Paul Serrure. (Atelier). 19e-20e Eeuw. Acht naaktstudies in lijst. Afmeting: 58 x 75 cm. In goede staat.
Paul Serrure. Twee werken (atelier). 19e-20e Eeuw. Eén maal naaktstudie jongen, en één maal naaktstudie vrouw. Houtskool op papier. Afmeting: 44 x 60 cm. en 50 x 70 cm. In goede staat.
Russische icoon met Moeder Gods met het kind Jezus met boekrol in Hodigitria, de icoon is bekleed met een fraai bewerkte rizza, Russisch omstreeks 1900. Afmeting: 12 x 16 cm.
Thijs Buit 1934. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: 23 x 30 cm. In goede staat.
B. (Benjamin) Vantier, 1829 - 1898. 'Portret boeren vrouw'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 58 cm. In goede staat.
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'Het alziend oog', 1970. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 51 cm. In goede staat.
Henry Kley, 1903 - 1977. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Willem Paerels, 1878-1962. Belgische school. Voorstelling: 'Vissersboten bij ondergaande zon'. Pastel op papier. Afmeting. 70x90 cm. (groot werk). In goede staat.
H.C. Kranenburg 1871 - 1948. 'Stadsgezicht Amsterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
P.A. Ramakers 1864. Twee dames-portretten in ovaal. Olieverf op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.
Schotel, 20e eeuw. 'Schipbreuk op wilde zee'. Olieverf op paneel. Afmeting: 78 x 120 cm. In goede staat.
Icoon met het ontslapen van de Moeder Gods. Maria op haar sterfbed omringd door de apostelen. Russisch 19e eeuw. Afmeting: 21 x 18 cm.
A.J. Zwart 1903-1981. 'Poldergezicht met boerderij bij avond'. Olieverf op linnen. Afm. 40x80 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen. 'Strandgezicht Scheveningen met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Evert Moll, 1878 - 1955. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 22 cm. In goede staat.
Piet Bulthuis, 2e helft 20e eeuw. 1889 - 1988. 'Gezelschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 65 cm. In goede staat.
Hendrik D. Krusemann van Elten, 1829-1904. Hollands wintergezicht met molen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 22,5 cm. In goede staat.
Johannes Wouterus van Trirum, 1924 - 2011. 'Paarden en kippen in stal'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ivar Kampke, 1912. 1882 - 1936 Zweden. Dorpsstraat met figuren. Algerije. Gouache op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.
Joseph Diericks 1897. 1865 - 1959. Belgische school. 'Vrouw met aureool in landschap met naakte man'. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 142 cm. In goede staat.
Cees de Kok. 1937 Tilburg - Almelo. Surrealistisch landschap met vogels. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 50 cm. In goede staat.
Salvador Dali, 1904 - 1989. 'Vrouwelijk naakt'. Opgehoogd met goud. Hand gesigneerd + watermerk S. Dali. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 11 x 14,5 cm. In goede staat.
Johannes Wouters van Trirum, 1924 - 2011. Spelende poezen op kleed met koperen kan. Olieverf op linnen. Afmeting; 40 x 50 cm. In goede staat.
Pieter de Regt, 1877 - 1960. Hollands riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Paul Wieggers 1962 - . Groot romantisch Hollands wintergezicht met figuren op ijs, naar A. Schelfhout. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
Andries Wiemans, Dordrecht 1826-?. Landschap bij avond met vee en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 47.5x45 cm. In goede staat
J.H. Weissenbruch, 1824 - 1903. 'Riviergezicht met avondstemming'. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 20 cm. In goede staat.
Antieke landkaart Duitsland Eislebia Conitatus Mans Feldiae Opp. uit 1588. Ingekleurde gravure uit het boek Brauw - Hogenberg 1588. (aan de onderkant bij moetrand ingekort, werk niet beschadigd) Gravu...
Andries Verleur, 1876-1953. Paardenkar met arbeider bij zandafgraving. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 50 cm. In goede staat.
18e-19e Eeuws miniatuur met monogram, op ivoor geschilderd en met ivoren lijst. Portret jonge heer. (twee stukjes eraf). Afmeting: 13,7 x 12, 4 cm. In goede staat.
Theo Kurpershoek, 1914-1998. Visser bij zeilboten aan stijger. Aquarel op papier. Afmeting 33 x 20 cm. In goede staat.
Monogram V.H., Hollandse school. 19e eeuw. Hollands stadsgezicht met gracht en figuren op koper geschilderd. Olieverf op paneel. Afm. 56x75 cm. In goede staat
Berry Brugman, 1915 - 1996. 'Bloemencompositie'. Gouache op papier. Afmeting: 54 x 75 cm. In goede staat.
Johan van Gesine (pseudoniem Cor Bouter, 1888 - 1966). 'Larens interieur, moeder met kinderen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Alexander Follak, 1915-2006. Dames bij koets. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. 'Kruisiging Jezus Christus met vele figuren'. (beschadigingen en retouches). Olieverf op linnen. Afmeting: 128 x 95 cm. In redelijke staat.
Vijf maal religieus schilderij. 18e-19e Eeuw. Betreffende kruiziging Jezus Christus. Olieverf op linnen. Afmeting: 23 x 18 cm. In redelijke staat.
Guilliaume Corneille '81. 1922 - 2010. Nr. 46/200. 'Naakte vrouw met duif'. Zeefdruk op papier. Afmeting: 64 x 50 cm. In goede staat.
Feestdagen icoon met 16 feesten en passiecyclus en centraal de opstanding van Christus (Anastasis), Russische icoon 19e eeuw, 38x50cm.
Bernard Antoine van Beek. 1875-1941. Landschap met molens en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 75 cm. In goede staat.
Limet . Franse school. Titel: Les Filandieres (de spinsters). Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 80 cm. In goede staat.
Bernard Zickendraht 1932. 1854 - 1937. Duitse school. Dame met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Hendrik A. Klinkhamer, 1810 - 1872. 'Boer met kind en stier bij boom'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 28 cm. In goede staat.
Nicolaas van der Waay, 1855-1936. Boerenhuisje in de zon. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame antieke landkaart uit 1626 door John Speede. 'New Map of XVII provinces low Germanie. Handingekleurd (verkleurd + klein scheurtje in middenvouw). Afmeting: 42 x 55 cm. In redelijk/goede staat...
J.W. de Gruyter, 1856-1908. Vissersboten bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Eduard Ferey, 19e eeuw. Voorstelling: Wintergezicht met boswerkers en paardenkar. Olieverf op linnen. Afm. 93x73 cm. In goede staat
Jan H.B. Koekkoek, 1840 - 1912. 'Hollands riviergezicht met boten en figuren'. Olieverf ? op linnen ? Afmeting: 33 x 51 cm. In goede staat