Oude Chinese Cheng lung gemerkte porseleinen lampenvoet met draken in hemeldecor, oude lampenvoet geweest boorgat in de bodem verder in goede staat 33x23øcm.
Uniek zeer groot zilveren bestek, 750/000 ( 12 löthige), 19e eeuw, in 3 originele houten cassettes. Bestek bestaande uit 24 tafelvorken, -lepels en -messen, 24 dessertvorken, -lepels en -messen, 24 ge...
Cornelis Lieste (1817- 1861), heuvelachtig landschap met avondstemming en wandelaars (inclusief boek waarin schilderij is afgebeeld, B.C. Koekkoek tentoonstelling Kleve), olieverf op paneel 35x27cm. C...
Antieke Franse vuurvergulde pendule omstreeks 1800, zeldzaam model met zeldzaam uurwerk, kwartierslag repetitie op 2 bellen met 4 slagwerkhamers, functies niet getest! uurwerk mogelijk niet oorspronke...
Zeldzame Franse Louis Seize tafelregulateur met kwartierslag op dubbele bel, omstreeks 1780, vuurvergulde klokkast eimalle wijzerplaat, onder glazen stolp(van latere datum) 43x25x16cm. Cond:G
Oude grote Chinees porseleinen familie roze tegel, gemerkt, 1e helft 20e eeuw 32x22cm. Cond;G
Negentiende eeuws koloniaal kruisvoet kunstkabinet met oosterse invloeden, messing beslag en diverse lades, in goede originele staat, 2 delig Cond:G 152x96x50cm.
Grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas, decor franje, zonder doos, letters: 4D W.J. 22,5x12,5ø Cond;G
Klaas Bernink 1913-1996, zeldzaam vroeg werk van Klaas Bernink uit de 60er jaren, stadsgezicht met telefoonkabels(tentoonstelling Galerie Tardy) olieverf op linnen 59x80cm. Cond:G
Mooi 18e eeuws Hollands louis Quinze wortelnoten kabinet met messing beslag 19e eeuwse, 240x175x70cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Weense schilderijklok omstreeks 1820, halfuurslag met touwtjesslinger, figuren bij kampvuur in bos, olieverf op linnen 76x78cm. Cond:R/G
Kleine Franse vuurvergulde pendule, Empire, omstreeks 1800, 2 kleurig gepatineerd, 8 daags uurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger, ongereinigd, 27x24x9cm. Cond:G
Grote 17e-18e eeuwse Italiaanse kist met houtgestoken renaissance figurenvoorstellingen en ridders, origineel beslag, antiek slot en sleutel, originele patina, in goede staat 63x61x165cm. Cond:G
Hollands mahoniehouten kabinet, Louis Quinze met mooi snijwerk, omstreeks 1770 met bronzen beslag. 240x190x60cm. In goede originele staat.
Groot antiek ijzeren torenuurwerk met gewichten, slinger en wijzers. Cond:G 149x115x60cm.
Zeldzaam groot antiek 5 delig Chinees porseleinen kaststel met spelende paleishonden, 19e eeuw of ouder. in zeer goede staat 30x39,8cm.
Zuid Duitse wortelnoten barok commode omstreeks 1780, vurenhouten corpus met bronzen beslag, in goede staat 82x105x54cm.
Een stel grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vazen decor franje, letter; 1321 4 C GB, minimale chip bovenrand 1 vaas. 22,5x12,5øcm. Cond;R/G met doos.
Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, patroon sierlijk, letters: W.R B, in doos 10x10,4cm. Cond:G
Hollandse 18e eeuwse notenhouten barok vitrineopzetkast(porseleinkast) met bronzen beslag, bolpoten en mooi snijwerk in koplijst, in goede originele staat 156 x43x243cm. Cond;G
Groot zilveren koffieservies, Duits, 835/000. Bestaande uit een koffiekan, theekan, een melkkan, suikerpot met scharnierende deksel en een lepelvaasje op een groot zilveren dienblad. Barokstijl met fl...
Prachtige witgouden oorhangers, 750/000, met saffier en diamant. Witgouden oorhaken bezet met briljant diamanten, verlopend in grootte, totaal ca 0,21 crt. Onderaan de hak hangt een peervormige pegel ...
Zilveren bestek, model puntfilet, 835/000. Bestaande uit 6 tafelmessen, 5 -vorken en 6 tafellepels, 6 dessertmessen, 6 -vorken en 6 -lepels, 6 fruitmessen en -vorken met heft, 2 vleesvorkjes, 5 taartv...
Else Berg '33 1877-1942, Bergense school schilder, landschap Italie 39x50cm. olieverf op paneel.
Zeldzame grote Franse bronzen pendule met vuurvergulde bronzen versieringen, omstreeks 1830 Genie de la Seine, 8 daags uurwerk, halfuuslag, touwtjesslinger, in zeer goede staat 54cm. Cond:G
Schitterende 18e eeuwse Louis Seize choffoniere met intarsia, vazen, lyra's, guirlandes, florale inleg, ook zijkanten, ringbeslag, in goede originele staat 160x150x105cm. Cond;G
Grote blauwwitte Chinees porseleinen vaas met wanli decor, 20e eeuw, 39x33øcm. Cond:G
Grote chinees porseleinen kom Guang Chi gemerkt, 19e-20e eeuw met foohonden en bok decor, 9x20øcm. Cond;G
Twee 19e eeuwse vergulde Empire stijl kaarskandelaren met Griekse vrouwenfiguur in goede staat. 47cm. Cond.:G
Zeldzaam antiek Frans pendulestel met obelisken en bronzen figuren omstreeks 1870, zwart marmer met onyx retour de Egypt 8 daags uurwerk met halfuuslag. 44x50x23 en 49x15x10cm. Cond:G
Duitse 18e eeuwse notenhouten fineer op eiken Louis seize commode, in goede staat, oudere restauraties, 79x114x59cm.
Een stel antieke Arnhemse RAM Colenbrander vazen, decor woelig, letter: 51P.AP. in goede staat 15,5x9,5øcm.
Peter Josef Stahn 1904-1997 Duitse school, paardengespan met boeren en hout, olieverf op linnen 75x50cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse Religieuse pendule, boulle koperinleg, omstreeks 1870, vergulde messing versieringen, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 57cm. Cond:R/G
Collier van mooie grote bloedkoralen, ø 10 mm. Lengte 40 cm. ca. 72 gr. Voorzien van gouden veeroog en slotoog
Grote 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met klauwpoten en bronzen beslag(shellack) met prachtig binnenleven met bronzen kapitellen omstreeks 1780 in goede staat 116x110x...
Grote oude kristallen geslepen dekselpot met bronzen roos, 20e eeuw 21x19ø Cond:G
Antieke bijbel met zilveren sloten, hoeken en ketting. Antieke bijbel, 1771, met goudsnede met bewerking. Versierd met een dubbele zilveren sluiting met bijbehorende hoekstukken, allen met een geconto...
Zilveren koffieservies, 835/000, bestaande uit een koffiekan, theekan, melkkan, suikerpot en een lepelvaasje. Model Versailles, vierkant met inspringende hoeken. De koffie- en theekan zijn voorzien va...
Solitair oorstekers GG/WG 585/000 met briljant. Oorstekers GG voorzien van een WG spiegelchaton met daarin een briljant geslepen diamant ca 0.35 crt. per stuk. ca 3.35 gr. ø oorknop 7.8 mm. De oorknop...
Aparte vuurvergulde empire pendule omstreeks 1830, deels gebruneerd, deels vuurverguld(vrouw mist veer op hoofd) vrouw op canape, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger. Klok moet gereinigd worden. 44cm....
Noordduitse 18e eeuwse baroksecretaire, notenhout fineer op eiken corpus met bronzen beslag, lichte fineerschade en oude restauratie, in goede staat. 112x112x60cm.
Vergulde 18e eeuwse wandconsoletafel met gemarmerd houten blad, in originele ongerestaureerde staat 80x122x55cm. Cond:R/G
Oude Spinet met bankje, gemaakt door G. Klop te Garderen 1974, rood-goud gelakt, in goede staat 80x132x85cm.
Antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas decor Teen, letters: 1273 1C V.B, 22,5x12,6øcm. Cond;G
Jan Cossaar 1874-1966 nationale feestdag op noordeinde, olieverf op paneel, 35x27cm. Cond:G
J.J.H. van Leeuwen Den Haag, Hollands strandgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Ton Smits Eindhoven 1921-1981(incl. foto van schilder met schilderij, schilder en cartoonist+boekje) surrealistisch landschap huis met figuren. 100x80cm. olieverf op paneel Cond;G
Thomas Heesakkers 20e eeuw, Romantisch bosgezicht met figuren en vee, olieverf op paneel 60x70cm. Cond:G
Antieke eikenhouten neogotische staande klok, omstreeks 1900 met messing wijzerplaat, gewichten en veerslinger. in goede staat 222cm.
Antiek Franse Boulle secretaire omstreeks 1900, kwaliteitsmeubel met pallisander binnenleven, koperinleg in goede staat, emaille ebonisering , 2 delige vitrine opzet, zijkanten gebogen kleinere restau...
Originele eikenhouten Hollandse Louis Seize hoekkast, 2 delig met vuurverguld hoekbeslag, in goede staat 53x118x202cm.
Zeer grote Franse notenhouten Henry Deux wandklok met volle zuilen en kariatyden en putti, fruitranken, marmeren wijzerplaat met emaille cartouches, 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, minima...
Prachtig zilveren dienblad, Art Deco 835/000,Hollands. Schuitvormig dienblad met drie dubbele filetrand. MT.: Koninkelijk zilverfabriek Begeer, Voorschoten jl.: S 1928 ca 838 gr. 28x42 cm.
Sierlijke witgouden choker, 585/000, met briljant en saffier. Venetiaans collier met in het midden een rij met 12 briljant geslepen diamanten in chatons. In het midden van de chatons zit een hanger, e...
Horloge, Must de Cartier, model met Vendôme, Vermeil, zilver verguld. Voorzien van originele bruin lederen band. Met blauwe steen in kroon.Quartz nr. 109536 590003. ø kast 30mm. In goede staat
Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule in goede staat ( mooie vergulding) 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, achter in de klokkast staat gegraveerde tekst. 40cm. Cond:G
Zeer groot eikenhout gesneden heiligbeeld, 19e eeuw heilge apostel met stok, in goede staat 140cm. Cond:G
Grote 17e-18e eeuwse chinees porseleinen schotel met floraal decor 35,4ø Cond:G
Grote vroeg 19e eeuwse gesigneerde Franse porseleinen console klok omstreeks 1820, handbeschilderd met goud en bloemendecor. Gemonogrammeerd M.A. Origineel 8 daags uurwerk, halfuurslag, touwtjesslinge...
Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule, omstreeks 1820 E. Cavenier met lyra en fakkels op de flanken. Mooie vergulding en mooie wijzerplaat. 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag en touwtj...
August Löffler 1822-1866, Duitse school "Salamis" Gouache op papier 30x20cm. Cond:G
Zeldzaam ANWB Fietsenmakers reclamebord, omstreeks 1920-1930(fietsenmaker Groenlo) met fietser en smeedijzeren houder, in goede staat.
Casette met messing concertbellen, Schulmerich Handbells Sellersville P.A USA, 12 stuks in casette. 93x17x36cm. Cond:G
Twee zeldzame 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met figuren decor, in goede staat 26,5øcm. Cond:G
Zes 17e/18e eeuwse Chinese Kang Xi porseleinen borden met floraal decor en geschulpte omranding, 1 bord chip, 1 bord haarlijn, 4 goed. 21øcm. Cond.:G
Fedor van Kregten 1871-1937, boerin met kalveren in weiland, olieverf op linnen 60x90cm. Cond:G
Arnold Marc Gorter Almelo 1866-1933 ( Twentse periode) bosgezicht met koeien in boerenhuis. 100x71cm. olieverf op linnen Cond:G
Negentiende eeuws Franse torenklok omstreeks 1870, goudkleurig(compositiemetaal) 8 daags stil uurwerk met veerslinger 54,5cm. Cond:G
Negentiende eeuws Engels mahoniehouten kabinet met bandintarsia, 2 delig met kleine fineerschades 198x117x51cm. Cond:G
Prachtig Hollands eikenhouten Louis Quinze schrijfsecretaire met mooi snijwerk op de knieen , guirlandes en hekwerk, mooi binnenleven, in goede staat 120x55 (90)x125cm, omstreeks 1780
Oude Chinese handgeschilderde kast, rood met figurendecor, in goede staat 168x53x114cm. Cond;G
Evert Moll 1878-1955 Hollandse school, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 60x100cm. Cond:R/G
Negentiende eeuws 5 delig Frans klokkenstel met porselein en in goede staat.(compositiemetaal) limogesstijl omstreeks 1880, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en veerslinger, geen beschadiginge...
Fraai collier van bloedkoralen met gouden streekslot, 585/000. Collier met 4 rijen bloedkoralen, 5x7mm, bevestid aan een prachtige rechthoekige sluiting met filigrain met in het midden een ruit versie...
Fraai zilveren kraanvogel, Spaans, 925/000. Sierlijke kraanvogel als tafeldecorstuk. 8x20x16cm. ca 146 gr. In goede staat
Twee grote 17e 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met florale decors, (1 met haarlijn, ander gaaf) 36ø Cond:R/G
Sierlijke gouden choker, GG 750/000, met briljanten. Een ankercollier in het midden voorzien van een flexibele ruitvormige hanger, 4x1,5mm, bezet met in totaal 24 briljanten. 38x14 mm. Totaal ca 0.42 ...
A.J. Zwart 1903-1981 Drentse kapschuur met paardenspan en figuren, olieverf op linnen 70x90cm. Cond;G
Cor Noltee 1903-1967 Dordrecht, watermolen langs rivier met boer en koeien op de dijk, olieverf op linnen 40x50cm.
Vroeg 19e eeuws Engelse staande horloge met mahoniekast door Georg Burgis London, 8 daags met silent functie, seconden en dagaanduiding, 1 lijst mist, lichte fineerschade, slinger er niet bij, functie...
Grote 19e eeuwse schildpad pendule met verguld brons 8 daags uurwerk, met halfuurslag, Vincent Cie, medaille d'argent(lichte reparabele schades een schildpad) verder in goede staat 53cm
Marianne Houtkamp, bronzen figuur, dame met voet in water, galerie Ootmarsum 42cm. Cond. G
Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, decor Woelig, letters: 51D WVTT, in goede staat 15,5x9,5øcm.
Negentiende eeuws Hollandse eikenhouten kist met 17e/18e eeuwse Hollandse wandtegel, 56x71x46cm. Cond.G
Jugendstil majolica piedestal met bloempot, floraal en zwanendecor, omstreeks 1900, genummerd, in zeer goede staat, 91x27ø Cond:G
Fraai zilveren kraanvogel, Spaans, 925/000. Sierlijke kraanvogel met kop achterover, als tafeldecorstuk. 8x16x26cm. ca 148 gr. In goede staat.
Brede witgouden ring, 585/000, met briljant. Ring bol model met in het midden een briljant, ca 0,50 crt. SI-P/TW Breedte 12 mm. De bovenzijde is gematteerd. ca 7,4 gr. ø 58
Prachtige gouden collier, 585/000, rond model met wit- en geelgouden schakels, welke in elkaar vallen. Voorzien van draaibaar karabijnslot. ø 5,8 mm lengte 45 cm. In zeer goede staat.
Driedelig 835/000 zilveren theeservies, bestaande uit een theekan met deksel en zwarthouten handgreep, suikerpot met deksel en een roomkan met oorgreep, deksel bekroond met mythologische figuur, Zilve...
Brede gouden ring, 585/000, bezet met diamanten. Brede ring, 17 mm, met zigzaggend wat hoger op de ring 16 briljanten geslepen diamanten, ca 1,20 crt SI-P TC. Rond om deze stenen zijn diverse kleine d...
M. de Jongere 1912-1978, molen in landschap bij Berkel, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
Theo van Wijngaarden, poldergezicht met koeien langs het water, olieverf op paneel, 35x19cm. Cond:G
Mooi antiek Engels staand horloge met mahoniekast met bandintarsia, origineel 8 daags uurwerk met seconden en datum aanduiding en mooie wijzerplaat 220cm. Cond:G
Grote antieke Franse reiswekker met slagwerk, 2 hamers en gongveer, in zeer goede staat. 13x8x9cm.
Zeer grote 19e eeuwse Franse vergulde spiegel Louis seize stijl, in zeer goede staat, 225x90cm. Cond;G