Ring WG750/000 ø53, bezet met 2 ovaal gefac.saffieren 0.67ct,briljanten en diamant baquettes 1.20ct W/VS. voormalige verk.prijs €3480.-
Saffier briljant collier,WG585/000 rondom bezet met saffieren 25.81 ct., in goede kleur, en briljanten 11.95 ct.,l.get.W-W/SI-P1,L.40.5 cm., 63.6 gr.
Ring WG750/000,ø55, met blauwe saffier baquettes 1.14ct. en briljanten 0.56ct TW/SI . voormalige verk.prijs € 2.099.-
Parel collier met barok- zuidzee parels ø11-17 mm.,L 46 cm., met zilveren, 925/000 ,magneetsluiting
Twee-rijige akoyaparel armband,met cremerose-witte parels Ø5-6mm.,L.19cm., met tussenstaafjes en sluiting GG585/000,24.6 gr.
Hanger GG750/000 met een zeer fijne zuidzee parel ø12.5mm.en briljanten 0.36ctW/SI 2.9 gr.
Ring WG585/000 met een diamant-navette-solitair,1.50ct. W/PI, ø58,7.3 gr.
18e Eeuwse antiek zilveren bowllepel met gedraaide hoornen steel. Gemaakt door Peter en Ann Bateman Londen 1793. 835/000 Cond.: U
Kapitale zilveren hengselmand, schitterend uitgezaagd. rustend op een strakke voet. 34x22,5x34cm. 925/000 911gr. Cond.: U
Mooi Hollandse kristallen kaasstolp. Hollands zilveren dop met een sjiek parelrandje 835/000, gekeurd met een zwaardje
Leuk en mooi uitgezaagd zilveren hengselmandje rustend op 4 gebogen pootjes. 925/000 285gr. Cond.: U
Antiek Engelse zilveren anjervaas op voet. Rijk bewerkt met mythologische figuren, bloemen en bladeren. 835/000 Londen 1904. gemaakt door William Cornijns & Sons. 22xø9cm. 600gr. Cond.: G
Antiek vroeg 19e eeuws miniatuur, man in slede met paard, Amsterdam 835/000 Cond.: U
Grote kristallen fruitschaal met zilveren hengsel. 835/000 ø22,5cm. Cond.: U
Schattig 16-delig zilveren filigrain interieurtje, licht beschadigd. 800/000 50gr. Cond.: G
Prachtige grote Hollandse 4-armige zilveren tafelkandelaar, gemaakt door Bouman te Arnhem 1955-1970. 835/000 780gr. 31x22,5cm. Cond.: U
Mooi antieke kristallen cachetschaal met zilveren beugel uit 1869. 835/000 ø27cm. Cond.: U
Mooi grote antiek Russisch zilveren Joodse jat 1879, 835/000 60gr. 30cm. Cond.: U
Ring GG/WG 585/000 met een briljantje en robijntje. ø55, 5.9 gr.
Ring GG585/000 ø54,met 3 toermalijn carrees en briljanten 0.33ct W/VS, 10.6gr
Ring GG 750/000 met een smaragdcabochon en 10 saffierbaquettes in zeer goede kleur, 52, 9,6 gr.
Ring GG750/000 met een saffier cabochon 1.06ct. in zeer goede kleur, 5 smaragdcarrees 0.19ct in zeer goede kleur, en briljanten 0.14ct. W/SI, ø56, 5.6gr.
Ring GG585/000, met een ovaal gefacceteerde smaragd 0.82ct. in zeer goede kleur, en 12 briljanten 0.51 ct.W/SI, ø56, 3.5 gr.
Armband WG 585/000,L 19.0cm, met 2 mooie Chrysopraas-cabochon druppels 1.12 ct en 2 briljanten 0.06ct TW/VS. voormalige verk.prijs DM7950.-,13.1 gr.
Ring WG585/000,ø56, bezet met 6 briljanten 0.24ct.TW/loepzuiver, 3 smaragden cabochone 2.95ct. voormalige verk.prijs €2028.- 12.8 gr.
Ring WG750/000, ø57,bezet met ovaal gefac.smaragd en 8 briljanten 0.80ct W/SI, 4.9 gr.
Ring WG 585/000 saffier cabochon 28.7ct,35briljanten 0.70ct,W/SI Ø53,29.4gr. (voormalige verk.prijs DM 47.500.-)
Ring WG750/000,ø55 met briljanten 0.30ctTW/IF en donker parelmoer, 29.1 gr.
Mooi grote zware zilveren koekdoos op 4 bewerkte pootjes 835/000 804gr.
Mooi antieke kristallen bonbonschaal met antiek zilveren beugel. 835/000 18cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren soeplepel 835/000, anno 1878 maker Van Kemper, L:29cm. 148 gr.
Antiek Hollandse zilveren sauslepel met getorste steel en parelrand, 1869 Schoonhoven. Meesterteken GD109 (G. van der Dussen Schoonhoven) 835/000, 16x5cm. 35gr. Cond.: G
Mooi bewerkte zilveren briefopener in bijpassende schede. 800/000 91gr. 24,4cm. Cond.: U
Mooi 3-delig Engels zilveren servies Birmingham 1941 628gr. Cond.: U
Zeer mooi gegraveerd antiek Hollands zilveren taartmes. Gemaakt van massief zilver, mooi gegraveerd. gemaakt door Kuijlenburg, wed. Adrianus PZ Schoonhoven 1882-1893. 835/000 100gr. 32cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor Biedermeier. Mooi gegraveerd aan de bovenkant rustend op een houten voet met orignele koperen binnenkant. 835/000
Zilveren miniatuur staand horloge, niet lopend (sierhorloge) 1975. 925/000 100gr. 12,3cm. Cond.: U Hooijhaas Schoonhoven
Zware zilveren juskom rustend op 3 gebogen voetjes, 925/000, 400gr. 21 x 10 x 12
Zilveren aardappellepel, model Haags lofje, maker van Kempen 1927 835/000 70gr. 21cm. Cond.: U
Mooi antiek Hollands zilveren vlalepel uit 1909, maker Gerrit Greup Schoonhoven. 60gr. 22cm. Mooi uitgezaagde bak en voorzien van een parelrandje.
Zilveren sauslepel, model Haags lofje gemaakt door Gerritsen te Amsterdam 1921 835/000 50gr. 17cm. Cond.: U
3-Delig Engels zilveren servies in Queen-Anne stijl, Brimingham 1911. 820gr. Cond.: G
Streek broche met kwastje GG 14krt.,19e eeuw, 4.9 gr.totale L. 5cm.
Exclusief zuidzee parel collier, met 28 zeer fijne barok -zilver-wit- en goudkleurige zuidzee parels ø12-16 mm., L 44 cm., met designer sluiting WG 585/000 met briljanten 0.12 ct.,W/SI
Drie-rijige akoya parelarmband met witte parels ø5 mm.,L.18.5 cm.,met tussenstangetjes en sluiting WG 585/000, 25.6 gr.
Hanger WG585/000 met een zuidzeeparel ø13mm.,en 6 diamanten 0.03ct.W/SI, 3.5gr.
Collier GG750/000,L 42cm, bezet met een briljant 0.90ct TC/SI,en briljanten 0.55 ct. W/SI.
Oorstekers( creolen)GG 750/000,met 14 briljanten 0.51 ct. TW/SI
Ring GG 585/000 bezet met 48 briljanten 1.0 ct.,TW/VVS-VS, ø54+,5.6 gr.
Armband GG 750/000 met briljanten 1.34 ct. W/SI L. 19 cm.,21.2 gr.
Briljant ring GG585/000 met een briljant 0.13ct W/VSI, ø53, 3.2 gr.
Oorstekers 585/000 met 2 briljanten 0.34 ct.TW/SI,, 3.7 gr.
Prachtige grote zilveren broodmand met hengsel, staand op pootjes. Mooi uitgezaagd. Zowel de broodmand en het hengsel voorzien van een parelrandje. Maker Aubert 1998 925/000 550gr. 31x18,5cm. Cond.: U
4 Zilveren kaarsenkandelaars, midden 20e eeuw,USA,"Towle Silversmit-hs/R.Wallace Mfg.Co, sterlingzilver 925/000,(1 licht beschadigd) H.8 cm.
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje 19e eeuw(beschadigd en gerestaureerd). Mooi gegraveerde bovenkant 835/000 23gr. Cond.: M
Zilveren brandewijnkom, mooi bewerkt. 925/000 283gr. 23,5x10,7x8,4cm. Cond.: U
Zilveren fruitschaal (getrommeld), 830/000 280gr. 30,5x19cm. Cond.: U
6 Onderzetters metaal verchroomd ,eind 20e eeuw op de rand versierd met een eend.ø 11.5 cm.
Prachtige gegraveerde antieke zilveren tabaksdoos ca. 1864rustend op bolpootjes. 2 Hoekjes gerestaureerd. 835/000 140gr. 13,5x8cm. Cond.: G
Grote zilveren presenteerschaal 800/000, 40x26.5, 671gr.(met graveer werk)
Grote zilveren Engelse kaarsenstandaard. Maker N&D Birmingham 1850 835/000 450gr. 22,5cm. Cond.: U
Parfumflesje met mooi bewerkte zilveren dop 835/000 Cond.: U
Mooi antiek Engels zilveren salver, Sheffield 1958, rustend op 3 voetjes. 835/000 340gr. 20,5cm. Maker E.V.
Drie-rijig parel collier, met zeer fijne Tahitikleurige kweekparels, Ø3mm, L40cm., sluiting WG585/000, 32.8 gr.
Tahiti barok- parelcollier , met 27 fijne Tahiti parels ø13-14 mm.,met patent nittel sluiting WG 750/000 in een parel verwerkt, L 43 cm.
Oorhaken WG750/000, met een donker zilvergrijze Tahiti parel ø13 mm.
Oorhangers WG750/000 met een Tahiti parel ø10.5mm,en 6 briljanten 0.12ct, 5.8gr.
Brosche GG750/000 in de vorm van een olifant, bezet met briljanten 0.12ct TW/VSI, staart beweegbaar., 11.4 gr.
Oorstekers WG 750/000 met briljanten 0.05 TW/SI, en een amethist pampel, 2.5 gr.
Collier GG 585/000 met een fijne gefacceteerde amethistdruppel(met meesterteken),L.40cm,7.9 gr.
Ring GG585/000 met een ovaal gefacceteerde amethist 11.4ct. in zeer goede kleur, en 2 briljanten 0.04ct.W/SI, ø57, 9.6 gr.
Clipoorstekers GG750/000 bezet met briljanten 0.38 ct river/.loepzuiver, voormalige verk.prijs €1980.-, 13.0 gr.
Antiek Engels zilveren blaker, Sheffield 1787. 835/000 400gr. Cond.: G
Mooi zilveren inktstel met kristallen inktpotje (bewerkt met zilver en zilveren dop). 925/000 175gr. Cond.: U
Antiek Hollands breischaartje in originele mooi gegraveerde schede 1814-1905 21gr. 11,5cm. Cond.: U
Zilveren gedreven beker, gegraveerd met Joodse ster ca. 1900 180gr. 14,5xø8cm.
Prachtige antieke robuuste zilveren wijnkan met zeer mooi bewerkt handvat. Belgisch. 835/000 650gr. Cond.: U
Strakke zilveren sigarettendoos 925/000, 403gr. 16x10x3 cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren schaar aan zilveren ketting 1814-1905. 833/000 81gr. 16cm. Cond.: U
Hollands zilveren loddereindoosje, model secretaire. Maker Aubert 925/000 20gr. Cond.: U
Art-deco tabaksdoos,ca, 1920,zilver,van binnen verguld. 7.5 x 5.5cm. ca.75gr.
Antiek Hollands zilveren naaldenkokertje 835/000 12gr. Cond.: G
Schattig zilveren bonbonschaaltje bewerkt met bloemmotieven. 925/000 17x17cm. 189gr. Cond.: U