Twee vooroorlogse platelen sierborden met schependecors. 'Olaria de Almansel Delfa' gemerkt. Afm. ø 28.3 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese porseleinen plaquettes met landschappen decor. Eerste helft 20e eeuw. (Gemerkt). Afm. 13x20 cm. In goede staat.
Bronskleurige compositie metalen tafellamp, twee-lichts, met glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 78 cm. In goede staat.
Kristallen odeurflacon met gouden dop, 585/000. Kristallen peervormige flacon op voet versierd met een verlopend ruitbewerking. Voorzien van gouden kraag en dop, uitlopend aan de bovenzijde versierd m...
Art Deco stijl chrome tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 49x36 cm. ø . In goede staat.
Fijne witgouden choker, 750/000, met saffier en briljant. Venetiaans collier, ø 1,2 mm, met in het midden 3 gladomzettingen bezet met 2 briljanten, ca 2x0.06, en een cabuchon geslepen saffier, ø ca. 4...
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast met gebogen front, ca. 1870. (stukje rand blad beschadigd, rugwand vervangen). Afm. 97x99x40 cm. Cond.: R.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afm. 99x46x100 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuw Engelse mahoniehouten theetafel, ca. 1830. (paar haarscheuren) Afm. 75x77x43 cm. Verder in goede staat.
Grote Imari porseleinen siervaas met goud-, florale- en geisha's decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 62 cm. In goede staat.
Luigi Fagiolo, Italië 1932-1985. Voorstelling: Collage van papier abstract. Werk van papier. Afm. 14x21 cm. Cond.: G.
Twee werken Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling 1: Drie clowns. Voorstelling 2: Twee figuren in interieur. Linoleumsnedes op papier. Afm. 42x33 cm. en 40x30 cm. Cond.: G.
Witgouden gourmetcollier, 585/000, met veeroog. Breedte 1,5 mm. Lengte 45 cm. ca 3,0 gram.
Zeer groot Imari porseleinen sierschotel met gouddecor. Afm. ø ca. 46.5 cm . Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.
Renard, (21e Eeuw). Voorstelling: Strandgezicht met volleybal spelende kinderen. Olieverf op linnen. Afm. 100x60 cm. Cond.: G.
Drie oude Indonesische kampfer kisten met landschappen decors. 20e eeuw. Afm. 21-30 cm. In goede staat.
Grote Duitse terracotta figuur door R. Unger. 1936 - . Knielende naakte dame met handdoek. Afm. 35 cm. In goede staat.
Zilveren theezeef en lekbak, 925/000, Hollands, origineel, Theezeef, rond model met geschulpte rand geplaatst op 3 sierlijke pootjes met een gekrulde greep. De theezeef is geplaatst op een rond schaal...
Origineel Louis Seize mahoniehouten theekist met intarsia, ca. 1800. (twee fineerschades) Afm. 11x18x11 cm. Cond.: R/G.
Sierlijk witgouden collier, 585/000, met parel en diamant. Fijn ankercollier met langwerpige hanger met diamanten, totaal ca 0,11 crt, en een grote zoetwaterparel, 12 mm. Lengte 40 cm. ca. 5,6 gr. Nie...
Geelgouden bewerkte oorclips, 585/000. Oorclips, opengewerkte bollen met een bewerkte ster in het midden, ø 14 mm. Totaal ca 4,5 gram. In zeer goede staat.
Kersenhouten twee-deurskast. Kwaliteits stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. (Louis- Seize stijl). In zeer goede staat. Afm. 196x150x160 cm.
Antieke Franse eikenhouten gestoken zithoek omstreeks 1870, met wapens ranken en phenix decor. Bestaande uit; driezitsbank 2 stoelen en vossenkop salontafe140x183x63cm. 110x44x46cm. 61x112x98cm.