord en landschap op achtergrond, pastel op papier 69x57cm. Cond;G

Mahonie kapspiegeltje
Ergebnis: 60 EUR

Mahonie kapspiegeltje, in diverse standen te draaien, ook naar links en rechts. omstreeks 1870. 68x49x30cm. Cond;G

Antieke porseleinen tafellamp
Startpreis 50 EUR

Handbeschilderde antieke porseleinen tafellamp met bronzen monturen en rondom landschapsdecor, in goede staat 61x34øcm

Delfts bord, 18e eeuw
Startpreis 400 EUR

Groot 18e eeuwse Delfts keramieken schotel met Wanli decor, met leeuw, minimale randglazuurschade, in goede staat 5x35øcm. Cond:G

8-hoekige tafel met messing blad, Art Deco
Startpreis 60 EUR

Oude koperbeslagen Brassero tafel met centraal Brassero, 20e eeuw, 8 kantig. 44x112x112cm. Cond:G

Reclamebord
Ergebnis: 25 EUR

Groot oud emaille reclamebord, wast beter (waarschijnlijk aanvulling op persil) lichte beschadigingen. 104x38cm. Cond:R

Zilveren suikerpot
Ergebnis: 110 EUR

Prachtige zilveren suikerpot, voorzien van gegraveerde bloembewerkingen, gecontourneerde rand, fraaie kruloren, geplaatst op 4 voetjes gemaakt uit bloemenranken. De knop van de deksel is gemaakt van e...

mahonie louis phillip tafel
Startpreis 40 EUR

Duitse antieke Louis Philippe tafel met wortelnoten blad, omstreeks 1870, minimale fineerschade 76x115x74cm. Cond:R/G

Schilderij, Gorter
Ergebnis: 600 EUR

Arnold Marc Gorter Almelo 1866-1933 ( Twentse periode) bosgezicht met koeien in boerenhuis. 100x71cm. olieverf op linnen Cond:G

Imari scheerbekken, 18e eeuw
Ergebnis: 500 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen scheerbekken met floraal en gouddecor, in goede staat 9x27cm. Cond:G

Verzilverde kelk met figuur
Startpreis 100 EUR

Vooroorlogse verzilverde kelk met figuur en druiven. 24,6cm. Cond:G

Samovaar
Ergebnis: 30 EUR

Oude messing samovaar, 20e eeuw, in goede staat 52cm. Cond:G

Daalhof, konijntjes
Startpreis 225 EUR

H.A van Daalhoff 1887-1953 boerin en dochter bij konijntjes,olieverf op paneel 18x14cm. Cond:G

Oude Perzische loper
Ergebnis: 70 EUR

Grote Perzische handgeknoopte loper, rood-blauw, creme met floraal decor 100x198cm. Cond:R/G

Gouden set met parels
Ergebnis: 120 EUR

Set sieraden met parels, bestaande uit een gouden ring, 585/000 met parel, een paar gouden pareloorknoppen, ø 5,5 mm, en een parelcollier, ø 5,5 mm, met kleine gouden bewerkte bolsluiting, 585/000. In...

Armband bezet met stenen
Ergebnis: 100 EUR

Armband, BWZG, slavenband model verlopend in breedte, 20-40 mm, versierd met stukjes koraal en turkoois. Voorzien van 2 scharnieren. ø 54x62 mm met bakslot