Gouden hanger, 585/000, met gele steen. Hanger uit cirkels met in het midden een navette vormige gele steen. Grootte hanger 20x35 mm. ca 1,9 gram.
19e Eeuw. Eikenhouten gestoken beeld van een geestelijke met boek. Afm. 32 cm. In goede staat.
Geslepen rond kristallen lodderein karafje met fraai slijpsel en 925/000 zilveren montuur en geslepen kristallen stop. MT: Arthur Willmare Pennington, Birmingham. jl: V 1920. Hoogte: 8.0 cm.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Art Deco-stijl. Gesigneerd 'Fernandez'. Afm. 37 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Uil, naar Picasso (gesigneerd). Afm. 23 cm. In goede staat.
Bronzen golfspeler op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Afm. 20 cm. In goede staat.
Lot van dertien grote tin gegoten 18e eeuwse stijl figuren, maar is 20e eeuw. Vervaardigd door Deutsche Gesellschaft für Volkskunde. Afm. 11-15 cm.
Lot. vooroorlogse handbeschilderde tinsoldaten in doos. Vermoedelijk Duitsland. Afm. 4-5 cm. Cond.: R/G..
Geslepen kristallen coupe, ca. 13 cm. met ruitslijpsel op hoge ca. 9 cm. 835/000 zilveren poot met knop en voet met parelrand, ca. 8.5 cm. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten. jl: E: 1889:
Collier van bloedkoralen, cilindervormig, verlopend in grootte 4-14 mm. 3 Rijen koraal. Lengte 43 cm. totaal ca 115 gram.
Gouden ring, 585/000, met morganiet. Ring met ovale zetkast met bewerkte rand. bezet met een ovaal gefacetteerde morganiet, 12x10,5mm. ca 6,6 gram. ø 56. Nieuw
Kavel met 13 Modelauto's schaal 1:24 waaronder: Jaguar XK 120 Coupé, Jaguar XK 120 Roadster, 5x Mercedes-Benz 500SL, 2x Jaguar XJ220, Mercedes-Benz SLK 230, Mercedes-Benz 300SL en 2x Mercedes van Sun...
Grote wandengel met messing vleugels, gesigneerd Schöne, (kunststof gegoten). Bronskleurig. Afm. 56 cm. Cond.: G.
Bronzen koe op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Afm. 28x30x15 cm. In goede staat.
Bijzonder zilveren moccaservies, 830/000, bestaande uit een moccakan, melkkannetje, lepelvaasje,suikerbakje met deksel en klein dienblaadje. Ovaal gevormd servies, versierd met rozendecor, geplaatst o...
Drie-delige geslepen kristallen tafelset. Bestaande uit: Twee zoutvaatjes en mosterdpot. Voorzien van gematteerd meanderslijpsel en een 835/000 zilveren gevlochten handgreep en het mosterdpotje met 83...
Fraaie zilveren brandewijnkom, 925/000, in Barokstijl, geplaatst op een ronde voet versierd met een rand met acanthusbladeren. Ronde kom voorzien van parelrand met bloem- en krulbewerkingen en met 2 g...
Zilveren collier, 925/000 gerhodineerd met slanghanger. Ankercollier waaraan een hanger zit in de vorm van een slang met ogen van Robijnen en verder volgezet met witte topasen. Lengte 45 cm. Nieuw
Gouden 'cfe' ( closed for ever) armband, 585/000, met 14 hangers, o.a. een muntrand met gouden tientje, 1917, een muntrand met gouden 5 gulden munt, 1912, een muntrand met huwelijksmunt uit 2002. Daa...
Antieke bronzen hanglamp, omstreeks 1920 met albasten lichtschalen gelijmd, 3 lichts, in goede staat 50x55øcm.
Bronzen edelhert op zwart-marmeren basement. Door P. Lecourtier. (Prosper Lecourtier 1851-1924). Mooie patina. Afm. 32 cm. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, half bezet met amethisten en half bezet met lemonkwartsen, in 2 bogen. De ring is gerhodineerd.ø 56. Nieuw
Negentiende eeuwse Imari petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 47cm.
Mooie vooroorlogse chrome metalen 6 lichts hanglamp, in goede originele staat 56x60ø Cond:G
Zilveren presenteerschaal op voet, Engels 925/000. Ronde schaal met geschulpte rand voorzien van een opengewerkt decor, geplaatst op een ronde gladde voet. MT.: Edward Viner, Sheffield, jl.: S: 1960. ...
Zilveren strooier, 925/000, Engels. Een vaasvormige strooier, Louis XVI-stijl, op ronde voet. De bolle buik heeft een bladwerkrand, net als de ronde voet. Het klemdeksel is opengezaagd met een floraal...
Sterling zilveren strooibus in de vorm van een Chinese lantaarn in staande standaard. ca. 37gr.
Twee oude perzische tapijten, aardetinten en zwart-blauw-creme-rood, in redelijke tot goede staat 136x88 en 140x98cm.
Gouden collier, 585/000, gevlochten collier, 2 mm, met verlopende staafjes, 3-9mm. Lengte 45 cm. ca 7 gram. In goede staat
Antieke notenhouten precizie laboranten weegschaal omstreeks 1900 41x40x21cm. Cond:G
Sierlijke zilveren ring, 925/000, met groene en zwarte zirconia's. In het midden van de ring zit een grote groene ovaal gefacetteerde zirconia en aan weerskanten een kleinere zwarte. Breedte ring 15 ...
Oud Perzisch kleed, handgeknoopt, rood-groen-creme-zwart, floraal decor 155x210cm. Cond:R/G
Collier van Barnsteen. Collier met afgeronde barnsteenkralen, verlopend in grootte, ø 6-20 mm. Lengte 64 cm ca 61.5 gr
Vijf maal koperwerk, 19e-eeuw. Twee maal pannen op hoge poten, één maal appelketel, één maal waterketel en één maal hengselpot. Afm. 20-30 cm. In goede staat.
Oud handgeknoopt Perzisch tapijt, rood-zwart,bruin,creme, 1 hoek versleten, 127x194cm. Cond:R
Zilveren vaasje, trompetmodel met golvende rand, 835/000, versierd met een japans schoteltje, minimale chip. ø 9,5x12 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten spiegel met getorste zuilen, omstreeks 1880 140x90cm. Cond:G
Gouden takbroche en koordarmband, 585/000. Beiden wat uit model. Totaal ca 5,8 gram.
Vier negentiende eeuwse mahoniehouten Biedermeierstoelen met nette cremekleurige stoffering, lichtschade, 90x45x52cm. Cond:R
Geelgouden ring, 585/000, met een rozet met geschulpte rand met gravure bewerking bezet met 7 gefacetteerde granaten. Stenen zijn wat afgesleten. ø kop 11,5 mm. ø 58. ca 3,8 gram. In goede staat
Antieke Duitse mahoniehouten Louis- Philippe naaitafel met ingelgd binnenwerk, omstreeks 1870, behoeft restauratie 75x47x40cm. Cond:R
Mahoniehouten pistolenkist 20e eeuw in zeer goede staat 39x19x7cm.
Handspiegel met zilveren omlijsting, 833/000. Omlijsting gemaakt uit een zilveren tasbeugel met een priem als handvat. 28x12 cm. In goede staat.
Lot van vier grote antieke sleutels. 18e-19e Eeuw. Afm. 13-21 cm. Cond.: G.
Antieke zeven-delige scheerset met baceliet, ca. 1920. In originele cassette. Afm. 4x18x11 cm. In goede staat.
Grote gladde zilveren kraantjeskan op drie houten bolvoetjes met houten greep 925/000. ZI gekeurd. Totaalgewicht ca. 1125 gram. Afm. 35 x ø 13cm. In goede staat. (Deukje in de deksel).
Hermanns, ca. 1920. Voorstelling: Zeegezicht met vissersboten en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 95x80 cm. Cond.: G.